מודה ועוזב

מודה ועוזב

רות ירדני כץ
26.02.2012 17:01
לא נתן לה לנשום. אשל

לא נתן לה לנשום. אשל


אני מתחילה להאמין שלדתיים האלה, ואני מתכוונת רק לעבריינים שבהם, יש אלוהים מיוחד. אלוהים משלהם שמאפשר להם לרצוח, לאנוס, לרמות, לגנוב ולהטרידלדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעולייק” (“אהבתי“)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש

נתן אשל, ראש לשכתו של ראש הממשלה, שנאמר עליו שהיה איש סודם של הזוג נתניהו, חסך לכולנו טונות של רכילות. הוא עשה עיסקת טיעון, הודה בהתנהגות בלתי הולמת והלך הביתה. אנחנו לא כל-כך יודעים מה הייתה מערכת היחסים בינו לבין העובדת בלשכה. אנחנו יודעים שהוא לא נתן לה לנשום. רדף אחריה בזמן העבודה ואחרי העבודה. צילם אותה מתחת ומעל ונכנס לדואר האלקטרוני שלה. זה מה שאנחנו יודעים. האיש חובש הכיפה, כנראה התבלבל. הגברת הזאת העבירה אותו על דעתו, והוא נסחף.

שלושה עורכי דין ליוו את מר אשל, הבכיר שבהם יעקב וינרוט, והם הציעו לו להודות שפיתח וקיים קשר של קירבה יתרה מצדו כלפי העובדת. הוא הסכים והעונש נזיפה חמורה, עזיבת התפקיד ולא יוכל לחזור לעבוד בשירות הציבורי. תם ונשלם.

האמנם? הנזק שמר אשל גרם הוא ענקי גם לעצמו, גם לעובדת, וגם לשלושת הבכירים שגילו ליועץ המשפטי שהוא מתעמר על ר’. שלושת הבכירים לא יישארו בתפקידיהם לצד נתניהו. ראש הממשלה נעלב שהם לא שיתפו אותו לפני שפנו ליועץ המשפטי והוא איבד את אמונו בהם. גם העובדת לא תוכל להמשיך לעבוד בלשכה באווירה שנוצרה. ככה זה כשאדם מאבד את הראש וגורם לנזק בלתי יתואר.

גם נתן אשל הוא איש מאמין. דתי ואני מתחילה להאמין שלדתיים האלה, ואני מתכוונת רק לעבריינים שבהם, יש אלוהים מיוחד. אלוהים משלהם שמאפשר להם לרצוח, לאנוס, לרמות, לגנוב ולהטריד. רק תזכורת: רוב ראשי הפשע חובשים כיפה. הנשיא לשעבר שרץ פעמיים ביום לבית-הכנסת, מר דרעי, בניזרי, הרב אילון והרשימה לא קטנה. ועכשיו אנחנו עדים לעוד חרדי, מנהל בית-ספר לבנות בנתניה חשוד שתקף כמה מתלמידותיו. העבריינים הדתיים נעזרים באלוהים שלהם כל יום. הם מודים לו על הכל, ביום הכיפורים הם מכים על החזה שלהם ומבקשים סליחה, כפרה ומחילה והאלוהים שלהם אומר להם בערך כך: “בסדר, קיבלתי את בקשת הסליחה, ואתם יכולים להמשיך לרצוח, לאנוס, לגנוב ולהטריד”.

העבריינים הלא דתיים אינם יותר טובים. אבל לפחות הם לא נשענים על אלוהים ואינם חוסים תחת מטרייתו, ולא מתיימרים לחנך, ללמד מוסר, לאהוב את רעך כמוך ולמלא אחר עשר הדיברות.

מר אשל, עוד איש בכיר, בעל מעמד, חזק ומשפיע הודה, עזב והשאיר חורבן.

______________

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעולייק” (“אהבתי“)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדשכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר