אישה נעלה, נעלה נעלה, נעלה את הדלת בפני בעלה

אישה נעלה, נעלה נעלה, נעלה את הדלת בפני בעלה

ניב עמית
29.01.2010 16:12
פשוט-העם שנאלץ

פשוט-העם שנאלץ


זו המחאה שהובעה ע”י פשוט-העם שנאלץ לספוג את ההשפלה שמייצרת מערכת המשפט שבראשה עומדת הגב’ ביינישאני יודע שזה לא בסדראני יודע שזה לא politically correctאני יודע שצריך לגנותאני יודע!!!

אבל כבר שלושה ימים שאני לא מצליח להוריד את החיוך מעל פני (מזל שאלוהים עשה לי אוזניים), מאז חטפה בייניש נעל בפרצוף.

זה לא הגיחוך שנעל פוגעת בפרצופה של נשיאת בית המשפט העליון וסגנית נשיא המדינהזו לא ההשפלה שספגה מנעל מכוונת היטבזה לא הריח שהיכה בנחיריה מיד לאחר הלם המכהזו לא ההפתעה המעליבה

זו המחאה שהובעה עי פשוטהעם שנאלץ לספוג את ההשפלה שמייצרת מערכת המשפט שבראשה עומדת הגבבייניש.

אולי זו צורה פרימיטיבית להביע מחאהאולי עדיף היה שלאיש יהיו פיוזים ארוכים יותר ומגבלות התנהגות ראוייםאבל זו מחאה שאף אחד לא יוכל להתעלם ואף אחד לא ישכח. האיש אמנם ישלם מחיר גבוה עבור המעשה (מערכת המשפט לוקה בנקמנות קטנונית יתרה והמעשה מספק לה תירוץ לפרוק את יצריה האפלים ביותר, תראו רק כמה סעיפים הם הלבישו עליו בתביעהתראו כמה היו זריזים בהבאתו לדין…) אך הוא יישאר לנצח בזיכרון הקולקטיבי שלנו כאיש שאמר לבייניש בדיוק את מה שכולנו רוצים לומר לה:

מערכת המשפט ההזויה של מדינת ישראל, הלוקה בכל מגרעת אפשרית, הנגועה בשחיתות, המובלת עי אינטרסים במקום צדק, היכל השן הממוגן בו מתנשאים באיה מפני העם אותו הם אמורים לשפוט, נמאסה על כולנו!!!

לפני כשנה, כאשר פתחתי בקפה דהמארקר את הבלוג שלי והתחלתי לכתוב, בחרתי לפתוח במאמר שלי שפורסם אצל העיתונאי יואב יצחק השפל בתדמית השופטיםוהנה באו האיש ונעלו והדגימו לכולנו בצורה הכי בסיסיתפרימיטיבית עד כמה הדרדר מעמדם של שופטי ישראל ומערכת המשפט בכלל בעיני כולנו – נעל בפרצוף של הנשיאה!!!

גם כל מלחכי הפינכה, חנפנים ושומרי האינטרסים (ובכללם ראש ממשלתנו המכין לעצמו מגננות ליום בו תיחשף ערוותו) שיצאו בגינויים והצהרות לאומה (ובראשם השופטת ורדה אלשייך שהתראיינה כבר למחרת בבוקר אצל העיתונאיתמטעם ומלקקתהישבנים אילנה דיין, שהיא גם הסיבה למאמרי הנל), התקשו להסתיר את חיוכם מתחת לשפם (בין אם הם מגדלים אותו בגאווה או מחמצנים אותו בסתר) ואת הנאתם מהמסר הברור והבוטה שבא מלמטה, מהעם, ונחת בין עיניה של הגבבייניש.

ואני קורא כאן לגבבייניש – במקום להשקיע את מאמציך בנקמה קטנונית באיש שקרא לך המלך עירוםעשי עימנו חסד ושבי מול המראה ועשי שם, בינך לבין עצמך את חשבון הנפש הנוקב אותו כבר היית צריכה מזמן לעשות והסיקי את המסקנות הברורות – אנחנו כבר מקיאים למקרא שמך!!! במקום לצאת למסע נקמות הביני שהעולם שאת עומדת בראשו היה לכל העם לזרא ומעמדו בשפל תחתיות והביני את תרומתך הישירה לכךולשם שינוי – קחי אחריות וגם קראי את כתובת האש על הקיר.

_______________
דורית ביניש, הרווחת ביושר את הנעל הזאת!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר