מי הוא מתייוון (א)

מי הוא מתייוון (א)

חנה אייזנמן
21.01.2010 18:15
מי הוא מתייוון  (א)


(ו) רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:
(ז) לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּל אֻמִּים:
(ח) לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:
(ט) לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּ יָהּ:ב”ה

 

 

מי הוא מתיוון (א)

הלוויה שמחה

 

למחרת החתימה, הופיע מאמר שלו בעמוד הראשון של ה”ניו יורק פוסט“, בו כתב: “היום השתתפתי בלוויה השמחה ביותר – הלוויה של המדינה שלי”.

 

 

אינני יודעת אם המפלצות הפושטות שוב ושוב על ילדינו בישיבה ביצהר הם יהודים, רוסים, ישמעאלים או אחרים, אבל, המכנה המשותף לכולם הוא   שנאת ישראל תהומית. וזו לשון המעטה!!! האמת היא, שאין הגדרה לאשפת האדם הזו ולשולחיה. הביטוי “נאצים” הוא חיוור ונדוש כשעוסקים במפלצות מכוכב אחר. אם קיים, והוא קיים, הבדל בין הציונל-סוציאליזם לנציונל-סוציאליזם,  הוא לטובת האחרונים. הם לא ירדו לשפל של רדיפת עמם שעל בטחונו ושלומו היו מופקדים. בערב-רב שלעיל, אמנם לא מדובר בעמם, אך, אלה הם יצורי “זרועות הבטחון” לאזרחי “מדינת היהודים”, והם, כיום, הצבא היחיד בעולם, הנלחם ביהודים, ומטבע הדברים, תמצית הרוע נלחמת בטובים מכולם, כי הרע, בכלל, והרוע המוחלט, בפרט, שונא את הטוב, בין שזה עם ישראל, בין שזו תורת ישראל ובין שזו ארץ ישראל.

מאיפה נטלו לעצמם טמאים אלה רשות לגעת בילדינו הטהורים? מהי זכותם להכות בהם? מאיפה נטלו את ה”זכות” לטהר את ארצנו מנוכחותנו? מי הם? הם, כמובן, עמלק! הם העומדים עלינו לכלותנו בכל דור ודור! הם, שעליהם אמר הנביא: מהרסיך ומחריביך ממך יצאו. הם, שעליהם החילו חכמי כל הדורות דין רודף. אלה הם המלשינים, המוסרים והרודפים. אלו שלוחי הסיטרא אחרא. זו תמצית הרוע העולמי.

 

מי הוא מתייוון  (א)זוכרים את אורי דן? הוא היה ת”פ של שרון. הוא אהב והעריץ את שרון. הוא אמר את כל הדברים הנכונים, הוא נתן את כל הסיבות הטובות לאי-ביצוע מדיניות היודנריין בגוש קטיף, אבל, הצליח תמיד לנטרל את אחריותו של שרון לפשעיו, כאילו נוצרו הפשעים מעצמם ולשרון לא היתה נגיעה בענין.

זכורה לי הערה, שהדליקה אצלי נורא אדומה; הוא אמר שהוא מקווה, שאם “הפינוי” יצא לפועל, שייעשה רק על-ידי חיילים יהודים…. אולי זה היה קשור לרמזים, ש”ישראל” תגייס כוחות זרים לביצוע הגירוש בגוש קטיף…. האפשרות של הכנסת צבא זר, על ידי “ישראל”, לפגוע ביהודים, הפחידה אותו, ולא ניכנס כאן לנושא הזה….

אורי דן היה עד לטקס המביש של חתימת הסכמי אוסלו על מדשאת הבית הלבן בארה”ב. כאשר פרצה שמחה כללית למראה לחיצת היד ה”הסטורית” בין רבין לערפאת, וכולם מחאו כפים, ובראש כולם העתונאים הישראלים, הביט בהם אורי דן בבוז ופלט: “מה אתם שמחים? מהחתונה הזאת עוד יהיו הרבה הלוויות”.

למחרת החתימה, הופיע מאמר שלו בעמוד הראשון של ה”ניו יורק פוסט“, בו כתב: “היום השתתפתי בלוויה השמחה ביותר – הלוויה של המדינה שלי”.

   

מי הוא יהודי

 

וזה, החוסה תחת מטריית – כל המבזה תלמידי חכמים – קופץ ומקטרג על היהודים

 

לפני כמה ימים קראתי את כתב הפלסתר של חיים נבון, אחד מן המכונים “רבנים” בציבור ה”ציוני דתי”, תחת הכותרת: “המתיוונים הציתו אש במסגד”.

 

לפני שנעסוק במהות, כדאי לעמוד על טיבו של הכותב: “… לאלו שאף הציתו (כנראה) את הכניסה למסגד בכפר יאסוף ופגעו בבית תפילה לא-ל אחד”. ה”כנראה” במקור. כלומר, איש אינו יודע עדיין מי הצית את האש, אם בכלל היה זה משהו הראוי להזכירו, כאשר ממדיו מצטמצמים והולכים עם החקירה, וזה, החוסה תחת מטריית – כל המבזה תלמידי חכמים – קופץ ומקטרג על היהודים. זינק על עגלת מה-יפית, שלא יישכח חלילה שמו ב”ישראל”.

 

זה למעלה מארבעים שנה מתנהלת כאן הסתה גרועה ומתוחכמת מן ההסתה הנאצית, דם ה”מתנחלים” מותר, מסיבה אחת בלבד – הם יושבים מעבר לקו הקדוש של המדינה הציונאצית. מעבר לקו שקידש בן-גוריון, ימח שמו וזכרו, כגבול הדיקטטורה ה”סוציאליסטית” שלו. חיים נבון בוודאי מודע להוויה הסופר-נאצית השולטת ב”ישראל”. זה שנים שאותם מסיתים ורוצחים מחוללים פרובוקציות, להפללת היהודים היושבים בארץ ישראל של התנ”ך, ארץ ישראל שהיא ה“עולם הישן” שאותו נשבעה אשפת האדם ה”סוציאליסטית” להחריב. זה כל חטאנו, אנו יהודים! אנו יהודים המאמינים בתורת משה ולא בתורת קרל מרכס, יש”ו, המשומד, אבי הנאציזם.

 

ההסתה הזו, שקפצה כמה אוקטוות לאחר מלחמת ששת הימים, היתה כאן תמיד. זו אותה הסתה שהביאה יהודים תמימים ב”ישוב” למסור יהודים אחרים לידי השלטון הזר, שבחסותו בקשו הציונאצים לשלוט ביהודים. זו אותה הסתה, שהביאה להפקרת ה”אלמנטים הלא רצויים”, יהודי-אירופה,  לפארטנרים, הנאצים הגרמנים. תמיד אנו מלווים במהרסים ובמחריבים. המציאות היום איננה כזו, שהיהודים משתפים פעולה עם הערבים, אלא, הערבים הם שכירי החרב של הציונאצים, וגם העילה לציונאציזם, כאילו יש למרצחים זכויות המצדיקות את ההתעללות במאות אלפי יהודים, בכלל, ובילדים בישיבת יצהר, בפרט.

 

דרוש בדחיפות רופא שניים

 

מעניין שעוד נותרו שניים בפינו לאחר כל החריקות

 

חיים נבון עושה את התורה קרדום לחפור בה את קברנו. הוא פסקני כל כך בקשר להצקה ולגזל הערבים, שלרוב, אם לא תמיד, זו פרובוקציה של אשפת האדם מסוג יואל מרשק, אבל, מהסס מאד בקשר להגדרת המדיניות הנאצית של “המדינה” נגד היהודים. הוא מציע לנו לחרוק שנים ולוותר. כי, אין איסור מן התורה למסור את ארץ ישראל, וענין פיקוח נפש יצא מגדר הדיון התורני, והוא נתון למומחים. אמנם גם נבון בטוח שמסירת ארץ ישראל תביא עלינו כלייה, אבל זו כבר שאלה למומחים. טוב, זה מובן מאליו לעדר, מאז ומתמיד, הרי אנחנו “דמוקרטים” ו”אובייקטיביים”, ואסור לנו להתערב בהחלטות “דמוקרטיות” ו”לגיטימיות” של המדינה, גם אם הן מובילות אותנו להשמדה. איך אמר הפושע נגד האנושות נתניהו? כך: “הסכמים בינלאומיים יש לכבד”. במקום להשליך לכלא ולהעמיד לדין את החותמים, להצהיר קבל עולם, שהחתימות להתאבדות מרצון אינן מקובלות עלינו, הצהיר הג’נטלמן על החובה לכבד את ההסכמים הג’נטלמניים… ועל כן, קובע נבון, הממשלה הממונה על בטחוננו היא שתקבע, ואנו נחרוק שנים.

 

מעניין שעוד נותרו שניים בפינו לאחר כל החריקות. רוצחים משפחה בת חמש נפשות, נחרוק שנים. מפוצצים אוטובוס – עשרות הרוגים ועוד עשרות פצועים, נחרוק שנים. קורעים ילדים לגזרים, בידים עירומות, עד שלא ניתן עוד לזהותם, נחרוק שנים. נותנים רובים לצולפים לראשי תינוקות, נחרוק שנים. נקמה זה “לא יהודי”… מגרשים רבבות יהודים מארץ ישראל, ומניחים את חרב המשך הגירוש על צוואר המוני יהודים אחרים, נחרוק שנים.

ילדים מאויימים מיום היוולדם, שבית הולדתם וקהילתם הם זמניים, והם נדרשים לחרוק שנים ולהישאר שפויים, צייתנים ונחמדים. שורפים לעיניהם עשרות בתי-כנסת, ישיבות, אולפנות, מדרשות… ועליהם להיות על-אנושיים ולחרוק שניים. כי שריפת בתי כנסת זו התגלמות ה”דמוקרטיה” ב”דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”, אבל, שריפת שטיח במסגד, שממנו יוצאת תורת השריפה, ההרג והחורבן, זה מעשה של מתייוונים. אגב, היוונים הם אבות הדמוקרטיה. אז איך זה מסתדר עם קביעתך, חיים נבון?

 

מי שלא יהודי הם אלה המחניקים ביהודים את צו החיים! מי שלא יהודי הוא המחניק ביהודים את האינסטינקטים הבריאים והנורמלים בכל מיני פילוסופיות זרות, ומגדיר את אותם יהודים שהצליחו לשמור על שפיותם ועל דתם – “מתייוונים”. מי שאינם יהודים הם הנוצרים החדשים, הנפגעים מאד כאשר קוראים להם בשמם, כמו חיים נבון.

 

לעשות נקמה בגוים

 

לכן חובה  להבהיר לאשפת האדם הזו, שאללה שונא אותם, ועל כן נתן אותם בידינו שוב ושוב.

 

לא די שצריך לנקום, חובה היא לנקום. כי זו שפתם של המרצחים! יש לדבר עם כל אחד בשפתו, ושפת האיסלאם היא שפת הרצח, השריפה והאבדן. בעיניהם אין שום יראת כבוד לבית תפילה לאל האחד, אם הוא בית תפילתם של היהודים. להם יש תחביב, לשרוף בתי כנסת. ככל שירבו בתי הכנסת השרופים, כן ייטב להם בעיני אללה, לדעתם. ככל שירבו לרצוח יהודים, כן יוסיף להם אללה בתולות ומרחבים בגן העדן.

 

לכן חובה  להבהיר לאשפת האדם הזו, שאללה שונא אותם, ועל כן נתן אותם בידינו שוב ושוב. חובה להבהיר להם, שכוחם איננו אלא, בשנאת ישראל של מהרסינו ומחריבינו, המעניקים להם את הכח ואת כל האמצעים ואת כל חלונות ההזדמנויות לרצוח את היהודים ולשרוף את בתי הכנסת שלהם. מחובתנו לשרוף את כל המסגדים בארץ ישראל, וראשית לכולם, את המסגדים בהר הבית, ואת “המאמינים” יש להשמיד, או, לפחות, לגרש!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר