מיומנו של מחמוד

מיומנו של מחמוד

עמוס דאי
30.03.2012 01:03
רגל וחצי בקבר, ועדיין מגינים על זכויות רוצחי העם היהודי

רגל וחצי בקבר, ועדיין מגינים על זכויות רוצחי העם היהודי


אני הכי אוהב לדבר בגלי צה”ל, שם אוהבים ערבים באופן מיוחד, וזה הרדיו של הצבא הישראלי, הוא נאמן לערבים יותר מ “רדיו פלשתין”. כמה אבסורד שהם תומכים באומה הערבית יותר מהחמאס, מאש”פ ומהג’יהאד ביחד. עלא כיפאק אחיי השמאלנים, כמו שאומרים, “גלי צה”ל – הבית של הערבים”. הם דואגים לנו יותר מאשר ליהודים ואני אוהב אותם יותר מאחים שלי, באמת.ב”ה

 

 מיומנו של מחמוד

 רגל וחצי בקבר, ועדיין מגינים על “זכויות” רוצחי העם היהודי. אורי אבנרי, יורם קניוק, שולמית אלוני


יומני היקר
,

 

 

 

 

שלום, אהלן, אהלן, קוראים לי מחמוד ואני גר בארץ באזור המשולש. אני רוצה להצהיר כאן שאני בעד מדינת ישראל ונגד הקמתה של מדינה פלשתינית במקום מדינת היהודים. אתם בטח מרימים גבה, אז תורידו אותה, אני אסביר לכם לאט-לאט.

 

אני מוכן להגן על מדינת ישראל אפילו בגופי, עכשיו. אתם בוודאי חושבים שהשתגעתי.  בתור ערבי יש לי המון מה להפסיד אם, חלילה, יקרה משהו רע למדינת היהודים, כי יש לנו כאן זכויות יתר.  תגידו, באיזו מדינה מוסלמית אני יכול לדבר מה שאני רוצה, כמה שאני רוצה ואיך שאני רוצה, בלי שיאונה לי כל רע? באיזו מדינה מוסלמית יש לך הזדמנויות תעסוקה והשכלה ברמה הכי גבוהה וגם עוזרים לך במילגה?

 

באיזו מדינה מוסלמית ישלמו לי קצבאות על כל ילד שאביא לעולם, גם אם יש לי ילדים מכמה נשים? ולקבל בוחטות מהביטוח הלאומי, יעני קצבת ילדים. אין אף מדינה מוסלמית שתשלם לי אלפי שקלים בחודש כשאני מובטל ובלי עבודה, או אם נפגעתי על-ידי האחים המוסלמים שלי מהחמאס ומהג’יהאד בעזה בפיגוע.

 

כאן יגידו שאני קורבן של הכיבוש. כמה מטומטמים היהודים האלה, הם ישלמו לי קצבת נכות אם אפגע בפיצוץ טרור שערבי כמוני ביצע. הם ישלמו למשפחתו של אחי השאהיד קצבת שארים אם הוא ימות בפיגוע שהוא עצמו ביצע. אחלה מדינה, אני אומר לכם.

 

בישראל אפשר לשים פס על החוק

 

אין אף מדינה מוסלמית שבה אני יכול כערבי לצפצף על החוק, לבנות בשטח שלא שייך לי,  בלי שאצטרך לתת דין וחשבון לאף אחד. חוקים זה בשביל היהודים, לא בשבילי. יש לנו וילות שלוש קומות עם שטח אדמה, בזמן שליהודים אין איפה לגור, או שקונים דירה כמו קופסת גפרורים במיליונים.

 

לכפר שלנו המשטרה לא מעזה להיכנס. הם מפחדים, יש כאן נשק ותחמושת לפתוח במלחמת עולם. בכביש אנחנו נוהגים איך שבא לנו. אין חוקים בשבילנו. אני אומר לכם, אנחנו חיים כמו מלכים פה. לא מאמינים לי? בואו לדרום או לצפון ותראו מי שולט פה. אוכל יש בשפע.

 

בחורות יהודיות יפות שמסכימות ללכת אתנו תמורת ג’ינס או מנת שווארמה גם כן יש בשפע. אנחנו נעשה סקס כל היום והיא תביא לי ילדים יפים כמוה ולא כמו הפאטמות אצלנו בכפר, אחר-כך תהפוך לשפחה של המשפחה שלי, תכין אוכל ותנקה את הבית. אני אומר לכם, אין דברים כאלה. כאן זה גן-עדן אמיתי. אצלנו אם אלך עם ערבייה בלי חתונה ויתפסו אותנו, ראחת עלי ועליה, ישחטו אותנו כמו כבשים בגלל כבוד המשפחה, כי הכבוד חשוב יותר מהמשפחה.

 

העזרה האדירה של השמאלנים

 

יותר מזה – יש קבוצות אצל היהודים שידריכו אותי וייעצו לי מה לעשות ואיך להתגונן אם חלילה יעצרו אותי או אסתבך בפלילים בגלל הסמים והנשק שיש אצלנו בכפר. הם אפילו ישלמו לעורך דין שיגן עלי. הם נקראים “שמאלנים”, אבל בסך-הכל אלה אנשים טובים ששונאים יהודים ואוהבים ערבים, והם רוצים שתהיה כאן מדינה פלשתינית.

 

אני לא מבין את זה, כי אצלנו אין דבר כזה. לנו יש כבוד לאומה הערבית. כולנו חושבים אותו דבר, והמשותף הוא שנאה ליהודים. זה גם מה שמלמדים אותנו בבית הספר מגיל קטן “איטבח איל יהוד” – זה המוטו שלנו בחיים. השמאלנים האלה עוזרים לי לקחת זכויות מהמדינה היהודית מבלי לתת שום תמורה. אני לא אשרת בצבא הציוני, לא אעשה שירות לאומי, אבל מקבל קצבה כל חודש – עסקה מצוינת. ועוד מדברים על קיפוח של ערבים כאן… עאלק.

 

בתקשורת הישראלית יש עיתונאים שמאלנים שתמיד עוזרים לנו ומציגים אותנו כמסכנים ומסלפים כל מיני דברים, שזה ייראה כאילו אנחנו מקופחים; ומלמדים אותנו לחזור על המילים “כיבוש”, “גזענות”, “קיפוח” ו”פשיזם”, בכל פעם שדוחפים לנו מיקרופון לפה בטלוויזיה או ברדיו של היהוד.

 

אני הכי אוהב לדבר בגלי צה”ל, שם אוהבים ערבים באופן מיוחד, וזה הרדיו של הצבא הישראלי, הוא נאמן לערבים יותר מ “רדיו פלשתין”. כמה אבסורד שהם תומכים באומה הערבית יותר מהחמאס, מאש”פ ומהג’יהאד ביחד. עלא כיפאק אחיי השמאלנים, כמו שאומרים, “גלי צה”ל – הבית של הערבים”. הם דואגים לנו יותר מאשר ליהודים ואני אוהב אותם יותר מאחים שלי,  באמת.

 

חוגגים בדמוקרטיה בלי הפסקה

 

אפילו בית המשפט העליון כל הזמן פוסק לטובתנו ונגד היהודים, גם כשהצדק איתם. אמרתי לכם, מדינה של מטומטמים. להם הורסים בתים ואנחנו בערים הערביות בונים בלי חשבון, ובעליון משתפים פעולה איתנו ומעלימים עין. אם יהודי יבנה אפילו פרגולה, יהרסו לו אותה וישפטו אותו.

 

אם זה היה תלוי בי, שהיהודים יקחו את כל המזרח התיכון ויהפכו אותו לישראל אחת גדולה. יהיה כאן יותר טוב מאמריקה. בזכותם אנחנו חיים טוב פה ומקבלים הטבות שערבים כמוני בארץ מוסלמית יכולים רק לחלום עליהן. רק בישראל ערבי יכול להיבחר לפרלמנט, לקבל משכורת מפוצצת, תקציבים והטבות, לבגוד במדינה, להסית נגדה ולא יעשו לו כלום, כי יש חסינות.

 

עובדה שאחמד טיבי, חנין זועבי וחברי כנסת ערבים מלכלכים חופשי על המדינה, חותרים תחתיה ולא עושים להם כלום. ההיפך – הם מקבלים מחמאות ומקסימום שולחים אותם לוועדת האתיקה או המשמעת. מצחיקים היהודים האלה, במדינה ערבית אם אתה תדבר נגד הממשלה או המדינה, יעשו לך משפט ויתלו אותך, או שיקחו אותך למרתף של המוחבאראת, יענו אותך למוות ואז יעלימו אותך.

 

הפקרות כמו שיש פה אין בשום מקום אחר בעולם. כאן זו דמוקרטיה י’חביבי. אני רואה איך טובחים באחים שלי בסוריה ואילו צרות יש במצרים, בתוניס ובשאר מדינות ערב, ומפחידה אותי המחשבה שאצטרך לחיות במקום איסלאמי-פרימיטיבי-פונדמנטליסטי אחרי שהתרגלתי לחופש ולחיים היפים א-לה דולצ’ה ויטה נוסח ישראל.

 

אנחנו חוגגים והם סובלים. רק חבל שאחיי הערבים-מוסלמים לא מבינים את זה. הם פועלים מתוך רגש של שנאה עיוורת ונקמה. אם היו עובדים עם הראש והייתה להם טיפת שכל, הם היו התומכים הכי גדולים של מדינת ישראל, אבל מה לעשות שהם חמורים? ואתם מצפים שאוותר על כל זה בשביל הסמרטוט של פלשתין. מה, אני חמור?

 

שלכם, מחמוד

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר