מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו?

מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו?

חנה אייזנמן
20.05.2010 17:17
מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו?


על איזה שלום האיש הזה מדבר? הרי הוא יודע שכל ההמצאה הזו, ה”פלשתינאים”, לא באה לעולם, אלא כדי להצדיק את השמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, אז, על מה הוא מדבר? איזו קרבה? אלו הן, בדיוק, אותן שיחות-קרבה שהיו בין רודולף קסטנר, בשליחות בן-גוריון, לבין אדולף אייכמן, ימח שמם וזכרם, שלושתם!ב”ה

 

 

מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו?

 

“אבל” בין אבלים ובוכים מרה, ומעלה הצגה – “קריעה”

 

ישראל רוזן מתהדר בתואר רב, למעשה הוא משרת, כנראה בתשלום, את תכנית השלבים להשמדת הישוב היהודי בארץ ישראל. לא די שהוא מביא דברי תועבה, שלא ייתכן שרב בישראל מאמין בהם, הוא גם מעגן את התעמולה המושחתת והמשחיתה שלו בגמרא מסכת עוקצין. לישראל רוזן אסור לגעת כלל בספרי קודש. את התורה הם עושים קרדום לחפור בו קבר-אחים לעם היהודי בארץ ישראל! השאלה מה גדול יותר אצל רבני ה”ציונות הדתית” – הטירוף או הרוע! רבנים, שוטפים את מח תלמידיהם לציות ל”ממלכתיות”, כאשר אותה “ממלכתיות”, עוסקת בדבר אחד, מאז באה לעולם – חיסול היהדות. וממילא, חיסול היהודים, כי לא ניתן לחסל את היהדות, מבלי לחסל את היהודים.

                                                 מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו?

                                                       יהודים מגורשים על ידי אשפת האדם ה”ציונית”

עם ישראל רואה כיצד כל הדרכים מובילות אותו לאבדון, ועוכרי ישראל, המתקראים “רבני הציונות הדתית”, מגבירים את לחצם על הקרבנות, לא רק להמשיך ללכת כצאן לטבח, אלא גם להפוך שורים נגחים, הדוחפים בקרניהם את הצאן לאבדון. קשה לי להירגע משבת התועבה של דרוקמן ואבינר, בה עמלו שוב, לעקר את תלמידיהם מכל מחשבה עצמאית ומיצר-הקיום. כמוהם כמו כל אותם פסיכולוגים, ימח שמם, שהעבירו לרבבות חיילי צה”ל “סידרת חינוך” לשנאת ישראל תהומית למיישבים את הארץ, מעבר לקו הציונאצי!

 

מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו? אבינר, בגופו, ממש, גירש יהודים מגוש קטיף, התבדח עם שחורי-המדים, והוא יעשה זאת שוב, תוכיח אותה שבת-תועבה בישיבת הר-עציון, ואז, עומד בבית הכנסת, בנווה-דקלים, “אבל” בין אבלים ובוכים מרה, ומעלה הצגה – “קריעה”. זהו סימפטום היתום שרצח את הוריו ואז הוא מתבכיין… כל השנים היו הרשעים האלה חסינים מפני הצגתם במערומיהם, שכן, היו עטויים באיצטלות רבנים, וליהודים יש יראת כבוד אוטומטית כלפיהן – גירסא דינקותא – כל המבזה תלמידי חכמים אין לו  חלק לעולם הבא. ומה דינו של מבזה תלמידי חכמים שאין להם חלק לעולם הבא?

 

עוכרי ישראל, רבני ה”ממלכתיות”, מגדירים תלמידי-חכמים, שחולקים על דעתם מכל וכל, וגם משמיעים את דעתם ואומרים את האמת על ה”ציונים” ועל נגזרותיהם – “רשעים”, “חסרי דעה”. למה? כי אינם חושבים כמו הרב קוק.

 

כל ידיעה וידיעה בתיקשורת, מעצימה בי את הנכונות להתייחס ברצינות רבה יותר לסברה הטוענת שהרב קוק היה חבר בתא פרנקיסטי, ככל שהשואה מתעצמת, בחסותה של ה”ציונות הדתית” ובסיועה הבלתי נלאה, כן שלילתי את הרב קוק ותלמידיו מתעצמת.

 

רוזן כותב מאמר תחת הכותרת –  מי יטרפד את שיחות הקירבה?  ומציע להקים וועדת-מעקב, שתצביע על הפרות ההסכמים על ידי ה”פלשתינאים”. את תמיכתו בתהליך הוצאת העז, הוא מתרץ ב”דבר תורה”:

 

לא מצא הקב”ה כלי מחזיק ברכה לישראל אלא השלום שנאמר ‘ה’ עוז לעמו יתן ה’ יברך את עמו בשלום’ (תהלים כט)” (עוקצין ג,יב).

 

על איזה שלום האיש הזה מדבר? הרי הוא יודע שכל ההמצאה הזו, ה”פלשתינאים”, לא באה לעולם, אלא כדי להצדיק את השמדת הישוב היהודי בארץ ישראל, אז, על מה הוא מדבר? איזו קרבה? אלו הן בדיוק אותן שיחות-קרבה שהיו בין רודולף קסטנר, בשליחות בן-גוריון, לבין אדולף אייכמן, ימח שמם וזכרם, שלושתם!


                                             מה דינו של תלמיד-חכם המבזה את תורתו? 

כמה אפשר להתעלל בעם הזה? שמעון פרס, אבי אבות הטומאה, פסק בזמנו, להם אין מה לתת לנו יש…. נכון שאין להם מה לתת, כי מעולם לא היה להם משהו, אפילו לא זהות ולא יישות, הם הודבקו יחדיו במטרה אחת, השמדת היהודים בארץ ישראל. מי שאמר לדבק טוב, היו מליארד מוסלמים החפצים בהשמדתנו. זה הדבק היחיד המחזיק יחדיו את אל-תורכי עם אל-הינדי, את אל-מסרי עם אל-קורד. אין מנהיג ב”ישראל”, שאינו יודע זאת, ואם יש כזה, איך ייתכן שהוא מכהן בתפקיד ציבורי בעל השפעה. אם אחד כזה מכהן, הרי כל חרש, שוטה וקטן יכולים לכהן גם הם.

 

כל פשעי ה”ציונות” נגד העם היהודי, מאז סמיכת ידיה של ההסתדרות הציונית בחתימת חיים ויצמן, שר”י, על מסירת הרוב העצום של ארץ ישראל, כבר ב-1922, ועד קידום מסירת השארית, חבל ימית, גוש קטיף, צפון השומרון, שכם, יריחו, חברון ועוד מאחזים ונקודות התישבות רבות, מהשמדת יהדות אירופה ועד טבח רבבות “קרבנות השלום” שלהם, ממתן הרובים ועד הענקת השריוניות, מגובים על ידי פושעי ה”ציונות הדתית” – ה”שותפה ההסטורית” לדת שנאת ישראל, ל”ציונות”. בלי ה”ציונות הדתית”, לא היה כח לחלאת המין האנושי, מסוג עמוס עוז, אהוד ברק ובנימין נתניהו, להביאנו עד סף ההשמדה.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר