איזה כייף להאשים את היהודים

איזה כייף להאשים את היהודים

פאט קונדל
06.07.2011 06:12
איזה כייף להאשים את היהודים


אשר לכם, הממשיכים לספר לי שהיהודים מנהלים את העולם, לידיעתכם, גם לו היה זה נכון, אני מעדיף עשרת מונים ניהול יהודי של העולם, על ניהול איסלאמי. וכן, מעדיף כל אדם שפוי בעולם. אבל, זה איננו נכון, ואיני רוצה לשמוע זאת עוד, אם לא אכפת לכם…. או, הינכם מאמינים שאיזה כח שטני יהודי שולט בכם מלמעלה, כאילו הייתם מריונטות, אנא, אל תספרו לי, ספרו לרופא, ואולי, רצוי, לא לרופא יהודיב”ה

 

 

איזה כייף להאשים את היהודים

 

תרגום מאנגלית: חנה אייזנמן

 

אחת התוצאות האומללות של הסירסור בצביעות האיסלאמית באירופה, היא נסיקת האנטישמיות. תופעה זו הפיחה חיים בקרבנות המועדים לאמץ את האנטישמיות, המשתוקקים מאד להאמין במציאותה של מזימה יהודית, להשתלט על העולם. לא שאירופה זקוקה לעידוד בנושא זה. 

 

כמעט מידי יום נקרה בדרכי מישהו המנסה לאלפני בינה, אשר ליהודים, לחזור בי מדעתי, ולהודות, שהיהודים הם תמצית הרוע בעולם, המתמרנים הכל ואת כולם לכיוון השגת המטרה – השתלטות על העולם.  מסתבר, שהיהודים אחראים לכל המרעין בישין שבעולם, כולל אירוע ה-11 בספטמבר (שזה, מובן מאליו…), ואפילו לאופנה החדשה של ריבוי-תרבויות השולטת היום במערכת החינוך.

 

אכן, כל היהודים הנידחקים אל מחוץ לאירופה מפני מהגרים איסלאמיים, אכולי שנאת יהודים, הם, למעשה, קרבנות מזימה יהודית ליצור תוהו ובוהו בעולם, כדי שיוכלו לשלוט בו.. אני משער…אינני יודע, איני בקי בפרטי המזימה, אבל, כמוני, גם כל באי עולם.

 

ביחס למספרם של הנוצרים והמוסלמים בעולם, שלא לומר, הבודהיסטים וההינדואים, מהווים היהודים קומץ, אחוז זניח באוכלוסיית העולם, שכמחציתם חיים היום בישראל. מספרם שם גדל והולך בעקבות דחיקתם, במיוחד, מאירופה, בה, המפתח להתקבל בחברה הוא – ייחוס התעצמות האנטישמיות להתנהגותה של ממשלת ישראל.

 

בכל הפגנה אנטישמית באירופה ניתן לשמוע קריאות להחזרת היהודים לתאי הגזים. חזינו בחבר פרלמנט הולנדי, מתייצב בשורה הראשונה באירוע כזה. בשוודיה, אתלטים ישראלים אינם יכולים להשתתף בתחרויות, מבלי שיותקפו על ידי אספסוף אלים, כשהמשטרה אינה יכולה, או, אינה רוצה להגן עליהם.

 

פשעי-שנאה (HATE CRIMES) נגד היהודים, גבוהים פי כמה מפשעים כאלה נגד המוסלמים. ובתוך כך, יום יום, ללא הפוגה, עלינו לשמוע את זירמת הסוסים הצבועה על “איסלאמופוביה”. בזה, בלבד, די כדי להביאך לידי הקאה.

 

איני תומך עוד בהחזרת ירושלים (הכותב אתאיסט המלגלג על הקשר הדתי של היהודים לירושלים. דעתו מוּנעת בראיה נכונה של המציאות, ח”א). הנסיון לימדנו, שהמנטאליות הערבית רואה בנסיונות פיוס חולשה הקוראת לניצול נוסף.

 

יתר על כן, נראה בעליל, שהמכונים “פלשתינאים” מעדיפים את השלכת היהודים לים על פני שלום. ועל כן, אינם שמים קץ להפצצות.

 

כל העולם יודע שניתן היה מזמן להגיע לשלום אמת, אלא, ההנהגה הפלשתינאית המושחתת מעכבת. עזה שיעבדה את עצמה לחמאס, חבורת פושעים, מוסלמים קיצוניים, המתנגדים לשלום בכל מאודם. החמאס אינו רואה, דווקא, בישראל את האויב, אלא, בכל היהודים. התומכים בחמאס, תומכים ברוצחים שמשימתם עלי אדמות, להשמיד את היהודים, לא בגלל היותם ישראלים, אלא, בגלל היותם יהודים. אתם, התומכים בחמאס, תומכים בתרבות המטמיעה בילדיה, מינקותם, את שנאת היהודים. אני מקווה, שאתם גאים בעצמכם…

 

לדעתי, ממוקמת ישראל במקום הלא נכון. כבר, אמרתי זאת בעבר. לא יכל להיות מיקום גרוע יותר, בהתחשב במנטאליות השנאה של שכניה. אולם, מאוחר מכדי לעשות משהו בנדון. העובדה שמדינת היהודים חייבת להתקיים – והיא חייבת להתקיים – הוא כתב אישום נגד האנושות, כולה, ובעיקר נגד הכנסיה הקאתולית, שמהלכיה מודרכים בתרבות, רבת דורות, של שנאת יהודים אלימה, המוטמעת בנפשות מאמיניה. די בזיק הזעיר ביותר, כדי להבעירה.

 

לכן, לו הייתי יהודי, אפילו לא ציוני, אלא, לוחם ליברלי למען השלום (ויש רבים כאלה), הייתי רוצה לראות ישראל חזקה. כי, ביום פקודה, איש לא יעמוד לצד היהודים. זאת לימדה אותנו ההסטוריה באירופה, והיום, עם התפשטות האיסלאם והשתלטותו על כל חלקה טובה. אנו נוכחים בזאת, בעיקר בקרב המתיימרים להיות אנטי-פאשיסטים.

אתם, ממש, בדיחה…

 

בכוחה של האמת להכאיב מאד, כשאין רוצים לשמוע אותה. אבל, לעזאזל, אתם הולכים לשמוע אותה, ועוד איך;  והאמת היא – היהודים תרמו לאנושות, יותר מכל גורם אחר באנושות, והרבה, הרבה מעבר למה שתרמו המוסלמים, אין כלל מקום להשוואה. מדובר בפלאנטה אחרת לגמרי. יהודים זוכים בפרסי נובל – ואיני מתכוון לתועבת פרס השלום – מעבר לכל פרופורציה, משום שהם שיאני מדע, רפואה, טכנולוגיה…. מה שאתם רוצים, בכל. ביסודו של כל מרכיב קידמה בעולם, תמצאו, כמעט תמיד, שהיהודים הם שעשו את כל ההבדל.

 

ישראל מובילה  היום בטכנולוגיה, כשהיא בבדידות מזהרת במזרח התיכון, כיהלום במדמנה. בהשוואה ליהודים, המוסלמים הם טרמפיסטים, חינם, על הכוכב ארץ. גם ההון המוסלמי האגדי פורץ היישר מלב האדמה; אילולא הזרימה הזו, לא היה להם דבר. התנהגותם פאתטית בילדותיותה הנרגזת והנעלבת. נראה שדימויים העצמי נמוך  ביותר, ואי אפשר להאשימם על כך.

 

אבל, הפתרון לבעייתם, נתון, אך ורק, בידיהם. הם יכולים לבחור בדרך המאומצת, להתקדם אל המאה ה 21 ולהשאיר מאחוריהם את האשפה, או, להמשיך ולשאת את משא עליבותם ולהשפיל את עצמם בשנאתם ההיסטרית ליהודים.

 

אשר לכם, הממשיכים לספר לי שהיהודים מנהלים את העולם, לידיעתכם, גם לו היה זה נכון, אני מעדיף עשרת מונים ניהול יהודי של העולם, על ניהול איסלאמי. וכן, מעדיף כל אדם שפוי בעולם. אבל, זה איננו נכון, ואיני רוצה לשמוע זאת עוד, אם לא אכפת לכם.

 

כך, שאם אתם מאמינים, באמת, שהיהודים הם רשעים ותכסיסנים, הדוחפים את אפם לעניינים לא להם, או, הינכם מאמינים שאיזה כח שטני יהודי שולט בכם מלמעלה, כאילו הייתם מריונטות, אנא, אל תספרו לי, ספרו לרופא, ואולי, רצוי, לא לרופא יהודי…

 

   

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר