צה”ל יפסיד ב”קרב” עם המילואים. גם בגלל הכמות, גם בגלל האיכות.

צה”ל יפסיד ב”קרב” עם המילואים. גם בגלל הכמות, גם בגלל האיכות.


חנן ד’ וייס 21.08.2006 13:39
צה"ל יפסיד ב"קרב" עם המילואים. גם בגלל הכמות, גם בגלל האיכות.


והקצונה הבכירה תאלץ להסתגר בקומונות בגלל הבושה.אם לא תהיה הידברות אז חבל על הזמן.

צה”ל יפסיד ב”קרב” עם המילואים, גם בגלל הכמות, גם בגלל האיכות.

לא ירחק היום, בו גם קציני צה”ל הבכירים יתביישו ללבוש מדים באזרחות. זה כבר קורה לזוטרים.

בנוסף, קציני צה”ל הבכירים חיים כיום בקומונות, או בתוך חברויות בגלל הבוז שהציבור רוכש להם. (לפיד, רעות, ראש העין, כוכב יאיר, מודיעין ועוד והמחירים שם יורדים, לא עוד כבוד לגור ליד אנשי קבע ואגד). אמנם כמרוויחים, הם בין מקבלי ההטבות הגדולים במשק, אולי יותר אפילו מחברת החשמל, אבל תרומתם למדינה יורדת. וכמו אצל חברת החשמל אין פרופורציה בין שכרם לבין המציאות העכשווית במדינת ישראל.

טוב יעשו אותם “פרזיטים” בקבע, אם ישמרו על צביון צנוע, התנדבות, וחיפוש בלתי מתפשר אחרי החזר תרומה למשק, כפיצוי עבור כל משכורות הגזל שלקחו בשנים האחרונות, ולו גם בגלל הסיבה, שהפקידות הבכירה; מערכות החוק, השלטון, המשפט, הממשלה והכנסת לא מסוגלת להשתלט על שוד הקופה הציבורית.

כמובן שבתוך האנדרלמוסיה שנוצרה, שיצרו האמריקאים, למעשה, באי הזרמת כספים, מתחילים ה”עכברים” לצאת מחוריהם בחיפוש אחר הגבינה (שזזה).

כמובן שאינני מדבר על הלוחמים והטובים, אלא על אותם (רוב לצערי), המוציאים בהתנהגותם את דיבת צה”ל רעה.

אני ממליץ לראשי מערכת הביטחון, לעשות יד אחת עם המוני אנשי המילואים, בהידברות, בכנות, דרך המפקדים כמו שאתם עושים לעצמכם. אם תשקרו, תסלפו, תטייחו, זה יחזור אליכם כבומרנג, חד וחריף יותר מאשר פעם, כי המדינה דרוכה כמו קפיץ, במיוחד בגלל המצב כיום.

זכרו מה עשה אריק שרון למיגור הטרור, הוא חזר לדגמים ולשיטות העבודה הישנות שלו, גם במלחמת יום הכיפורים, גם עכשיו, גם עם עולי אתיופיה; כשהמטכ”ל לא ידע מה לעשות, “איבדו את הראש”, בעקבות חוסר הגיבוי הממשלתי אחרי פרשת מדחת יוסף ז”ל, וביום הכיפורים עם גורודיש ז”ל, אריק פנה; לשטח ולזוטרים והתחיל להניע את המערכת מלמטה. כשדוד לוי, אז שר השיכון, אמר שלא יוכל לעשות דבר בעניין המגורים של עולי הפלשמורה, כי היה צריך להכין תוכניות חומש, בא אריק הבולדוזר והביא קרוונים (נכון שהושקעו מיליארדים), אבל הוא נתן את הפתרון הכי טוב בהתאם למצב.

ולסיום, אזכירכם: אם לא תתנו אמון במילואים, אם לא תפנקו את המילואים, אם לא תפרסו לנו שטיח אדום, זה יפעל כנגדכם; גם בסיוע במשימות השוטפות, גם בהידרדרות במערכת היחסים; מילואים קבע, גם במקומות העבודה האזרחיים (המגמה תהיה לבוז לכם).

הידברות, הידברות, הידברות; בואו ותראו לנו את הלבן בעיניים, (אולי תבואו לראות אותנו בעסקינו, כמו הבנקים לאחרונה, מחזרים אחרי לקוחות בשטח), אולי תשלחו לנו מכתבי ברכה לימי הולדת, כמו סוכני הביטוח, אולי תזמינו אותנו להרמת כוסית בפסח כחלק מכם.

למרות שהינכם לובשי מדים, ללא עזרתנו אתם תאבדו שליטה ועזרה תוכלו לקבל מאתנו רק אם תגבירו אצלנו את המוטיבציה, כמו פעם…

__________

הכותב אינו איש קבע, עובד מדינה או חבר הסתדרות לשעבר

הכותב הינו : קצין מילואים בכיר אקסטרני בדרגת סא”ל, שהחל דרכו כלוחם בהנדסה קרבית עד לתפקיד של שופט כלואים

 www.wsoft.co.ilכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר