די לסיסמאות סרק בשירות האויב! (א) אסור מותר, מותר אסור

די לסיסמאות סרק בשירות האויב! (א) אסור מותר, מותר אסור

חנה אייזנמן
12.07.2011 06:37
די לסיסמאות סרק בשירות האויב!   (א)  אסור מותר, מותר אסור


שאילולא כן, הכותבים על צד שמאל, אצל יואב יצחק, היו מנודים מעם, ואף עומדים למשפט, על פי אותם סעיפים שעליהם עמד לדין אדולף אייכמן, ואף הוצא להורג. במקום שאשפת אדם, בלשון המעטה, הרי, אין אלה בני-אדם אלא בני שטן, כמו אורי אבנרי, יימקו בכלא, מושלכים לכלא יהודים שאינם מוכנים להיות קרבנות חוקי סדום ונירנברג.ב”ה

די לסיסמאות סרק בשירות האויב!   א. זו אפילו לא הקדמה למבוא לסיפור היודואנטישמים. 

                          במסגרת שואת עם ישראל בארצו, הטבח במרכז הרב
               די לסיסמאות סרק בולשביקיות!   א.

  

נוסעי מחלקה ראשונה

 

באתר מחלקה ראשונה, מיסודו של יואב יצחק, מופיעים (יום שני 11 יולי 2011,  ט’ בתמוז תשע”א), הדברים הבאים של אחד, עו”ד, יוסי דר:

 

 

 

שרה נתניהו של האנגלים

 

שיגיונות רבים היו לה, ואנרגיה רבה בוזבזה עליהם – כך פורסם לאחרונה על שרי בלייר ביומנו האישי של אלסטר קמפבל, יועץ התקשורת לשעבר של ראש ממשלת בריטניה לשעבר טוני בלייר.  שרי שלהם מול שרה שלנו

 

 

במאמר אין גם מלה אחת על שרה נתניהו, בסיפור אין שום ענין לציבור הישראלי, אז, איך יוצרים ענין? מערבים מין בשאינו מינו, ואפילו לא זה, זו רק הכותרת לניסוי הזה, שיש בה הבטחה להתבוססות במדמנה צהובה, שהיתה לסמל המסחרי של התיקשורת ה”ישראלית”. וכך, out of the blue ללא שום קשר, מצליחים שוב להשליך בוץ על יהודים ששונאי ישראל, הגדולים העולם, השמאל היהודי, אוהבים כל כך לשנוא. מוציאים דיבה, באמצעות משאית “שתים עשרה טון” של אבק לשון הרע, אבל, יוצאים נקיים, הרי, הנבל לא אמר דברים מפורשים, הוא רק רמז, איש לא יוכל להאשים אותו, יודע עו”ד נפש מערכת משפחו.

 

וזה המאפיין את המחלקה הראשונה של יואב יצחק; כרטיסי נסיעה המעידים על קוניהם, שהם עונים על כל דרישות הניבזות, הצביעות, הרישעות, שנאת ישראל ושקרים, מבטיחים כניסה ללא תקלות, אפילו בלא בדיקה בטחונית, למחלקה הראשונה של יואב יצחק. ולי, אין גם לא אחד מן הכרטיסים האלה.

 

אולי עוד נחזור אל יוסי דר, ואף נשווה את הזוג נתניהו לזוג רבין אבל, כאן, ברצוני לספר לכם על המחלקה הראשונה ועל נוסעיה.

 

כדרכה של מחלקה ראשונה, היא מציעה את הטוב ביותר, ואף מעל ומעבר, צוות המחלקה הראשונה של יואב יצחק מצטיין בגאוות יחידה ובאחוות לוחמים, ואכן, הכל בה למהדרין מן המהדרין, בהכשר הבג”צ. גם האשפה בהכשר הבג”צ. אם על פי התקן המקובל שולט השמאל בכל התיקשורת, בהיקף אופטימאלי, הרי, המחלקה הראשונה של יואב יצחק צלחה גם את הקו האופטימאלי ושברה שיא אופטימאלי חדש; אצל יואב יצחק, מגדילים את התקן, בדרך מעניינת.

                                                                              די לסיסמאות סרק בולשביקיות!   א.

 

כאמור, באתר מחלקה ראשונה, בהתאם לתקן הנ”ל, נותן השמאל את הטון. אך בזה לא די, אשר על כן, נוסף שם מדור הנקרא “על צד שמאל”, בגרמנית קראו לזה –  DER STURMER, אופס, זהו, ברגע שאמרתי את זה, איבדתי את הכרטיס למחלקה… בעצם, לא היה לי כזה.. כך הורגים שתי צפורים במכה אחת; מחד, מקבלים כמויות אדירות של שנאת ישראל, עד כדי קבס, ומאידך, יוצרים רושם, כאילו לעומת “צד שמאל”, כל השאר הם יהודים, ולא היא, כאמור לעיל, האתר הזה, המתנאה בלשונו הנקיה ובפלוראליזם, מלוכלך בצורה לא רגילה, הוא משמש הבמה הנרחבת ביותר ליצורים שהיו מזמן צריכים לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, כמו אורי אבנרי, שאין במה במדינה שהשמאל בנה, ושאורי פועל להשמדתה, שאינה עומדת לרשותו בנפש חפצה. אבל, ליהודים, הקוראים לו בשמו (ואיני בטוחה שאינו רואה בזה תעודת כבוד…), אסורה הכניסה למחלקה ראשונה, על פי מתווה ג’ורג’ אורוול – נאציזם מביא שלום, יצר-הקיום מחרחר מלחמה…. שלא לדבר על זכויות בסיסיות של העם היהודי, אלו, סתם פיקציות, מיסטיקה חשוכת ימי הבינים.

 לפני

 די לסיסמאות סרק בולשביקיות!   א. אחרי
                                                                       די לסיסמאות סרק בולשביקיות!   א.

אורי אבנרי מתהדר בעובדה שהוא היה זה שהחזיר לארץ מולדתו, הפיזית ורוחנית, את הסיסמא ויישומה: KAUFT NICHT BEI JUDEN, אל תקנו אצל היהודים. בעצם, אבנרי לא שונא יהודים, הוא שונא רק מתנחלים, כי הם כובשים ומדכאים… וגם את החרדים, כי אינם מתגייסים לצבא הכיבוש.. כן, הוא שונא גם את צבא הכיבוש ואת “הימין”, ובקיצור, הוא מה שהיו אזרחי גרמניה, שמפניהם נאלץ לברוח. גם הם לא שנאו יהודים, הם רק שנאו יהודים… או, משהו כזה… כמו ה”קהיליה הבינלאומית….”.

 

אורי מורח את הפרשותיו על שטחי ענק במחלקה הראשונה. כבר מזמן אפשר היה להוציא כמה מהדורות של הפרוטוקולים של זקני גוש-שלום, וכמה ספרי המשך למיין-קמפף.

 

האתר סובל הכל, כמו שפה גסה כל כך, שאיני יכולה לצטט כאן, אבל, למה זרק אותי יוסף עידן מן האתר לפני כמה שנים? למה נקיי הדעת והלשון, צוות המחלקה הראשונה, כמו כל אתרי התקשורת הישראלית, הנקיה נוסח נתן זהבי, חסם בפני את הכניסה למחלקה? הנה –

                                                                 די לסיסמאות סרק בשירות האויב!   א.שלמה סלונים ניצול טבח תרפ”ט בחברון, משפחתו נשחטה לעיניו

 חנה שלום

 

נא לא לשלוח אלינו מאמרים או תגובות יותר.

נאצותייך אינן מתאימות לאתרנו.

גם כאשר את כותבת דברים של טעם הם נבלעים בשלל הביטויים.

 

ניפרד כידידים.

 

בברכה

 

עידן יוסף

ראש דסק חדשות

www.Nfc.co.il

 

 

ולאחר שנים, כאשר נעניתי להפצרותיה של חברתי, כאחות לי, נאוה קורן, שהודיעה לי שהאתר של יואב יצחק פתוח לכל (היא האמינה שאם מאמרים גבלסיים מתפרסמים, על אחת כמה וכמה, ששלי יתפרסמו), שלחתי מאמר, אבל, ליוסף עידן, הנוקם והנוטר (על מה?) יש זיכרון ארוך –

 

חנה אייזנמן

כמדומני שבעבר נחסמת בגלל שלל הנאצות והשימוש התדיר בביטוי
נאצים כדי לנגח את יריבייך.

עידן יוסף

 

ויש לו חברים, לבולשביק:

 

מחלקה ראשונה
News1.co.il

 

שלום חנה.

את בהחלט יכולה להמשיך ולנאץ. אך לא אצלנו.

בברכה,

איציק וולף
ראש דסק חדשות              די לסיסמאות סרק בשירות האויב!   א.
ניוז1

 

 

מתי הספקתי לנאץ? טרם פרסמתם ולא היו נאצות……

 

אחוות לוחמים בולשביקית, כבר אמרנו?

אסור מותר מותר אסור

כבר ציינתי בעבר – במדינה שהשמאל בנה מותר להיות נאצי, אסור לקרוא לנאצי בשמו. עוד קלישאה, כמו כל המילון האורווליאני שקנה שביתה בדעת הקהל הישראלית – אסור להשוות שום דבר לשואה. כך הצליחו היודונאצים להחריב את גוש קטיף, כי, שום יהודי לא העז לחשוב שמתבצעת כאן מדיניות נאצית למהדרין. אנשים שנטו מעט לכיוון, בעיקר ניצולי שואה, שענדו טלאי צהוב, הואשמו ב”זילות השואה”. “השואה” ו”נאצים”, הן רק מלים, אסורות לשימוש, מסיבה כלשהי, אה, כן – אי אפשר להשוות שום דבר לשואה… למה לא? מי הקובעים? למעשה, בהוויה הישראלית שולט הנאציזם! אותו נאציזם המתבטא בכל ערוצי התיקשורת הישראלית, המדכאה, במקביל, את זכות הזעקה של היהודים הנרדפים.

 

האנשים, הכותבים במדור “על צד שמאל” במחלקה ראשונה, היו צריכים מזמן לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם הערבים ו”פעילי שלום” מכל העולם. וגם לשונם היא לשון ביבים, שאנשים כמונו לא ישתמשו בה.

 

 

באותו מדור משוקץ מתפרסמים מדי יום מאמרים ושירים של אחד, איתן קלינסקי, המזדהה כמורה לתנ”ך וכמשורר… הוא מזדהה גם כאתאיסט וכופר בעיקר. במשך ארבעים שנה הוא הרעיל את נשמות ילדי ישראל בשנאת ישראל, באמצעות הוראת התנ”ך (תארו לעצמכם – גם רחל אבנרי, שר”י, היתה מורה לתנ”ך…). היצור הזה עשה את התנ”ך קרדום לחפור בו מתחת לאדמה הוכחות לנאציזם היהודי. לא, הוא לא משתמש במלה המפורשת, הוא רק עורך השוואות בין אירועים כאלה ואחרים שבוצעו על ידי הנאצים, לאירועי “התעללות” של “ישראל” בערבים, למיניהם. משהו נוסח גדעון ספירו:

 

אמא שלי, למשל, כאשר ילדה בגרמניה הנאצית, לא נעצרה במחסום ולא נאלצה ללדת ולד מת משום שחיילים או שוטרים חסמו את דרכה לבית חולים, כפי שעשו לא אחת חיילי כיבוש ישראלים לנשים פלסטינית שהיו בדרכן ללדת בבית חולים

( גדעון ספירו  30/09/2003)

 

 

הקלינסקי הנ”ל עוסק בימים אלה גם בעבודה צדדית, הוא נלחם מלחמת קודש במימסד, השנוא עליו, שלא דאג לכך, שהספריה בקרית שמונה לא תיסגר. אבל, זה רק בכאילו, את המלחמה האמיתית הוא מנהל נגד עם ישראל ולקידום תכנית השלבים להשמדתנו. בתגובה למאמרו שאלתיו איפה היה כאשר עשרות בתי כנסת וספריות הועלו באש בגוש קטיף, אבל, צוות מחלקה ראשונה אינו מאמין בהפרעת מנוחת הנוסעים, ולא הניח לשאלתי להגיע לעיניו.

 

יש לציין שחבורת הזבל הזו, מתאפקת קמעא במחלקה ראשונה ואינה מתיזה את הארכי-גבלסיזם שלה בצורה בלתי מבוקרת, כפי שהיא עושה באתרי הבית שלה, כמו – הגדה השמאלית – ואחרים. שם כל המוגלה מגולה לעין כל, ולא נותר, אלא, לחטוף צמרמורת ולהקיא.

 

מה שקורה הוא – מוחו של העם הזה נשטף באקסיומות ובסיסמאות סרק ושקר, א-לה-גבלס, סיסמאות חוזרות ונישנות בלא הפוגה, עד טמטום מוחלט של העם הזה, שאינו מבחין עוד בין טוב לרע, בין אמת לשקר, בין צדק לעוול… כל סולם הערכים היהודי, שעליו נבנה המוסר הכלל אנושי, בימים הטובים שלו, התמוטט, שאילולא כן, הכותבים על צד שמאל, אצל יואב יצחק, היו מנודים מעם, ואף עומדים למשפט, על פי אותם סעיפים שעליהם עמד לדין אדולף אייכמן, ואף הוצא להורג. במקום שחלאת אדם, בלשון המעטה, הרי, אין אלה בני-אדם אלא בני שטן, כמו אורי אבנרי יימקו בכלא, מושלכים לכלא יהודים שאינם מוכנים להיות קרבנות חוקי סדום ונירנברג.

 

האנשים הלגיטימיים במדינת הדמים והזדון שהשמאל בנה, הם המלשינים, המוסרים, הרודפים, מהרסינו ומחריבינו מבית.

 

פושע ורוצח מתועב הפך לקדוש, שכל גבעה גבוהה ונמוכה וכל עץ ומתנ”ס ואכסניה נקראים על  שמו, וזה רק כפרובוקציה וכאמצעי להעצמת השנאה ליהודים המתנגדים לתכנית השלבים המכונה “תהליך השלום”, וכן, לסתימת פה האופוזיציה לתכנית ההשמדה (שונאיו הגדולים ביותר של הרוצח, רבין, היו בקרב בני מפלגתו). לצדיק האחד בסדום, שלא השלים עם מוסר סדום ועם חוקי נירנברג, ד”ר ברוך גולדשטיין, זצוק”ל, הי”ד, לא השאירו גם חלקת קבר אחת. החברים של הרוצח, שובר השיאים, ערפאת, קבעו שהוא “הרוצח”, וכל העדר מחניק את ריגשותיו הנורמליים, ומפחד להזכיר את שמו. היודונאצים עושים כתבות אימים על ה”מטורפים” המעלים את זכרו, אבל, מקיימים עצרות שנאה ענקיות, לזכר הרוצח הנאלח, שבבחרותו רצח יהודים במו ידיו, ולעת זיקנה נתן את הרובים, את הלגיטימציה לשימוש בהם, את בסיסי התקיפה ואת ערי המקלט לרוצחי העם היהודי. האיש הזה היה עוכר ישראל ואויבו, וזו, בדיוק, הסיבה להאלהתו.

 

 

 

ולפני שנצא לאתנחתא – להלן, דוגמא לנקיון הלשון השורר במחלקה הראשונה של יואב יצחק (תישנו על זה):

 

מה זו הסתה דתית?

 

 

            נושא התגובה                 נאווה קורן הורשעה בדין פלילי

שם הכותב:                    גילוי האמת        

זמן:                   12:32 10/07/2011

כתובת IP:                      85.250.168.174

            ונישלחה כניראה בגלל מצבה הנפשי הרעוע במקום למאסר , לתקופת שרות חובה לטובת הציבור..

                           *********************************

מה זו הסתה דתית?

            נושא התגובה                 נאווה קורן ויורם שפטל, חלאות

שם הכותב:                    מתעב כהניסטים        

זמן:                   12:52 10/07/2011

כתובת IP:                      85.250.168.174

            עובדה….נאווה מטבריה חולת נפש שהורשעה בדין פלילי ונשלחה במקום למאסר לתקופת עבודת שרות לטובת הציבור.. ויורם שפטל עו’ד מתועב שהצליח בתרגילים משפטים להוריד את דמייאניוק הנאצי מעמוד התליה !         

                         ***********************************

            מה זו הסתה דתית?

            נושא התגובה                 נאווה מיצגת את האספסוף המרוקאי

שם הכותב:                    סווטלנה        

זמן:                   12:38 10/07/2011

כתובת IP:                      85.250.168.174

            נאווה קורן=עברינית פלילית מורשעת בדין, =שמיצגת את האספסוף המרוקאי = שלא שרת כמוה בצה’ל !    

                        ************************************

מה זו הסתה דתית?

            נושא התגובה                 נאווה ..איך ברחת מחוות החיות ?

שם הכותב:                    ווטרינר מטבריה        

זמן:                   12:44 10/07/2011

כתובת IP:                      85.250.168.174

            אולי גם תספרי לעם ישראל על מה הורשעת בפלילים ונישלחת במקום למאסר , לעבודות שרות למען הציבור.          

                       ***********************************

 

 

ועל זה, בהמשך, אי”ה…….

 

 

גילשו לקישור הבא. לא הניחו לי להגיב   http://www.news1.co.il/Archive/003-D-61689-00.htmlכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר