עשרה קבין של רוע ירדו לעולם, 9.999 נטל השמאל היהודי (א)

עשרה קבין של רוע ירדו לעולם, 9.999 נטל השמאל היהודי (א)

חנה אייזנמן
17.11.2010 14:47
עשרה קבין של רוע ירדו לעולם, 9.999 נטל השמאל היהודי (א)


אי אהבתם של הגויים ליהודים מתבטלים בפניהם, היא טבעית ומובנת לכל בעל הרגשה: ‘אלה, היהודונים, אם בגדו באלו-היהם, בעמם, באביהם ובאמם – יבגדו גם בנו…” (יצחק כצנלסון, הי”ד, “פנקס ויטל”, 24.7.1943).
ב”ה

עשרה קבין של רוע ירדו לעולם, 9.999 נטל השמאל היהודי

 

 

סמוך על הרבינוביצ’ים. לא תמצא חלאת-אדם גרועה מהם מפה עד ולדיווסטוק

 

רק כדוגמא תחילית – יש בעולם כששים מדינות איסלאם, בתוך אלה למעלה מעשרים מדינות המוגדרות כמדינות ערב, רובן מטוהרות מיהודים, ואדמה להם, כחול אשר על שפת הים לרוב. כל המדינות האלה, מנסות מזה עשרות שנים להשמיד את שארית פליטת ישראל, בתוכה מליוני פליטי ארצות הכיבוש הערבי, בשארית פליטת ארץ ישראל. נסיונותיהם להשמידנו לא צלחו, ואף העברנו את המלחמה ל”שטח האויב”, לחבלי ארץ ישראל השדודים מאיתנו על ידי המדינות הנ”ל, קוראים לזה “כיבוש”, וזה, באמת לא בסדר, היינו צריכים להניח לג’יהאד להשמיד אותנו, ואז לא היה “כיבוש”, על פי הנוסחה השמאלנאצית – אני מעדיף להיהרג ולא להרוג.

אנו תלויים על בלימה, כשבתוכנו שלוחי המדינות הרוצות בהשמדתנו, משם הם הגיעו. והם, ה”מיעוט” הענק, שבתוכנו, גם הוא אינו טומן ידו בצלחת, ועושה את מיטבו למרר את חיינו. מאז שובנו לארץ רוותה זו בדם רבבותינו, וזאת לפני, במקביל ואחרי “השואה”. כל זה, אינו מפריע ל”מחנה השלום” לעמוד לשירות הג’יהאד, להכות על ראשינו ב”כיבוש”, ב”זכות השיבה”, ב”זכויות הלגיטימיות” של “העם הפלסטיני”, שהוא אף צעיר יותר מן “העם הערבי הפלשתינאי”, ובשם זה הוא אף יעיל יותר לצורך התעמולה של היודונאצים, מובילי החרמות, ההתפרעויות והטבח ביהודים בארץ ישראל. מדובר בתמצית הרוע. על אלה אמר הסופר, ארתור קסטלר:  

“תמיד עורר בי גיחוך הטיעון היהודי השכיח בדבר מוסריותם כביכול של  “ישראל ערבים זה לזה”. הלוא כמה מתלייניו הגרועים של סטאלין היו יהודים, הם היו האכזריים מבין ה”קאפוס” בטרזיינשטאדט, ולתופעת המוסר והמלשין היהודי אין אח ורע בקרב העמים…”.

 

חד וחלק, ומי כמונו יודע, על בשרו, כמה הדברים נכונים!!

 

גם סטאלין ראה במעריציו היהודים את חלאת האדם:

 

סמוך על הרבינוביצ’ים. לא תמצא חלאת-אדם גרועה מהם מפה עד ולדיווסטוק. תראה את רשימת מפקדי הגולאגים, תראה, תראה… כל שני זה סגל, כהן, רבינוביץ’, זיסקינד

 

 

כאלה ראה בהם גם המשורר, יצחק כצנלסון, הי”ד, שהגדיר אותם “חלאת המין האנושי”, ועוד:

 

“אי אהבת הגויים לאדם מישראל הרי היא חיובית לגבי אלה היהודים המתכחשים לעצמם, ליהודים חנפים, מתרפסים, נכנעים, ומחקים את שכניהם בכל דבר… מתחת הכרתם לא יאהבו הגויים את עניי הרוח, את הדלים שאינם יכולים לתת. היהודים אשר נתנו לעולם כולו, היו יהודים נאמנים, יהודים שלמים, בתוך עמם היו חיים, העשירוהו והעשירו באותה שעה את העולם כולו. אי אהבתם של הגויים ליהודים מתבטלים בפניהם, היא טבעית ומובנת לכל בעל הרגשה: ‘אלה, היהודונים, אם בגדו באלו-היהם, בעמם, באביהם ובאמם – יבגדו גם בנו…” (יצחק כצנלסון, הי”ד, “פנקס ויטל”, 24.7.1943).

 

ובדיוק כדבר הזה רואים בהם מפלצות-ערב. בבוא היום, בו לא יצטרכו עוד למנוולים האלה, הם יטפלו בנעמי חזן וב…. יא-אללה, מה שמו (סליחה, רק בשבוע שעבר שמעתי את שמו לראשונה), אה, כן – איתי טיראן, כפי שטיפלו בילדים מתקוע, בהלנה ראפ, באופיר רחום, באליהו אשרי ובהמוני ילדי ישראל שמתו בייסורים נוראים בידי המפלצות מטוּפחות-השמאל היהודי. היום, בו יזכו אנשי ה”מצפון” ה”ישראלים” בטיפול כנ”ל, יהיה יום חג אצלי. יהיה זה יום להרמת כוסית “לחיים”, פיצוי על שנות המוות שהביאו עלינו חסידיו של  פרס והפארטנרים שלו לשלום.

ואלה, העב”מים, המרוקנים מכל, במיוחד מאישיות, מציגים את עצמם כנושאי תרבות… אילולא ראו רוצחינו מבית הצלחות עצומות ב”תהליך השלום”, היינו צוחקים עכשו

 

נאציזם מטעמי “מוסר”

 

 על פי השמאל מתחילה ההסטוריה היהודית עם “הכיבוש”

 

כל אנשי המוסר והמצפון האלה, המדברים על “כיבוש”, על “זכויות לגיטימיות” של “העם הערבי הפלשתינאי”, על “שתי מדינות לשני העמים” ועוד כהנה וכהנה, שקרים שמאל-ג’יהאדיים, לקידום תכנית השלבים להשמדתנו, הם בני מוות!! חז”לינו החילו עליהם “דין-רודף”, שכל אדם רשאי לפגוע בהם. מעניין כמה זמן עוד יהיה העם הנרדף הזה מוכן לסבול את הרדיפה היודונאצית, את ההתעללות הנפשית והפיזית בעם, שזה אלפיים שנה, כמעט, קובר את בניו, קרבנות העומדים עלינו לכלותנו בכל דור ודור, בעזרתם של הרודפים מישראל.

 

 

על פי השמאל מתחילה ההסטוריה היהודית מן “הכיבוש”, היה כיבוש ראשון, שנקרא – נאכבה, והיה כיבוש שני שהוא “הכיבוש”. כי אצל השמאל מה שקובע הוא –  מידת הרוע ועשיית העוול, שאפשר לטפול על היהודים. אלה מצדיקים באופן אוטומאטי כל פשע המבוצע נגד היהודים. בהתגוננות יהודית, או, אפילו בתגמול, ר”ל, על טבח מתועב, יראו פשע יהודי!!

 

לצורך המאמר – ב”ערבים” הכוונה היא לאזרחי העולם הדובר ערבית, כי גם ערבים אין כבר בעולם. קל וחומר, שאין “פלסטינים”. הכיבוש הערבי השפיע על עמים רבים, על שפתם, “תרבותם” וכו’, אך אין היום ערבים, מדובר בערב רב של עממים. וודאי וודאי שאין “פלסטינים”, יעידו שמותיהם – כמו – אבו תורכ, אל קורדי, אל מסרי, אל הינדי, מוגרבי וכו’ מהודו ועד כוש, מהבלקנים ועד הרי אררט.

 

מי גזעני

 

אתם יודעים מי אחראי לבעיית הפליטים מדארפור?

 

אתם יודעים מי אחראי לבעיית הפליטים בדארפור? לא בטוח, כי המצפוניסטים אינם מתעכבים על הפרט השולי הזה, הם ניגשים לעיקר – לגזענות היהודית בארץ ישראל! הנה, מגיעים פליטים מסכנים ובמקום ש”ישראל” תקבל אותם בזרועות פתוחות ואולי גם תעניק להם סל קליטה, היא מפגינה חוסר שביעות רצון. אבל, הפליטים, דווקא, מתעקשים להתנחל במדינה הגזענית ביותר בעולם…. פסיכים, מה יש להגיד? טוב, מה הם יעשו? יעשו אחורה-פנה ויחטפו כדור בפרצוף מן המצרים?

 

ואתם, כמובן, יודעים מזמן, מי אחראי ל”בעיית הפליטים”, ל”בעייה הפלשתינאית”, ל”כיבוש”, ל”דיכוי”, שלא לדבר על בעיית העובדים הזרים, הנלחמים בצפרניהם, ממש, להישאר במדינה שיכולה להיכנס לספר השיאים של גינס כשיאנית הגזענות בעולם…. הנה דוגמא ליתר פעילות בלוטת המצפון:

 

“…אסור לשכוח שיש בני אדם מאחורי העקירה הזו”! אי אפשר לטעות בקולה של כרמית גיא. וזה נשמע כהטפת מוסר, דווקא לשר בני אילון מן “האיחוד הלאומי”. רק אתמול (ז’ באדר) יצאנו מירושלים לצפון כדי להינות מיפי הטבע, וכבר הגיע משיח? כרמית גיא מאמינה שהמתנחלים הם בני אדם? כרמית גיא, בת קבוץ יד-חנה, שמאלנית קיצונית, מטיפה מוסר למתנחל על גירוש בלתי אנושי ובלתי מוסרי של יהודים מאדמתם? למה לא יצאנו קודם מירושלים ופתחנו פתח למשיח?
חשדתי בכשרה. לא את עקירת המתנחלים העלתה כרמית על ראש דאגתה, אלא, את “עקירת” העובדים הזרים, השוהים הבלתי חוקיים…
   03/03/2004

 

זה לא מצחיק ואין מקום לציניות, ונכון שאלופי הגזענות חיים בישראל, ואלה הם השמאלנאצים מזרע ישראל. להבדיל מן הנאצים הגרמנים, שלא התיימרו להיות נושאי דגל המוסר בעולם, הרי אלה, המלשינים, המוסרים, הרודפים, המהרסים והמחריבים, מבית, מייחסים את הפעילות הארכי-נאצית שלהם ליתר פעילות בלוטת המצפון. הנאצים הגרמנים גם לא היו צבועים כמו היודונאצים, הם הבהירו את כוונותיהם, ולא תפסו מחסה תחת מטרית המוסר. זה אותו סוג של יהודונים ששימשו קאפו’ס, מפקדי גולאגים, “משטרה יהודית” בגיטאות, מלשינים, מוסרים ורודפים בכל הדורות. לא היה דור שבו העומדים עלינו לכלותנו, לא נעזרו בחלאת המין האנושי מסוג ה”אמנים” ו”אנשי הרוח”, שמצפונם הרגיש מכתיב להם להחרים יהודים, רק כי הם יהודים ולא יהודונים. רק כי הם יהודים שלמים ולא מוטאציה שונאת ישראל.

 

היודונאציזם, בן גילו של העם היהודי

 

“השואה” נחשבת לפשע מספר אחת בעולם. קרבנותיה, כידוע, היו היהודים, מבצעיה היו כל עמי אירופה, בלי יוצא מן הכלל, ומדינות ערב. למעשה, הג’יהאד קדם לנאציזם ונמשך אחריו. המוסלמים גרועים מן הנאצים, והיודונאצים גרועים מכולם.

 

חשוב לדעת – עוצמת היודונאציזם נמדדת על פי עומק מעורבותו ברדיפת השלום, בסולם-פרס. הנאציזם של בני אדם, בכלל, ושל היהודים, בפרט, נמדד על פי מיקומם בסולם השלום המסויים הזה. ועל פי סולם זה, כל המתקראים “פעילי שלום”, “גוש שלום”, “שלום עכשו” וכד’ הם, במקרה הטוב, תואמי הנאצים, במקרה השכיח יותר הם הרבה יותר גרועים. גם “השואה” לא הטילה שום רישום עליהם, אף לא שמץ של רחמים, שנאתם ורדיפתם את העם היהודי, לא די שלא האטה הילוך, אלא, גברה. וזו, כנראה, הסיבה, שכל משתפי הפעולה עם הנאצים, נמנו על השמאל – אלה היו הקאפו’ס, המשטרה היהודית, היודנראט… גם אסירים פולנים העידו, שבין כל הנבלות האלה, לא היה גם יהודי שומר מצוות אחד. זה לא מפתיע. היו אלה אותם אנשים שקידמו את ה”ציונות”, שנתנה הכשר לסלקציה ביהודים, בכך היא קדמה לנאצים, גם היא רצתה מדינה שתהיה יודנריין, אמנם צאצאי היהודים, אך שלא יתאפיינו בשום סממן יהודי, היתה זו מדיניות העליה-הסלקטיבית, חסידת הספר-הלבן של מנדט העריצות הבריטי.

 

ואותם, ששיתפו פעולה עם הנאצים באירופה, שיתפו פעולה, במקביל, עם הג’יהאד בארץ ישראל, והם ממשיכים בכך. זוהי אשפת האדם, המגייסת את כל העולם להטיל חרמות על היהודים בארץ ישראל, זו אשפת האדם המחרימה את היהודים בארץ ישראל, תוך כדי נפנוף ב”מוסר” ו… לא תאמינו, בעצם, כן תאמינו – בצו מצפונם…. מצפון יש להם… זה היה יכל להצחיק, אילולא היה זה טראגי כל כך. מדובר בחולי נפש, מסוכנים לציבור.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר