היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

חנה אייזנמן
18.03.2010 16:19
היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?


כל מה שנדרש לדרוויש הוא מצח-נחושה, וזה יש לערבים בכמויות בלתי נדלות, מבאר שנאת ישראל של השמאל היהודי. למוסלמי הזה אין שוב בעיה לנכס לעצמו את מה שלא שלו, ליהודי יש רתיעה מפני הצהרה ברורה של העובדה שהר הבית היה, הווה ויהיה הנכס הראשוני והבלעדי של העם היהודי, לנצח.ב”ה

 היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

 

היהפוך דרויש עורו נימר חברבורותיו

 

האם הערוץ משתתף בתחרות-פלוראליזם עם מנגנון התעמולה הגבלסי למהדרין מן המהדרין, הנקרא “תיקשורת ישראלית”?

 

 

איני יודעת מי האנשים ומה הרעיון העומדים מאחורי המיקרופון של רדיו קול-חי, המוענק לרוצחי ישראל – ערב-רב ומוסלמים. האם הערוץ משתתף בתחרות-פלוראליזם עם מנגנון התעמולה הגבלסי למהדרין מן המהדרין, הנקרא “תיקשורת ישראלית”? ממילא אין לו סיכוי לנצח, אז למה להצטרף לטינופת בחיזוק המרצחים? למה להגיש עוד מקרופונים לפיות המרצחים?

 

פרעות הערבים בירושלים וברחבי הארץ, כפרעות שנת 2000, זיכו ג’יהאדיסט בשם נימר דרויש בתשומת לבו של רדיו קול-חי. כתב הערוץ מראיין את הרמאי והרוצח המקפיד לדבר על “חראם א-שריף”. עצם העובדה שהגענו לכדי כך, שכובשים זרים שהובסו ממשיכים לשלוט בארץ, בכלל, ובמקום הקדוש ביותר לעם היהודי בפרט, זה פשע מתועב של “מדינת ישראל” נגד העם היהודי. אבל, לשם כך נוסדה “המדינה”, ועל כן, אין בזה כדי להפתיע, אך איך זה שיהודים השלמים עם יהדותם ועם מורשתם מתעוותים עם העקומה החדה הזו?

 היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

כל מה שנדרש לדרוויש הוא מצח-נחושה, וזה יש לערבים בכמויות בלתי נדלות, מבאר שנאת ישראל של השמאל היהודי. למוסלמי הזה אין שוב בעיה לנכס לעצמו את מה שלא שלו, ליהודי יש רתיעה מפני הצהרה ברורה של העובדה שהר הבית היה, הווה ויהיה הנכס הראשוני והבלעדי של העם היהודי, לנצח. לאחר עשרות שנים של תעמולה אנטישמית, זה נשמע ארכאי כל כך, ימי ביינימי כל כך, דמגוגי כל כך, קטנוני כל כך, עד כי כתב ברדיו יהודי אינו מעז לטפוח בשקרי הנבל על פניו.

                                            היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

נימר קובע ששיקום ה”חורבה” אות וסימן לכוונתם של היהודים לבנות את בית מקדשם. לצערנו הרב הוא טועה, אבל, למה הכתב אינו משיב לו, שבנין בית המקדש הוא תכלית שיבת ציון, וברור שהוא ייבנה, ברצון אללה, וכי המוסלמים הדורכים בו היום לא די שלא יגיעו למקום משכנן של 72 בתולות החפץ, אלא, נימר וכל דומיו, יעופו מפה ישר לגיהינום.

 

הכתב שואל אותו מאיפה הוא לוקח את השיכנוע העצמי הזה, ולנימר יש הוכחה ניצחת – ראיתי שם את מרזל…. בעיני נימר אין שום הבדל בין מרזל ושמעון פרס, את שניהם הוא ישחט בשמחה, אבל, הוא יודע שבעיני שונאי ישראל והזומבים שלהם, יש הבדל בין השנים, לרעת מרזל, כמובן, הוא קיצוני הוא מטורף הוא מסוכן…. פרס, לעומת זאת, הוא חתן פרס-נובל-לשלום, פרס שהוענק לו, לאות תודה על תרומת אלפי קרבנות אדם יהודים לקידום השלום, שהוא מעל לכל. מי עוד היה מקריב קרבן יקר כזה? אלא, דעת הקהל במדינת הזומבים שבנו בן גוריון, שמעון פרס וגדעון לוי, ימח שמם וזכרם יחד עם כל דומיהם, מעוצבת על ידי מומחי-העולם בלוחמה פסיכולוגית נגד ההמונים, שקיבעו בעם היושב בציון את השחור כלבן, את הקרבן כתליין ואת הנאצי כמדוכא.


היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו? 

הכתב גם אינו תוקף את נימר ב“אני מאשים” אותך ואת בני-דתך בחורבן כ-60 בתי כנסת בירושלים, בירת הנצח של העם היהודי, בתוך זה את בית כנסת “החורבה”, שהיה בית הכנסת המפואר ביותר במזרח-התיכון, אם לא בעולם כולו.

 

הבנתם? הם החריבו בתי-כנסת, הם חיללו את בית-הקברות היהודי בהר-הזיתים והשתמשו במצבות לריצוף השבילים למחראות הלגיון-הערבי בירושלים, הם השתלטו על הרכוש היהודי, ויש להם החוצפה להשתולל על שיקום החרבות, פועל מעשה ידיהם שדמים מלאו….

 היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

ולמה לא? כש”ישראל” כל הזמן מתנצלת? כש”ישראל” מונעת רק מיהודים להתפלל בהר הבית, כדי למנוע “הפרות סדר”, אז למה שלא ישתוללו? הם היו משתוללים אילו נורו למוות? וודאי שלא. הם היו משתוללים, אילולא הבהירו להם שזה מצופה מהם, ברגע שיהודים יממשו את זכויותיהם הטבעיות? הם היו משתוללים אילולא ידעו שא-דעולה מענא – הממשלה אתנו? הם היו משתוללים אילולא ראו את שוטרי-ישראל מכים יהודים בהר הבית? הם היו משתוללים אילו החריבו את כל מסגדיהם, לאחר חורבן בתי הכנסת בגוש-קטיף? הם היו משתוללים אילולא לאחר כל אלה, התחנפו אליהם “רבנים”, בגלל שריפה מסתורית של שטיח באחד ממסגדיהם, המשמשים מרכזי הסתה לרצח יהודים?

 היהפוך דרוויש עורו נימר חברבורותיו?

ולמה שלא יחגגו גרירת ילדים יהודים ממטותיהם באישון לילה, בגלל השטיח המעופף הזה?

 

טירוף מוחלט! כמו הטירוף המדריך את נתניהו להתנצל לפני הנאצים האמריקנים הלוחצים עלינו להתאבד, במקום לירוק בפניהם. הנהגת “ישראל” על כל זרועותיה – חוק ומשפט, צבא ומשטרה ושאר מוסדות המדינה, פושעת נגד העם היהודי ונגד האנושות. זו חלאת המין האנושי.


עוד נזכה לראות בנקמה.

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר