“ציוני גאה” – א. על-תנאילנד

“ציוני גאה” – א. על-תנאילנד

חנה אייזנמן
20.10.2009 11:01
"ציוני גאה" - א. על-תנאילנד


“אם זה הדם יהיה מחיר לאדמה – למי תהיה אז האדמה?… הלא יש גבול בין דם לאדמה, גבול המכריע, מתי יהיה הדם מחיר האדמה ומתי תהיה האדמה מחיר לדם, ואם אין עם בלי אדמה – בוודאי אין אדמה בלא עם – ואיה עם ישראל החי אם לא באירופה”? 

 

ב”ה

 

 

 

על-תנאי לנד

 

 

גם כותב שורות אלה, ציוני גאה, שלא יישאר כאן אם דניאלה וייס והכהניסטים ישתלטו על הציונות

 

 

בן יונה מעיד על עצמו שהוא “ציוני גאה” (“קץ החזון הציוני”, nrg), וזה בדיוק מה שהוא. לא יכלתי לזכות בתנא דמסייע מועיל יותר מבן-יונה. במשך כל השנים בהן אני מנסה לסבר את מודעותו של העם הזה בטיבה של “הציונות” ובטבע חסידיה-מוביליה, לא הצלחתי לסדוק את קיר הברזל ה“ממלכתי”, והנה בא בעל-הדבר-אחר הזה, ומעיד על עיסתו הדביקה, כמלכודת חרקים. אם נצרוף ונצרף מתוך מאמרו המבולבל, הצבוע והרצוף סתירות פנימיות את הנקודות המשמעותיות, נקבל קו עקבי של “ציונות” = אוטואנטישמיות/יודונאציזם וגילוי הפאשיזם הנמוך ביותר. “ציוני גאה” מודה, מבלי להתכוון לכך, שאני צודקת!

 

במשך השנים בהן אני מביעה את דעתי על מדינת הדמים והזדון שהשמאל בנה, אני שומעת, לא אחת ויותר ממאה – אם לא מוצא חן בעיניך, למה את לא עוזבת…?

ואני מסבירה – אני חיה בארצי. אני נולדתי כאן לפני מדינת הדמים והזדון “הציונית”! אם מישהו צריך לעזוב, זו המדינה “הציונית” שפלשה לארצי, משמידה אותי ואת עמי ומשאירה אחרינו אדמת ארץ ישראל חרוכה.

אבל, זה הראש “הציוני”. ציון מעניינת אותם פחות מקליפת השום ופחות מאוגנדה. יתר על כן, הם שונאים אותה, כי היא מזכירה להם את מורשת ישראל. ועל-כן מכריז הציוני הגאה:

 

הטרנספר, בניגוד לעבר, הוא לא נורמה מקובלת, אלא פשע נגד האנושות. אם זה יקרה, ולפני שזה יקרה, יהודים רבים לא יישארו כאן. גם כותב שורות אלה, ציוני גאה, שלא יישאר כאן אם דניאלה וייס והכהניסטים ישתלטו על הציונות (שימו לב היטב לדברים אלא, עוד נחזור אליהם, בעז”ה. ח”א).

 

הבנתם את זה? גם שייקה לוי ולאה רבין איימו באריזת מזוודות כי גנבו להם את המדינה. הם לא הלכו, כי מי ואיפה ירצו אותם? יובל רבין הלך עוד לפני כן. ואחרי שאביו סולק מן השטח, הוא הבהיר שעד כה איכשהו התקשרה הארץ עם אביו, עכשו, אין לו מה לחפש כאן. ולאן ילך בן-יונה? בטח לא לתימן. הוא ילך לאמריקה או לגרמניה. העיקר לא לחיות בארץ המובטחת וגם נשלטת על ידי יהודים, להבדיל מן הציונים, גדולי אויבי ישראל בכל הזמנים.

 

בשבת סעדנו עם חברינו הטובים ביותר, בבית הסמוך, משפחה תימנית צדקת וגומלת אך טוב, אבל, חולה במחלת ה”ממלכתיות”. תימנים מן הרכש הקל של בן-גוריון, שעדיין רואים בגרוע מהיטלר את משיח-ישראל. עד היכן מגיעים הדברים? עד כדי קביעתו של הבן (נשוי ואב לילדה, שהיה נוכח כאשר מדינת הדמים והזדון הזו גירשה את אחיו וכל משפחתו מביתם בכפר דרום), שבן גוריון צדק ב“עליה הסלקטיבית” שלו. הוא רצה לבנות מדינה ולכך נדרשים רק כאלה היכולים לתרום…., כאן הצביע על אביו ואמר – “אבא שלו הגיע כבר זקן, מה הוא תרם למדינה”?

 

“המדינה”! הפאשיזם!!

 

“עסקתי בימי נעורי בספרו המפורסם של תומאס הובס – ”לויתן”, וראיתי, שהמדינה היא ה”לויתן”, שבולע את חיי היחיד ואף את חיי האומה. ותמיד פחדתי ש”לויתן” זה יהפוך את החיים האנושיים והלאומיים לחיי קסרקט, שבהם אין ליחיד שום ערך עצמי ויש לו רק תפקיד, שקבעה לו המדינה. המדינה בסוציאליסמוס, כמו בפאשיסמוס ונאציות, נעשית אליל בשביל כל יחיד. אין לו דעה משלו וחלילה לו להתנגד לאינטרסים שלה, אף במשהו. ואף העומד בראש המדינה נעשה אל ואליל. כאלו-הים בשמים, כן ה”ראש”, או ה”מנהיג”, או ה”דיקטאטור” בארץ, יותר נכון – במדינה, אחת היא, אם שמו ”לנין” או ”סטאלין”, או שמו ”מוסוליני” או ”היטלר”. ומזה פחדתי תמיד. וכשראיתי את ה”חירות” ואת ה”דימוקראטיה” שברוסיה הסובייטית…, אין תימה, שנקעה נפשי מן הסוציאליסמוס…” (פרופסור יוסף קלאוזנר – “אבטוביוגרפיה).

 

 

ונחזור לתרומת הסבא הזקן – ראשית, הוא תרם הרבה תורה, שנית הוא תרם בנים ובנות שגידלו ילדים רבים לתפארת “מדינת ישראל” (אללי!) משרתים בצה”ל ובונים את “המדינה”. הם בונים גם את הארץ, אבל זה, אליבא “הציונות הגאה” – “סכנה לדמוקרטיה..”.

 

איך מתחילים לענות לאדם מאוכל בהערצתו לרוצח העם היהודי, בן-גוריון? מכל מקום, הוא מהווה דוגמא להשחתה שהביאה “הציונות” על כל חלקה טובה – להשליך, נוסח הספרטנים והאסקימואים, את הזקנים לאבדון. להשליך יהודים לרוטווילרים, כדי שהנבל, בן גוריון, יוכל לבנות את המדינה היודונאצית שלו!

 

הצעיר כיוון ל”דעת גדולים”, אדוני הארץ, כמו חיים כהן, היועץ המשפטי לממשלת בן-גוריון וסניגורו של האיש של בן-גוריון, רודולף קסטנר:

 

“…. תמיד היתה זו דרכנו בציונות, בארגון העליה לארץ-ישראל, לברור מעטים מרבים. אשר על כן, בוגדים היינו?”

 

וזה הזכיר לי דברים של גדול באמת, הרב וייסמאנדל, זצוק”ל:

 

“אם זה הדם יהיה מחיר לאדמה – למי תהיה אז האדמה?… הלא יש גבול בין דם לאדמה, גבול המכריע, מתי יהיה הדם מחיר האדמה ומתי תהיה האדמה מחיר לדם, ואם אין עם בלי אדמה – בוודאי אין אדמה בלא עם – ואיה עם ישראל החי אם לא באירופה? ומי זה שפוי בדעתו משים היום מוחו וכוחו על האדמה עד שאפילו את כספו ימנע מן העם” (לענין ההסתה הגבלסית משמאל: “מעדיפים את קידוש האדמה על קדושת החיים….”)

 

ועוד – “… למה יתנו את הכסף הזה, שנצרך להם עתה כל-כך לקנות בו כבשה חדשה, או עז בת שנה, ולבנות בעדן דיר חדש, על קרקע חדשה שקנו, ולמה יפזרו את הכסף הזה עתה, על הקנין הזה של אלו הבהמות הזקנות, העומדות באותו דיר ישן, שאינו שלהם..” (“אות קין”, מ. וזלמן [מוזלמן])

 

האם שמע את דברי חיים ויצמן:

 

“תקוותם של 6 מליון יהודים מרוכזת על עליה, מתהומות הטרגדיה, אני רוצה להציל 2 מליון נוער, הזקנים יאבדו. הם יחכו לגורלם, הם אבק כלכלי ומוסרי בעולם אכזרי. רק ענף הנוער יישאר, הזקנים צריכים לעמוד בכך, ולהשלים עם כך..”.

 

רצח עם בידיעה מראש ובכוונה תחילה!!!!!!

 

על סמך מה עקפה “הציונות” את היהדות ונטלה לעצמה את הבעלות על ארץ ישראל? חלאת המין האנושי “הציונית” האמינה שיש לה הזכות למנוע מבני משפחתי את העליה לארץ אבותיהם! מאיפה נטלו לעצמם את “הזכות הלגיטימית” הזו, אם לא מהווית הנאציזם הבינלאומי שהם היו ועדיין, מוביליו?! ימח שמם!

מקונן השואה, יצחק כצנלסון, הי”ד, היטיב לתאר את אפסות השמאל, “ציוני” ולא “ציוני”:

“… עקרתם מן השורש את זרע הטוב באדם, את אלוקי ישראל – הלוא הם הצדק, היושר, האמת והאהבה לכל בצורה ישראלית… 
לימדתם את המון עם ישראל אהבה סתם, אהבה שלא ממקורה, אהבה שנתרוקנה מתוכה, אהבה מליצה. טשטשתם את צורתם של המונים בישראל, סתרתם. כל כוחכם בסתירה, לבנות לא ידעתם!

 

“לולא שפכתם מי-שופכיכם על כל היקר לנו, על ארץ מולדת, לו היינו שם בארץ אבות במליונינו….. גם בארצות הגלות לא היתה החיה הרעה, העם הגרמני מרהיב עוז, לא היה מעיז לגעת בנו….. לא האנגלים ולא עמים קטנים ורעים מהם הפריעו בעדנו… לא הסנחריבים היו בעוכרינו, כי אם אתם, הרבשקים…. אתם עבדי עבדים עם מליצות החפש בפיכם, אתם הבוגדים בעם, את חלום חייו ביטלתם במקום לממש אותו, השלכתם עליו שיקוצים, אתם הרוח הרעה, הממרה, ריחפתם על ראשי ההמונים….”.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר