הנאציזם חי ובועט

הנאציזם חי ובועט

אפרים קישון
31.03.2007 14:26
הנאציזם חי ובועט


המאמר צולם בשעתו ללא הכותרת (גודל הנייר). הכותרת כאן מבטאת את מסקנתו של קישון, בעקבות הטלת אשמת הטבח בסברה ושתילה על ישראל, כשהערבים, כרגיל, יוצאים נקיים.
כולנו יודעים מי הובילו את ההפגנות, את הקריאות – “בגין רוצח” ו”שרון רוצח”. אנו יודעים מי הזעיקו עולם ומלואו לכפות על ישראל להקים וועדת חקירה, ומכאן מתבקשת רק מסקנה אחת, אבל אסור להגיד…ב”ה

ערב מלחמת ששת הימים, ישראל ב”גבולות אושוויץ”, נאצר מסלק את כוח האו”ם מגבול ישראל מצרים וסוגר את המיצרים בפני הספנות הישראלית ובפני הספנות הזרה הנושאת סחורות לישראל. הוא כורת בריתות צבאיות עם שאר מדינות ערב ומצהיר: “העם הערבי רוצה להלחם ולהחזיר את זכויות העם הפלשתינאי… מטרתנו היסודית תהיה השמדת ישראל..” (“החודש הארוך ביותר”, מיכאל בר-זוהר).
                                                            
                                                              
העולם הערבי כולו התייצב מאחוריו. עיראק וכווית וירדן, לוב וסודאן, אלג’יריה עדן ותימן. מלך מרוקו שיגר אליו את יועצו המיוחד שהבטיח לו עזרתו, בורגיבה נאלץ להבטיח מעבר לצבא אלג’יריה בשטחו, בדרכו למערכה נגד הציונים; ואף אויבו הראשי, פייצל מלך סעודיה, הכריז: “כל ערבי שלא יקח חלק בקרב הזה יקבע את גורלו: אין הוא ראוי להיקרא ערבי”.
חטיבה עיראקית משוריינת נכנסה היום (4 ביוני) לירדן (שם).
חד וחלק! העולם הערבי עומד עלינו להשמידנו. התפספס להם, ל”צדיקים”.
ומאז הנאציזם הבינלאומי זועק “כיבוש” ו“פשעי מלחמה”. אז, שיהיה ברור – זה לא מוסר, זהו הנאציזם! 
 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר