“גופת מתנחל…”

“גופת מתנחל…”

חנה אייזנמן
01.03.2007 03:29
"גופת מתנחל..."


“אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם היו מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות…כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק..”. (זאב שטרנהל, “הארץ”, 11/5/2001)ב”ה

                          איתמר
      
 
                                                

“גופת מתנחל…”

נורא, אבל”…
אזרח מודאג, מד”י, 26/02/07 18:26
אכן זו טרגדיה, אבל צפויה מראש…משום שידוע שרוב האוכלוסיה הקיצונית, המטורפת, המשיחית, הלאומנית והאלימה, מתגוררת בבת עיין, בחברון, ביצהר, בתפוח ובאיתמר ופועלת בחסות מד”י, קרי, תוך כדי העלמת עיין מכוונת מכל האלימות והפרובוקציות של אלה כלפי האוכלוסיה הערבית בכלל, וכלפי חיילי צה”ל בפרט, שמחוייבים להגן עליהם. מי יגן עלינו מפניהם? קבוצות אלו שומרות באדיקות על להבות השנאה וכל ה”מתלווה” לה, שכן השינאה היא ”סלע קיומן” … אז אל נתפלא גם אם חורבן בית שלישי יגיע ומתוכנו יצא,אגב החינוך לטירוף הזה, הוא ע”ח חיילי צה”ל ומשלמי המיסים, שישלמו גם מכיסיהם ובעקר בדמם ובחייהם“.

                                                        

ואני, כשקראתי את הדברים, איחלתי לכותב מכל לבי, ממש, לו ולכל מנגנון התעמולה הגבלסי. הפועל עשרות שנים בארץ ישראל ללא הפרעה, שיישחטו על ידי הפארטנרים שלהם. למשל, טינופת כמו עמוס עוז, הכהן הגדול של ה”שלום”, מאבות ההסתה הזו, שבראשו דמם של אלפי יהודים, גברים, נשים, טף, עוללים ועוברים במעי אמותיהם, קהל גדול מאד, קרבנות ה”שלום” של הפושע “איש הרוח” כדלהלן –

“גוש אמונים…. כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים שהגיחה… מתוך פינה אפלה של היהדות… מתוך מרתפי התבהמות וסיאוב… על מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף. ( ” בשם החיים והשלום” (ידיעות אחרונות, 8.6.89(

ומהי האמת? זו נכתבה, ב”רחל בתך הקטנה” על ידי פושע אחר, גם הוא מתחכך בעולם “אנשי הרוח”, שונא ישראל, המשתכשך בשנאתו כבר עשרות שנים, יהונתן גפן:

“ישראל החילונית היא השטחים הכבושים של המפלגות הדתיות. אם החילונים רוצים לחיות פה, אין להם ברירה אלא לפתוח באינטיפאדה. כן, אני מוכן לזרוק את האבן הראשונה.…” ( מעריב מאי 1998)

כל הענין היא שנאה תהומית, רצחנית למחזיקים במורשת היהדות. לאלה שלא נותנים להם לשכוח מאיפה באו, וגם לא – לאן הם הולכים…

בקפה סבארו, בתוך עשרות הגופות והפצועים, שכבו גם חמש גופותיהם של ה”מתנחלים” מטלמון, חמשת בני משפחת סחייווסחורדר. הורים ושלושה ילדים, בתוכם תינוקת בת שנתיים וילד בן ארבע. עוד שני ילדים שכבו פצועים. הבת ליוותה את חמשת בני משפחתה  בכסא גלגלים וחזרה לבית החולים..

פצועים שחייהם ניצלו, ספרו שהמבוגרים במשפחה הספיקו לומר “שמע ישראל”, לפני שהחזירו את נשמתם לבוראם.

אבל ישראל אינו שומע. עובדה!!!  

 

אברהם סכיווסחורדר, 4, נריה


חמדה סכיווסחורדר, 2, נריה


מרדכי סכיווסחורדר, 44, נריה


צירה סכיווסחורדר-פרידמן, 41, נריה


רעיה סכיווסחורדר, 14, נריה


הערבי שטבח משפחות במסעדת סבארו, עשה סינתזה בין שתי הדוקטרינות הנאציות, שלו ושל זאב שטרנהל. שטרנהל יעץ למרצחים עצת ידיד – שיתרכזו בטבח ב”מתנחלים” ולא יפגעו באזרחי פנים הקו הירוק, כי הנחת מטענים בתוך הקו הירוק מזיקה לעניינם, ואילו טבח יהודים מעבר לקו הירוק, יתקבל בהבנה, שהרי הזאב ובתו יעל, וכל עדת פריצי החיות שאתם, הכינה את הרקע במשך עשרות שנים של הסתה גבלסית בלתי נלאית.

הפארטנר הוכיח לשטרנהל, ימח שמו, שאפשר גם וגם – גם לרצוח “מתנחלים” וגם לעשות זאת בתוך הקו הירוק. ברוב גופות הדרת שאהיד.

                  
ויש להם, ל”פעילי השלום”, פתרונות, ע”ע שטרנהל, ועל כן כל בלוף ה”שלום” וה”לגיטימיות” של ה”פלשתינאים”, ל”שחרר את פלסטין” ברוח ובדם, המתירה למנוולים, אנשי תהליך השלום, לתת רובים למרצחים, ובמקביל לאסור על המתנחלים להגן על חייהם, ואף מחרימים את הנשק, באזורים שנקבעו על ידי ממשלות ישראל להיות המערב הפרוע, מיהודים ש”לקחו את החוק בידים” והצליחו להישאר בחיים, כדי לעמוד למשפט ולהיזרק לכלא ישראסדום.

ועוד רעיון אמנם לא חדש, אבל חידוש אחד יש בו –  הודאה, לעין השמש, באמת על הטבח ב”אלטלנה”, ועל גילוי לב זה יש לתת את הקרדיט לפושע ה”שלום”, מאיר שלו:

רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה” ל, והוא התותח הקדוש שעמד על החוף וירה בספינה “אלטלינה” …לאנשים שהיו אז מאחוריו היה השכל להחליט
(ידיעות אחרונות יט בחשון תשסג.(

                                                                       

שנאת ישראל הוא קו האופי הבולט ביותר ב”ציונות הסוציאליסטית”, והמכנה המשותף היחיד שיש לה עם “אחוות העמים”. מה פלא שהתגייסו כולם למלחמת חרמה בעם היהודי? וכי אריאל שרון היה מתקבל בחמימות “חסרת תקדים” בעצרת האו”ם, אילולא עמד ערב ביצוע מדיניות היודנריין, ולא בפעם הראשונה, בארץ ישראל? וכי יש פנומן ענק מזה? לאחר דורות בהם הואשמו כל הגויים באנטישמיות, כאשר עסקו בגירוש יהודים, בדחיקתם ל”תחום מושב” ולגיטאות, לראות איך היהודים עצמם עושים זאת לעצמם? הללויה. הם כבר אינם צריכים להתאמץ וגם לא יהיו אשמים. זה גדול!

יהודים?                     

עמוס עוז הביט בראי נפשו ונפש חבר הפושעים, חבריו ואנשי מחנהו, ותיאר במדוייק את מה שראה – אבדן צלם אנוש

        

התיאור לעיל, פרי רוחו החולה של עמוס עוז, הוא תיאור מדוייק להפליא של השמאל היהודי. באמת. אין כאן, לא דמגוגיה ולא שאילת מלים, מונחים ומושגים, זהו תיאור ממש מדויק, ואלה האנשים שדמנו בראשם!

עמוס עוד הביט בראי נפשו ונפש חבר הפושעים, חבריו ואנשי מחנהו, ותיאר במדוייק את מה שראה – אבדן צלם אנוש, עד כדי תאוות עולם, להשחית ולאבד את זכר היהדות, על כל השלכותיה – עם, תורה וארץ וכל ערכי אנוש! ולמען המטרה ה”קדושה” הזו, כל אמצעי כשר, ובמיוחד הסתה נאצית, שתוצאתה הבלתי נמנעת – רצח יהודים ונישול העם היהודי מארצו.

וכמה פשוט להפוך את שמנו וסלתו של העם היהודי לאנשים אלימים, תשאלו את יעל אדמוני (“ירושלים”6.12.1991 ) על אנשי עפרה: “הם אפילו נחמדים”, אפילו! ובכל זאת, עפרה הוא מקום “עגום”, משום שגם ה”מתונים” אינם מבינים, שעצם הקמת יישובם זו  “אלימות”… יתר על כן, יעל “יכולה להבין התפרצות אלימה של מתיישבי יש”ע נגד ערבים לאחר פיגוע” אבל “יציאה מסודרת” להקמת ישוב חדש, בתגובה למעשה רצח, “מפחידה”  אותה….

אלימים או לא אלימים, ה”מתנחבלים” מפחידים. במשך שנים התאמצו להסית אותם לאלימות ולא הצליחו. השב”כ איבד את סבלנותו ושלח את אבישי רביב לייצר אלימות ולהודות במעשים החוליגאניים בשם ה”מתנחלים”. רביב לא הצליח למצוא בכל רחבי יש”ע גם אחד שיהיה מוכן להתנקש בחיי ראש הממשלה ונאלץ להסתפק בבחור עם כפה מהרצליה.

נשגב מבינתה, וזה אף מצער מאד את יעל, שאנשי עפרה אינם מבינים, שהפיכת הר טרשים קרח לישוב פורח זו אלימות. טוב, מדובר באנשים פרימיטיביים וחסרי השכלה, שאינם מבינים את המובן מאליו..תשאלו את גרוסמן..

גם אותי מפחידה תגובת השקט. כבר מזמן צריכים היינו לצאת למסעות נקמה. כי כל דבר אחר היא עמידה על הדם. כל דבר אחר היא הזמנה לטבח המתמשך ביהודים. ערבים מסתובבים בכל אתר ואתר, כולל בתוך ההתנחלויות, ויודעים שלא יאונה להם כל רע. הם יודעים, שגם כאשר ירצחו, לא יאונה להם כל רע. במקרה הגרוע יילכדו, ובעיסקת הבזיון הראשונה, הם ישוחררו ויוכלו להמשיך בתחביבם.

רצח, הפרד ומשול

אלה המקבלים בשלוות נפש טבח בישובים מעבר לקו הירוק המקודש על ידי שונאי ישראל, ומפטירים – מה יש להם לעשות שם? ילמדו על בשרם, שעל פי תורת השמאל, אין להם מקום תחת השמש. נאדא! רק בשמים, לאחר תחנה בים.

                                    
הרוצח ההוא, ברישא, המגיב מ-
nrg, מדקלם את ההסתה על האלימים, המשיחיים וכו’ המתעללים בערבים… שהשנאה הוא “סלע קיומם”. טינופת כמו האיש ההוא ודוד גרוסמן, ומאיר שלו, ומנחם פרומן ושאר אשפת האדם, מובילים את הפארטנרים שלהם לפרובוקציות נגד ה”מתנחלים”, וכשה”מתנחלים” מאבדים את סבלנותם – הנה יש סיפור על אלימות ה”מתנחלים”, ועל הצורך ללוות ילדים ערבים ליד חוות מעון, בגלל תוקפנות ה”מתנחלים”.

אם לא די בזה, המנוולים עצמם, מזיקים ומחבלים ואז מטילים את האשמה על ה”מתנחלים”.

ואני קובעת, באחריות מלאה – היצורים האלה גרועים מן הנאצים!!! הנאצים היו ככל הגויים, שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, ערפאת היה, וכל האומה הערבית, עדיין, גרועים מן הנאצים, ושוחרי השלום  מזרע ישראל(?) גרועים מכולם. אין דוגמתם בעולם!

זו האמת לאמיתה!

וכל אותן שנים, בהן הם מפעילים את הערבים לרצוח אותנו, משום שאיננו מאמינים בדוקטרינות הנאציות שלהם, הם גם סותמים את פינו – “אסור להשוות שום דבר לשואה”, אסור לקרוא להם “נאצים”, זה עלול להסתיים בהליכה לכלא, או, לפחות, לתשלום קנס, אלא אם מנוול כמו דנקנר משתמש בכך. כשטינופת כמו ב. מיכאל כותב בצורה שלא היתה מביישת, אתם יודעים את מי, אבל, אסור להגיד, אם תגיד, זו עילה לתביעת לשון הרע.

הארץ מלאה בקברות יהודים, מלאה באלמנות, באלמנים, ביתומים, בהורים שכולים, בכלות וחתנים שאיבדו את אהובי נפשם, אפילו יום לפני חתונתם, קרבנות קואליציית הרשע והדמים של השמאל הישראלי והערבים, עוזריהם.

וכך, כמו בימי בן-גוריון, הסיסמא היא – רצח, הפרד ומשול!

                                
הם הצליחו וזו נקודת שפל תהומי נוספת של העם היושב בציון, שקנה את ההבחנה הזו בין ישראלים ל”מתנחלים”. עם שמאמין באמת שבעיני הערבים יש הבדל ביניהם, האידיוטים החיים בתוך הקו הירוק, לבין היהודים החיים מעבר לו.

אלה המקבלים בשלוות נפש טבח ביהודים מעבר לקו הירוק המקודש על ידי שונאי ישראל, ומפטירים – מה יש להם לעשות שם? ילמדו על בשרם, שעל פי תורת השמאל, אין להם מקום תחת השמש. נאדא! רק בשמים, לאחר תחנה בים.

לאחר שאנטישמית אחת בלעה במשך שנים את השקרים של ב. מיכאל, היא מגיבה על מאמרו – “לא ראויים למגורי אדם” – “הוא צודק”!

המדהים הוא, שאובדי צלם אנוש אלה, עדיין מזדהים כבני אדם. אבל,  במקרה הטוב זו אשפת אדם, אבל במציאות, הם אפילו לא זה!

לוח שנה של מעשי טבח (“פיגועים”)

שביצעו פלשתינים בישראלים

תאריך

מקום הטבח

מס’ הנרצחים

ינואר

5 בינואר 2003

התחנה המרכזית הישנה בתל אביב (2 פצצות חיות*)

23

13 בינואר 2005

מעבר קרני לסחורות

6

22 בינואר 1995

צומת השרון (בית-ליד)

(2 פצצות חיות )

22

29 בינואר 2004

אוטובוס בקו 19 בשכונת רחביה בירושלים

11

פברואר

22 בפברואר 2004

אוטובוס בקו 14, ליד גן הפעמון בירושלים

8

25 בפברואר 1996

אוטובוס בקו 18, ליד התחנה המרכזית בירושלים

26

25 בפברואר 2005

מועדון הסטייג’ בתל-אביב

5

מרץ

2 במרץ 2002

הכניסה לישיבת בית ישראל בירושלים

11

3 במרץ 1996

אוטובוס בקו 18, ברחוב יפו בירושלים

19

4 במרץ 1996

סמוך לדיזנגוף סנטר בתל אביב

13

5 במרץ 2003

אוטובוס מספר 37 בחיפה

17

5 במרץ 1975

השתלטות מחבלי פת”ח

על מלון סבוי בת”א

8 אזרחים 3 חיילים

9 במרץ 2002

קפה מומנט בירושלים

11

11 במרץ 1978

אוטובוס הנוסעים בכביש החוף

35

14 במרץ 2004

נמל אשדוד (2 פצצות חיות)

10

20 במרץ 2002

אוטובוס מס’ 823 בצומת מוסמוס בואדי ערה

7

27 במרץ 2002

מלון פארק בנתניה

טבח ליל הסדר

30

31 במרץ 2002

מסעדת מצה בחיפה

15

31 במרץ 2006

סמוך לקדומים

4

אפריל

6 באפריל 1994

אוטובוס בעפולה

8

9 באפריל 1995

צומת כפר דרום

8

10 באפריל 2002

אוטובוס מספר 960 ליד צומת יגור

10

12 באפריל 2004

הכניסה לשוק מחנה יהודה בירושלים

6

13 באפריל 2002

אוטובוס בתחנה המרכזית בחדרה

5

14 באפריל 2004

מעבר ארז

4

17 באפריל

2006

רחוב נווה שאנן, התחנה המרכזית הישנה בתל אביב

11

מאי

7 במאי 2002

מועדון סנוקר “שפילד” בראשל”צ

16

15 במאי 1974

הטבח בביה”ס במעלות

22 ילדים ו-3 מבוגרים

18 במאי 2001

קניון השרון בנתניה

5

18 במאי 2003

אוטובוס מס’ 6 י-ם

6

22 במאי 1970

מושב אביבים

9 ילדים ו-3 מבוגרים

30 במאי 1972

הטבח בשדה התעופה לוד

24

יוני

1 ביוני 2001

בדולפינריום בתל אביב

21

5 ביוני 2002

אוטובוס מספר 830 ליד צומת מגידו.

17

11 ביוני 2003

אוטובוס מספר 14א בירושלים, סמוך למרכז כלל

17

18 ביוני 2002

אוטובוס מספר 32א בצומת פת בירושלים

19

יולי

4 ביולי 1975

כיכר ציון – “מקרר התופת

13

16 ביולי 2002

אוטובוס מספר 189 של דן בקו בני ברק – עמנואל

7

17 ביולי 2002

פיגוע בנווה שאנן תל-אביב

5

24 ביולי 1995

אוטובוס מס’ 20 בצומת עלית ברמת-גן

6

30 ביולי 1997

שוק מחנה יהודה בירושלים

(2 פצצות חיות)

16

31 ביולי 2002

האוניברסיטה העברית י-ם

9

אוגוסט

4 אוגוסט 2002

אוטובוס מס’ 361 בצומת מירון.

בסיוע ערבים-ישראלים.

9

9 באוגוסט 2001

מסעדת סבארו בירושלים

15

19 באוגוסט 2003

אוטובוס מספר 2 בירושלים

23

21 באוגוסט 1995

אוטובוס מס’ 26 ליד בי”ס רנה קסין בירושלים

4

31 באוגוסט 2004

אוטובוסים בקווים 7 ו-12 בבאר שבע

16

ספטמבר

4 ספטמבר 1997

המדרחוב בירושלים

(3 פצצות חיות)

5

9 בספטמבר 2003

טרמפיאדה ליד צריפין

8

9 בספטמבר 2003

קפה הילל בירושלים

7

19 בספטמבר 2002

קו מס’ 4 רחוב אלנבי

6

אוקטובר

4 באוקטובר 2003

מסעדת מקסים בחיפה

21

19 באוקטובר 1994

אוטובוס מספר 5, ליד כיכר דיזנגוף בתל אביב

22

21 באוקטובר 2002

אוטובוס מספר 841 בצומת כרכור

14

28 באוקטובר 2001

ירי כלפי אנשים בשוק בחדרה

שמות הנטבחות

4

30 באוקטובר

1988

בקבוק תבערה שהושלך לאוטובוס ליד יריחו

4

נובמבר

21 בנובמבר 2002

אוטובוס מספר 20 בירושלים

11

דצמבר

1 בדצמבר 2001

רחוב בן-יהודה בירושלים

(2 פצצות חיות)

11

2 בדצמבר 2001

אוטובוס 16 בחיפה

15

12 דצמבר 2001

טבח האוטובוס לכיוון עמנואל

(פעם שנייה אחרי חצי שנה)

10

25 בדצמבר 2003

תחנת אוטובוס במחלף גהה בפ”ת

4כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר