השיפודיה של השר בנימין (פואד) בן-אליעזר

השיפודיה של השר בנימין (פואד) בן-אליעזר

רות ירדני כץ
08.07.2010 22:27
התרגז מאוד

התרגז מאוד


איך בדיוק השר ישפד את דוברו של אהוד ברק? באיזה תבלינים ישתמש?השר בן אליעזר ידוע כאחד שהוא חבר של כולם, הסחבקי הזה שיודע לחבק, להתחבק ולקשור קשרים נסע לסדר את מצב העניינים העצוב והעגום בין ישראל לתורכיה. הוא נסע בחשאיות רבה ונפגש עם שר החוץ הטורקי. למה הוא נסע? כי לו יש קשרים נהדרים אם אנשי הממשל הטורקי, הוא יודע לטפוח על השכם, לדפוק חיוכים, להצחיק לאכול ולשתות אתם, והוא יודע לאכול ולשתות.

זה היה סוד גדול. אף אחד לא ידע חוץ מראש הממשלה, שר הביטחון שלא היה מרוצה מנסיעתו אבל נתן את ברכתו, וממנו. מי גילה את הסוד והדליף לכלי התקשורת? אנשיו של אהוד ברק. ולמה? כדי לסכסך בין ראש הממשלה לשר החוץ ליברמן שלא הוכנס בסוד העניינים. 

השר בן אליעזר התרגז מאוד. כל-כך התרגז שבפורום שרי העבודה הוא הרים קול צעקה ואיים על דוברו של ברק שהוא ישפד אותו. באותו מעמד הוא גם הזכיר לכולם שהוא עיראקי. מה זה אומר? שעיראקים במיוחד אוהבי שיפודים? 

יש לי חדשות לשר, כל עם ישראל אוהב שיפודים, לא רק ביום העצמאות. בכל הזדמנות עושים שיפודים בבית, בחצר, בטבע. יש סוגים שונים של שיפודים. למשל, כבדי עוף, בשר עגל, פרה, פרגיות וכבש. אבל שצולים שיפודים מבני-אדם לא שמעתי. פעם היו שבטים שאכלו בני-אדם.

אז איך בדיוק השר ישפד את דוברו של אהוד ברק? ואם הוא יודע איך לשפד בן- אדם, אני סקרנית לדעת באיזה תבלינים ישתמש? כי כל מי שעושה שיפודים יודע שהתבלינים מוסיפים הרבה טעם.

השר המכובד טעה. אם כבר לשפד המשופד היה צריך להיות ראש הממשלה מפני שראש הממשלה עשה קומבינה עם בן-אליעזר, מידר את שר-החוץ שזה מעשה חמור. ככה לא עובדים וככה לא מנהלים מדינה. לעקוף שר-חוץ, לא לשתף אותו? שר שנבחר על ידו.

ושר החוץ הנבגד עבר לסדר היום. שיחת פיוס קטנה עם ראש-הממשלה והכל בסדר. הוא נשאר בממשלה.

השר בן-אליעזר בכעסו הגדול על ברק ועוזריו לימד אותנו לאיזו רמה אפשר לרדת, ועכשיו כל התנצלויותיו שהוא לא התכוון באמת… זו היתה פליטת פה לא מוצלחת… לא הבינו אותו… ממש הוציאו דברים מהקשרם…

את הנזק לעצמו הוא גרם ובכל הזדמנות יטיחו בפניו את “אני אשפד אותך”.

___________

עוד בעניין פואד בן-אליעזר: פותר התשבציםכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר