היטלר, דמוקרטיה ושלום

היטלר, דמוקרטיה ושלום

חנה אייזנמן
17.05.2009 06:28
היטלר, דמוקרטיה ושלום


הוא הצליח לרמות את צ’מברליין, שהקריב ל”שלום עכשיו” את צ’כוסלובקיה. בפגישתו הראשונה עם היטלר, התרשם גם הקולונל מיינרצהאגן משאיפתו של היטלר לשלום. מסתבר שהדמוקרטיה והשלום יכולים להיות אמצעים לרצח עם.ב”ה

היטלר, דמוקרטיה ושלום

 

 

                                                 ירושלים, כ”א בטבת, התש”ס

 

 

 

שלום,

 

 

היטלר, שעלה לשלטון בדרך דמוקרטית, הרבה לדבר על שלום עולמי. הוא הצליח לרמות את צ’מברליין, שהקריב ל”שלום עכשיו” את צ’כוסלובקיה. בפגישתו הראשונה עם היטלר, התרשם גם הקולונל מיינרצהאגן משאיפתו של היטלר לשלום. מסתבר שהדמוקרטיה והשלום יכולים להיות אמצעים לרצח עם. כאשר הגיעו אל מיינרצהאגן שני יהודים וספרו לו מה קורה במחנות ההשמדה, הוא ראה בהם תמהונים. לבקור מאוחר יותר אצל היטלר לקח אתו את אקדחו. איש לא בדק אותו, הוא לא ירה. לדבריו הוכיח בכך, שניתן היה לחסל את היטלר בקלות.

חזון השלום של היטלר לא היה חזון נביאי ישראל, אלא, חזון נביא הג’יהאד. על כן, מעריצים הערבים את היטלר, המכונה על ידם אבו-עלי.  גם היום מריץ מחנה-השלום את עם ישראל ל”שלום עכשיו”, בחסות ה”דמוקרטיה”. רוב עם ישראל אינו ישן בלילות משום שהוא יודע שהוא מובל שוב כצאן לטבח ב”גבולות אושוויץ”, אך בגלל מוראה של ה”דמוקרטיה”, הדוחה פיקוח נפש ומולדת, הם מניחים לנושאי שם השלום והדמוקרטיה לשווא, ליישם את חזון הנביא…. יהודים, מה תענו לילדיכם, כאשר ישאלו אתכם – למה הלכתם כצאן לטבח ולמה לקחתם אותנו אתכם”?

 

 

חנה אייזנמן

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר