טובלים וצה”ל בידם

טובלים וצה”ל בידם

חנה אייזנמן
20.12.2010 13:36
טובלים וצה"ל בידם


הדרישה מן ה”חרדים” לשרת בצבא, השולח קלגסים להוציא יולדת, שבועיים לאחר ניתוח קיסרי, ואת התינוק בן השבועיים מביתם, בקור מקפיא של ליל חורף, כדי להחריב את הבית, שבנתה המשפחה בעשר אצבעותיה, מאבני המקום, זה רוע, זו צביעות, זה פשע נגד האלוקים, זה השפל השפל ביותר שאדם יכל להגיע אליו, יצור כזה אינו ראוי לשם אדם!
ב”ה

טובלים וצה”ל בידם

 

 

 

“חשוב להפנים כי הקמת מדינת ישראל יצרה מציאות שבה אזרחי ישראל נאלצים ללא הרף לעמוד על נפשם, ובנסיבות חיינו בארץ הזאת כולם מחויבים לתרום להגנת המדינה. או, בלשון ההלכה, אפילו חתן אמור לצאת מחדרו למלחמת מצווה. ומלחמות הקיום של מדינתנו כולן מלחמות מצווה” (הרב ד”ר חיים שיין, ערוץ 7, דעה).

 

 

 

אמת, שקר, שקר, שקר! ועזות מצח “ציונית דתית”!!!

 

זה לא סתם שקר. זה שקר מתועב, שקר קטלני

 

איש אינו מחוייב להגן על “המדינה” שיצרה את המציאות שבה אזרחי ישראל נאלצים ללא הרף לעמוד על נפשם, להיפך, כל החפץ חיים חייב לשאוף לקיצה של “מדינת ישראל”.  אזרחי ישראל נאלצים לעמוד על נפשם, לא מפני אויב חיצוני, שהובס לרגלינו, שוב ושוב, על ידי ה’ אלוקינו, אלא, מפני “מדינת ישראל”, שמאז היווסדה עומדת על העם היהודי לכלותו. זו עובדה. ועובדה זו – “מציאות” זו – של עמידה על הדם, מחזיקה מעמד במשך כמה דורות, בגלל “רבני” ה”ציונות הדתית”, מסוג קרוב ושיין, המציגים את שעשועי המלחמה וה”שלום” של מדינת ישראל כ”מלחמות מצווה”. זה לא סתם שקר. זה שקר מתועב, שקר קטלני, שקר המעניק ל”מדינת ישראל” את הרשיון ה”ממלכתי” להתעלל ביהודים! הרי למטרה זו קמה המדינה שהשמאל בנה. וזו, אם-כל-הטומאות, זוכה כל ימיה לתמיכת ה”ציונות הדתית”, לתמיכתה של המחלה הממארת – משיחיות-השקר של ה”ממלכתיות”. חבר פושעים וחטאים, הגוררים עמם לאבדון מאות אלפי ילדי ישראל, כשכל העם בעקבותיהם. והתהליך כבר בעיצומו!

 

במשך כל שנות קיומה דאגתה העיקרית של ה”ציונות הדתית” להיות כמו כולם, להשתלב ב”חברה הישראלית”, כלומר, להכשיר את ההוויה ה”ישראלית” ולהצדיקה כנורמה הלגיטימית, מורת-הדרך שראוי להשתלב בה, גם על ידי הצלילה למכנה המשותף הנמוך ביותר: “ברבות השנים התברר כי בחברה הישראלית השסועה, הערך האחרון שנותר משותף הוא השירות בצבא…”, כך ה”רב” ד”ר שיין. הללוי-ה. מכאן נובעת הקביעה ה”ציונית הדתית” שצה”ל הוא קדוש, ו”מדינת ישראל” האנטישמית היא “כס אלוק’ ממעל”, ואם הצבא הוא הערך המשותף לכל המסתופפים בין רגליו של “כס אלוק ממעל”, הרי הוא ערך קדוש, למעשה, כבר מזמן הוא יושב על כס אלוק ממעל, והוא המדד לקדושה ולטהרה, למשל – מי הוא יהודי…

 

צבא הוא קדוש, כשאלוקיו עמו, כשהוא עושה מלחמת מצווה, למען העם והארץ, צבא, שהוא הערך היחיד של עם פורץ גדר, הוא, כאמור, המכנה המשותף הנמוך ביותר, והוא מוכיח זאת, יום יום ושעה שעה.

 

“כל הכבוד” לחברה הישראלית השסועה בין קדש לחול, בין אור לחושך, בין הקב”ה לבין מדינת דמים וזדון!!!

 

וזו סיבה המצדיקה את השנאה ל”חרדים”… איזה יופי. כאילו לא היה זה סתם תירוץ ולא שנאה תהומית לכל ערך יהודי. למה שונאים שנאה ארכי-נאצית את ה”מתנחלים”? הם אינם “חרדים”, הם משרתים ב”ערך האחרון”, הם ה”שותפים ההסטוריים”, הם הראשונים לרוץ ולמסור את נפשם על הגנת ה”חברה הישראלית השסועה..”..

 

ולמה החברה הישראלית שסועה, אם לא בגלל מדיניות מכוונת של “מדינת ישראל”, המדינה שקמה על בסיס הכפירה בעיקר, מדיניות שתחילתה ה”עליה הסלקטיבית”, והמשכה, עד עצם היום הזה – מאמצים כבירים של ה”אליטה” להוציא את עם ישראל לשמד? ולאו דווקא בדרכי נועם, כדרכה של ה”ציונות הדתית”. ושיין וקרוב שותפים. איך הגענו לכדי כך, שיהודים מחריבים בתאוות חימה ובשנאת ישראל מטורפת חבלי ארץ ישראל, לאחר אלפיים שנות שואה וגעגועים לנחלת אבות? ואיך קורה שתלמידיהם של קרוב ושל שיין משתתפים בשיא התועבה הזה, שיא של טומאה שאין מלים להגדירו? זה ברור איך! במאמר, שהוא מתחת לכל ביקורת, דורש שיין שה”חרדים” יתפשרו על כל ערכי היהדות לטובת הערך האחרון שנותר משותף – השירות בצבא… זה רב? זה עוכר ישראל!

 

מהרסיך ומחריביך

 

האם לא די לכם במה שהרסתם והחרבתם? יש שמוּרה טהורה אחת בארץ, גם עליה אתם עולים להשמידה? כל בחור שאינו עומד בלחץ האנשים הרשעים האלה, הוא הפסד ענק לעם היהודי, גם אם הוא לומד רק שעתיים ביום, אסור לו להתגייס לצבא התועבה של מדינת התועבה. כל יהודי המשרת בצה”ל, משרת בצבא האויב! זו האמת.

 

הדרישה מן ה”חרדים” לשרת בצבא, השולח קלגסים להוציא יולדת, שבועיים לאחר ניתוח קיסרי, ואת התינוק בן השבועיים מביתם, בקור מקפיא של ליל חורף, כדי להחריב את הבית, שבנתה המשפחה בעשר אצבעותיה, מאבני המקום, זה רוע, זו צביעות, זה פשע נגד האלוקים, זה השפל השפל ביותר שאדם יכל להגיע אליו, יצור כזה אינו ראוי לשם אדם! אלה חסרי צלם אלוקים. זו דרכו של בן גוריון, ימח שמו וזכרו, שהתפעל מן הקרב על בריטניה, ושלח נערים יהודים לסייע במאמץ המלחמתי של בריטניה הנאצית, בשעה שלבריטניה היו די קלגסים ודי משחתות ללוות את היהודים שניצלו מתאי הגזים, ללב ים ולמצולות הים!!

 

כל החיילים המשרתים בצה”ל, בשעה שעיקר עיסוקו של צה”ל היא רדיפת היהודים, הם פושעים. קשה לדרוש מכל הנערים התמימים והטהורים, והחיים במצב הקשה מנשוא של – לשרת או לא להיחשב – לדעת או להבין זאת, אך ה”רבנים”, שולחיהם, קשי העורף, יודעים ומשקרים!

וזו תמצית הסיפור כולו, האם מבקשת מן הנציג המובהק ביותר של מדינת ה”שלום” הזו, סליחה, של “כס אלוק’ ממעל”, שכמעט הצליחה לרצוח את בנה, לחתום בספר האורחים שלו..

טובלים וצה"ל בידם

חיה אמו של אהרון קרוב מבקשת מהנשיא לכתוב במחברת האורחים של אהרון

קרוב מציג כ”גבור” את בנו הפחדן, שבמקום לעשות את הדבר הנכון, ולהישאר עם כלתו בשבעת ימי המשתה, עשה את מה שציפו ממנו החבר’ה, והלך להיות “גבור” כעופרת-יצוקה, כסביבון, המסתובב על צירו, ונופל תמיד על אותו הצד –  ה”ממלכתיות”. נס גדול לא היה פה. תשאלו את “מדינת ישראל”: נס לא קרה לנו, פח שמן לא מצאנו…

 

לא קראתי את הספר, ומובן שאין לי שום כוונה לקרוא ספר שבשקר יסודו, אך ראיתי כמה פיסקאות ב”ראיון המרגש”, שנתן קרוב לערוץ 7. וזה גרם לי שאט נפש מרובה.

 

קרוב אינו מבין למה עם ישראל התלהב כל כך מבנו (גם אני איני מבינה), אולי כי היה חתן שיצא מחדרו למען עם ישראל. זה המסר השקרי שרוצה קרוב להעביר לעדר הזומבים ה”ממלכתיים”, קרבנות אסכולת הרב קוק, לפחות על פי הנחשבים לתלמידיו, כמו קרוב ושיין.
ולאן הלך הגבור, ביציאתו הראשונה מערש דווי? לכותל? למערת המכפלה? לקבר יוסף? הצחקתם אותו – יציאתו הראשונה היתה למסדר צה”ל… על ערכי היהדות כבר דברנו?

 

בשנים האחרונות, דווקא בשנים בהן לא ניתן עוד לטעות בשטניותה של “מדינת ישראל” מגבירה ה”ציונות הדתית” חיילים, תרתי משמע, בשקרים שהם סיוע לרצח עם! זו היא האמת!

 

מבצעי ראוות-סרק, הקוטלים את ילדינו, הנשלחים כבולים במוסרות ה”מוּסר” להילחם בגרועים מן הנאצים, מוכשרים כ”מלחמת מצווה”, כדי להצדיק את הרצח בדם קר, של אבות צעירים וגם חתנים היוצאים מחופתם, למען סיכויי ה”שלום”.

 

חורבן הארץ מוכשר בהכשר “לכידות צה”ל”, או “אחדות צה”ל” או “מניעת קרע בצה”ל”, או מניעת “מלחמת אחים”, של צה”ל בצה”ל – מגרשים ומגורשים. תחי אחדות הברגים הקטנים.

 

הרבנים האלה לא יטיפו לפושעים, כי אלה יצחקו להם, וחבריהם, שלהם, יגידו שהדברים אינם במקום, ואין אומרים דבר שאינו נשמע, ואנחנו לא מנהלי החשבונות של הקב”ה… וכל תירוץ יכשר, כדי לסתום את פיהם של המעטים שהיו רוצים לומר את האמת, אך אין להם האומץ לומר אותה. ומה קל יותר מלהטיף מוסר לצאנם הממושמע? מה נעים יותר מלומר לעדר, לכו עם כולם, ואז, לקבל צל”ש מציפי לבני ומעוכרי ישראל אחרים?

 

וזה מה שקורה בארץ הזו כבר עשרות שנים, מאז הולדת ה”ציונות” ושפחתה החרופה ה”ציונות הדתית”. היהדות ה”חרדית” לא היתה מוכנה להיות שפחתה של שפחת כל השפחות, וזה מה שאוכל כל השנים את ה”ציונות הדתית”. העובדה שה”חרדים” צדקו מעלה ב”ציונות הדתית” את מפלס השנאה, הרבה מעבר למפלס הגאות. השנאה הזו שוצפת וגועשת בגלי ענק, נוחים לגלישת כל שונאי ישראל.

 

גר-צ…ה”ל

 

וכך מפילים קרבן לצה”ל גם את הגיור, ערך יהודי, שהיה לערך “ממלכתי” ומקודש ב”קדושת” צה”ל. עוד חלל ביזמת “רבני” ה”ציונות הדתית” ושל מנהיגים בשמאל “השבת עטרה לישנה”.

 

אין שום ערך לגיור הצה”לי, המבקש להוציא מתחת ידיו מאה אחוזי גיור; כל חייל שהתחיל בקורס כזה, חייב לסיים אותו כיהודי, צה”ל כבר “יעזור” לו.

 

ראיתי את תמונת אחד ממחזורי הגיור. החיילות ה”יהודיות” כולן במכנסיים. ועכשו תגידו, זו אינדיקציה? כן! זו אינדיקציה. אם כולן, ללא יוצאת מן הכלל, הולכות במכנסיים, שזה איננו מנהג ישראל סבא, אלא, מנהג ה”קבוץ הדתי”, מימ”ד וצד”ר, זה מעיד על המגיירים ועל כנות כוונות הגיור שלהם.

 

מבית דין לגיורי צה”ל התקשרו אלי לשאול מה דעתי על מתגיירת מסויימת (נערה חמודה) שסבתה, אביה, אמה, דודתה, גיסה, כולם היו גויים, שזכו להגר לארץ ישראל מכח “חוק השבות” בגלל סבא שזכר כמה מלים ביידיש. נערה זו עשתה כמה שבתות בביתנו. היא מצאה חן בעינינו מאד, ולא הייתי מתנגדת שתהיה לנו יהודיה כזו, אבל… אמרתי לרב, שאין לי שום דרך לראות ללבה, היא חמודה, היא מתנהגת כראוי, אך לא אוכל להעיד, אשר לכוונות היהודיות שלה….

 

היה זה זמן קצר לפני פשע גירוש קטיף. יוליה נעלמה בלא להותיר עקבות. גם הסלולארי שלה שבק. לעניות דעתי השתתפה בגירוש, כמו מרבית חברותיה וחבריה.

 

התקשרתי פעם לאותו רב מגייר בתעשיית הגיור הצה”לית, תושב גוש עציון. רציתי לאתר את יוליה אך לא ידעתי את שם משפחתה. נסיתי לתת סימנים…. איזו תמימות. לרב לא היה מושג במי מדובר בהתחשב בנערות הרבות שעברו בבית דינו, בשיטת הסרט הנע.

 

הוספתי עוד, כי מעולם לא דיברנו פוליטיקה, אך, ברור שהנערה ידעה באיזה בית היא נמצאת, וייתכן שהשתתפה בגירוש, ועל כן ניתקה את הקשר…. הרב הגיב –  חבל מאד שבגלל “חילוקי דעות פוליטיים” נותק הקשר….

 

לטהר או לא לטהר את ארץ ישראל מיהודיה אלו “חילוקי דעות פוליטיים…”, ליהדות אין שום קשר לזה…

 

האמינו לי, מי כמוני יודעת להבחין בין גרת-צדק לאחרת. גרת-הצדק שאימצנו הולכת בלבוש צנוע, מכסה את ראשה, מאז נישואיה, ב”ה, מתמצאת ומקיימת, קלה כחמורה… הלוואי על כל בנות ישראל. וכל השנים מחפשת שיעורי קודש ויהדות. זו יהודיה, “ימין קיצוני”, שלא שירתה בצה”ל!

 

לא נשכח ולא נסלח ל”ציונות הדתית”, בכלל, ולרבניה, בפרט, על חורבן ישראל – העם, לא מדינת הדמים והזדון המתחזה!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר