מדוע לא מופעל ב”ישראל” החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם?

מדוע לא מופעל ב”ישראל” החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם?


חנה אייזנמן 07.08.2007 10:53
מדוע לא מופעל ב"ישראל" החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם?


הרצח בוצע בחסות בניינים בפאתי חאן יוניס, שבג”ץ סירב להתיר לצה”ל להרסם, למרות טענת הצבא שמדובר באיום ביטחוני. רק אחרי רצח חטואל והירי על האזכרה, הסיר בג”ץ את האיסור והתיר לצה”ל להרוס את המבנים….ב”ה

מדוע לא מופעל ב”ישראל” החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם?

האם ייתכן שזה משום שעם הפעלת החוק לא יהיו מי שישבו בדין?


 

 

ב־31 בדצמבר 2000 נסעו בנימין כהנא, אשתו וששת ילדיהם מירושלים לכפר תפוח. בדרך עצרו בבית אל, כדי להוריד את הבן מאיר-דוד בבית הספר בו למד. קצת מדרום לעפרה נתקלו במארב של מחבלים אשר ירו על מכוניתם. כתוצאה מהירי נהרג בנימין מיד, ואשתו נפצעה אנושות ונפטרה לאחר מכן באמבולנס. חמש הבנות נפצעו ברמות שונות.

 

  חוות גלעד, ע”ש גלעד זר, הי”ד


“בצלם” הוא ארגון ארכי-נאצי, הפועל לאפשר לערבים חופש תנועה אל מרכזי אוכלוסיה יהודית, לביצוע מעשי טבח.

 

ארגון השמאל ‘בצלם’ טוען כי במשך 7 שנים ישראל שוללת את חופש התנועה של הפלסטינים כדי לספק חופש תנועה לישראלים ברחבי יו”ש.

 

 

“בצלם” הוא רק אחת השלוחות של ארגון הגג – “שמאל יהודי”-“מחנה השלום”-“מדינת ישראל”. מטרתו של ארגון זה, על שלוחותיו, להביא לחיסול הישוב היהודי בארץ ישראל.

 

כידוע, ברחבי יש”ע נרצחו יהודים בשיטת הסרט הנע. זה היה נוח מאד לארגון הנ”ל. א. עצם ההנאה שבטבח “מתנחבלים”. ב. אפשר ליירא את עם ישראל מפני ארץ הצלמוות, שמעבר להרי החושך, חמש דקות מכפר-סבא. ג. אפשר להתבכיין על “בנינו המגינים על המתנחלים”.

הכל מסתדר יופי!


 

 

אריה הרשקוביץ נרצח ביריות שנורו מתוך מכונית ערבית, בדרכו מעבודתו באזור התעשיה עטרות לביתו בעפרה. הוא היה איש תעשייה וייצור, ידי זהב, סגן אלוף במילואים, ואבא לארבעה. שלושה חודשים אחריו, במארב מחבלים על אותו כביש, נורה ונרצח בנו אסף.

 

 

ועל כן – אם בתגובה לטבח יהודים, מסתפקים יהודים בהקמת מאחז בנקודה יורקת המוות, מצווה היא לגרש אותם. על כן, אם יהודי אינו מחכה ל”בנים שלהם” שיגנו עליו ומגן על עצמו ועל ילדיו, יש להשליכו לכלא, כי אסור לקחת את החוק לידים, גם אם הוא מושלך לקרן זוית ככלי אין חפץ בו. “שלטון החוק”, באשפתות, דוחה פיקוח נפש של יהודים.

ואם סוללים כבישים עוקפים, כדי למנוע טבח יהודים, מתבכיינים על הכספים המושקעים ב”התנחלויות”, במקום בלחם לרעבים… (ואז הם משליכים לרחובות יהודים חלוצים ומרויחי לחמם ביושר ובעבודה קשה, ומביאים אותם עד פת לחם…).

וכשאוסרים על המרצחים לנוע באותם כבישים, שהרי מטרת סלילתם, לשם שינוי, היתה הצלת חיי יהודים, קופצים הארכי-נאצים וזועקים, קבל עולם, על הפלייה, דיכוי והצרת צעדיהם של המרצחים, ה”מדוכאים עלי אדמות”.

 

המחסומים נועדו להגן על יושבי הקו הירוק, מה שלעולם לא יפריע לארכי-נאצים להאשים את ה”מתנחלים” במציאות המחסומים, כאשר רק ה”מתנחלים” סובלים מהם. ה”מתנחלים” נאלצים להתעכב במחסומי הבושת האלה שעות, כי מדינת ישראל, במקום לחסל את האויב, מתגוננת, על דמם של יהודי יש”ע, כשידיה כבולות ב”אמנות” החלות רק על “מדינת ישראל” מרצונה ומ”מוסר” שנאת ישראל שלה. שכן, כל השונא את הרחמנים, סופו אוהב את רוצחיהם!

 איך התעלף?

 

פיגוע הירי בנר שישי של חנוכה ר”ח טבת תשנ”ז בעיקול צורדא הסמוך לרמאללה, בפיגוע נהרגו הקדושים איטה צור ובנה אפרים בן ה-12 הי”ד, בתה של איטה נפצעה קשה בפיגוע, עוד שלושה מבני המשפחה נפצעו קל.

 

“חומות ההפרדה” היו רעיון של אותם ארכי-נאצים, בתירוץ של הגנה על חיי יהודים, אך, באמת, כדי לרכז ולסגור את היהודים בגבולות אושוויץ.

אך כשהערבים הביעו את אי שביעות רצונם, קפצו הארכי-נאצים נגד החומות, בתירוץ שזו גזילת אדמותיהם של ה”פלשתינאים”. אדמות “פלשתינאים”, פיקציה ארכי-נאצית בפני עצמה, דוחה חיי יהודים. היהודים גם יירצחו וגם ישלמו באדמת ארצם, הערבים גם ירצחו וגם יהנו מ”זכויות האזרח”, הבלעדיות לרוצחים הערבים.

חניקה עד איבוד ההכרה
                                               “פינוי”   
טוב למות בעד ארצנו, לחיות בה, זה כבר ענין אחר לגמרי,
“מדינת ישראל” מתנגדת!
וכך, תוואי החומות האלה משתנים דבר יום ביומו, מטר לכאן ומטר לכאן, אבל למי אכפת? האיחוד האירופי מממן את התועבה הזו. והיהודי נוסע בכביש 443 בין שתי חומות אימתניות, ומדי כמה ימים רואה, כיצד קטע נע לפה וקטע אחר לשם, וכסף נשפך כמים. כאמור, כסף סעודי. כי כוווווולם מבקשים אך ורק שלום במזרח התיכון. וזה, כידוע, לא יהיה לעולם, בוודאי לא, כשיש יהודים בארץ ישראל, וגם לא כשלא יהיו יהודים, כי האומה הערבית חיה על הסייף.


הרצח אירע ב-2 במאי 2004 כאשר טלי חטואל וארבע בנותיה נסעו לאשקלון, לבקר אצל הבעל והאב -דוד- ולהפגין נגד תוכנית ההתנתקות במשאל מתפקדי הליכוד שנערך באותו יום. בציר כיסופים שבו נסעה, תחת חסותם של בניינים סמוכים בחאן יוניס, פתחו שני מחבלים פלסטינים באש על מכוניתה ואילצו אותה לרדת לשולי הכביש. חטואל נפצעה קשה בהתקפה הראשונה. המחבלים, שהיו חמושים ברובי קלצ’ניקוב, התקרבו למכונית ומטווח אפס ירו צרורות בטלי חטואל ובנותיה עד שכולן נרצחו ועד שנתרוקנו המחסניות….

שבוע אחרי הרצח, ב 9 במאי, ירו זוג מחבלים פלסטינים שהיו לבושים בבגדי נשים אל עבר תהלוכת האזכרה לחטואל, שצעדה במקום הרצח…

הרצח בוצע בחסות בניינים בפאתי חאן יוניס, שבג”ץ סירב להתיר לצה”ל להרסם, למרות טענת הצבא שמדובר באיום ביטחוני. רק אחרי רצח חטואל והירי על האזכרה, הסיר בג”ץ את האיסור והתיר לצה”ל להרוס את המבנים….

 

 

והיהודים יוסיפו להיטבח ולשמור על ה”זכויות הלגיטימיות של העם הערבי הפלשתינאי”, שלוחת הג’יהאד הכל איסלאמי להשמדת ישראל, בהדרכת “בצלם” ובשירותי ייעוץ של מר”צ&יחד, ושאר הארגונים לרצח העם היהודי!

 

רוב מדינות ערב נקיות מיהודים, ויש בהן מקום רב, מעל ומעבר, לקומץ המרצחים הערבים ה”סובלים” כל כך מידי ישראל, איפה כל ארגוני ה”חסד” וה”הומניות”, ימח שמם וזכרם, לנוכח העובדה שארצות ערב הן יודן-ריין, ובאותן מדינות שבהן עדיין חיים יהודים, הם נרדפים, אך פוחדים פחד מוות להתלונן?

בסוריה הם אסורים ביציאה, כדי שהערבים יוכלו להנות מרדיפת הד’ימי. איפה הארגון הארכי-נאצי, “בצלם”? סתם, שאלה רטורית, הרי זה ארגון ארכי-נאצי, למה שידאג ליהודים?

 

וכאן נשאלת השאלה – למה לא מופעל בישראל החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם? אין בעולם ומלואו מדינה הראויה יותר להפעלת החוק הזה. והתשובה – מפני אותה סיבה שהשמעת התשובה המדוייקת לשאלה הזו, מסוכנת במדינה הציונל-סוציו-סטאלינאצית הזו.

 עם ישראל, לדורותיו, לא ישכח ולא יסלח!!! לא ישכח למחבלים בשיבת ציון, למהרסי התקווה בת שנות אלפיים, למתעללים בעם ומטרפדים את עתידו בארצו, לגדולי שונאי ישראל בכל הזמנים, ל”מדינת ישראל”!

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר