האמנם, בן יחיד לשטן? (א)

האמנם, בן יחיד לשטן? (א)

חנה אייזנמן
07.12.2009 18:47
האמנם, בן יחיד לשטן? (א)


יוסי שריד מצהיר ש”קשה להיות יהודי”, במיוחד בימים אלה, לא בגלל שכל העולם נגדנו, אלא, משום שאנו נגד כל העולם…. על זה בלבד צריך היה להעמיד לדין את מנהל תעמולת האויב הארכי-נאצי, בעיצומה של מלחמה על עצם קיומנו, מלחמה, שאילולא חלאת המין האנושי, יוסי שריד ואחיו, היתה מסתיימת מזמן, בהכרעתם הטוטאלית של רוצחינו מחוץ.ב”ה

 

 

האמנם, בן יחיד לשטן?         האמנם, בן יחיד לשטן?

 

יוסי מתבכיין – אין לי אח – (“הארץ”, 3.9.2009). נכמרו עליו רחמי, חיפשתי בארכיוני ומצאתי במדור לחיפוש קרובים לבנים חורגים לאלוקים, את המוני אחיו של יוסי, כולם בני אב אחד המה – בני השטן.

 

נתחיל בשורה האחרונה – אם אנשים כמו יוליוס שטרייכר (י.ש.) עמדו לדין במשפטי-נירנברג והוצאו להורג, קל וחומר שיצורי “מחנה השלום” המנהלים תעמולה מתוחכמת פי כמה מזו של שטרייכר וגבלס, גם יחד, וגם לאורך שנים רבות יותר, צריכים היו לעמוד לדין על פי תקדים משפטי-נירנברג. לא די ש“הארץ” מפרסם, באנגלית, הסתה ארכי-עמלקית, אלא, גם אינו מניח ליהודים להגיב, ובמקביל מפרסם שירשור תגובות, שעליהם יכל גבלס להתבכיין בקנאה – ניצחוני בני ההסתה בת ארבעים השנה, של בני-השטן, להתרת דמם של היהודים הטובים מכולם.

 

 השואה המתחוללת על ראשנו, כולה, בלא שיור, מעשה ידיהם, מעשה קולמוסיהם ומקלדותיהם של “נותני הטון” ומעצבי דעת הקהל הנרדף היושב בציון; מהרסים ומחריבים, מלשינים, מוסרים ורודפים, שונאי יהודים בכל מה שיש להם. ובקיצור, אילו ליוסי לא היו אחים וגם הוא, עצמו, לא היה, יכולנו לומר בבטחה: לעולם לא עוד! אבל סיסמת היוסי’ם היא – הב, הבו עוד ועוד רוח ודם ונשחרר את “פלסטין”.

 

האמנם, בן יחיד לשטן?יוסי מתבכיין – אין לי אח(“הארץ”, 3.9.2009). נכמרו עליו רחמי, חיפשתי בארכיוני ומצאתי במדור לחיפוש קרובים לבנים חורגים לאלוקים, את המוני אחיו של יוסי, כולם בני אב אחד המה – בני השטן. בנים ובנות לרבבות, ר”ל.

 

חייהם של כל התינוקות-של-רוזמרי ציוני קודש לדבר אחד בלבד: שנאת ישראל. יש להם גם חיים פרטיים (בנו של יוסי שריד, נשוי לאחות של יוסי, יעל דיין). אך את הקדושה הם רואים בקיפוד חייהם של יהודים –  בשמאלנית קוראים לזה “קדושת החיים”, או – “חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו”.

קחו, לדוגמא את בג”צ-השלום: צה”ל המליץ על הריסת מבנים נטושים ששימשו מקום מסתור למרצחים שריססו את הנוסעים בציר-כיסופים. בג”צ אסר על ההריסה, שכן, כבוד ה”אדם” הערבי וחירותו הלגיטימית לרצוח יהודים דוחה חיי לא-אדם יהודי. עובדה: “לא יהיה שלום עד אשר יוּשב הכבוד הערבי”, בעברית קלה: כבודם של הערבים נמדד ברצח יהודים. בכל כשלון של נסיון להשמיד את הישוב היהודי בארץ ישראל, הם מאבדים מכבודם, ומכיוון ש”ישראל” שוחרת שלום, שאליו אי אפשר להגיע מבלי להשיב לערבים את כבודם – הבא להם בהשמדת יהודים – מפקירים לכבודם את חייהם של אלפי יהודים, גברים נשים טף, עוללים ויונקים ועוברים על אמותיהם, חיילים ואזרחים. כי צריך לעשות את המקסימום להשיב להם את כבודם, שהרי, בלי זה לא ייכון שלום אמת במזרח התיכון. ואכן, בציר כיסופים, הם השיבו לעצמם מקצת מכבודם, כאשר עשו לינץ’ באם הרה ובארבע בנותיה, ואף וידאו הריגה, עד אשר לא נותרו כדורים במחסניות הקלאצ’ניקובים שלהם…

 

כדי להשיב להם את כבודם, קוראים למגננה שהסיגה לאחור את המרצחים, לעומק ארצנו השדודה בידיהם – “כיבוש”, שבא, סתם כך, בגלל יצר-כיבוש – לאו בר-כיבוש -, של היהודים, שכידוע משתלטים על העולם. ומכיוון שכיבוש כאן, וודאי שפגיעה בכבוד הערבי כאן, וחובה היא למצוא דרך להשיב להם את כבודם, למען השלום, כמובן. על כן, ארץ אבותינו, עליה נשפך דם בנינו, הופכת ל”שטחים הכבושים”, שאותם יש להעמיד לרשות המרצחים, להיות להם בסיסי תקיפה וערי מקלט, ובעיקר, כדי לתת להם הזדמנות נוספת לטבוח ביהודים, למען השבת כבודם המחולל… וחוזר-חלילה וחס ושלום….

 

זאת כל התורה כולה של חלאת המין השטני – יוסי שריד, המצהיר ש“קשה להיות יהודי”, במיוחד בימים אלה, לא בגלל שכל העולם נגדנו, אלא, משום שאנו נגד כל העולם…. על זה בלבד צריך היה להעמיד לדין את מנהל תעמולת האויב הארכי-נאצי, בעיצומה של מלחמה על עצם קיומנו, מלחמה, שאילולא חלאת המין האנושי, יוסי שריד ואחיו, היתה מסתיימת מזמן, בהכרעתם הטוטאלית של רוצחינו מחוץ. אבל, לרוצחים מבית אין אינטרס להגיע לקץ המלחמות, שכן, ממה הם יתפרנסו? אתם יודעים כמה שנים אני וכל המתנחלים מפרנסים את חלאת האדם, חברי כנסת, חברי ממשלה, נשיאים וכו’, שאצלם business הוא גם pleasure – קידום תכנית השלבים להשמדתי? הם מקבלים ממני משכורות עתק, פנסיות עתק, שירותי בריאות חינם, מזכירות, רכבים, לשכות, עוזרים, תקציבים לנשפים, לתלבושות, להתכתבות עם קרבנותיהם, אזרחי “ישראל”, וכל זה, כדי שיוכלו בלי שום דאגות פרנסה, להתיר את דמי, את דם ילדי ונכדי, דם אחים ואחיות, דם עם ישראל. קבל עולם ובעזרת כל העולם! אילו נותרו בידי כספים, לאחר כל הניצול הערפדי הזה, הייתי תובעת לדין בגין הסתה לרצח עם, את כל חלאת האדם הזו. תעמולת הזוועה של החלאה נופלת על קרקע פוריה של אלפיים שנות הסתה, פרעות ודמים… ימח שמו וזכרו.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר