מאגר הקעקועים: זהירות, משטרה!

מאגר הקעקועים: זהירות, משטרה!

פנחס (פיני) פישלר, עו”ד
16.03.2009 09:34
יהיה אותך למשטרה

יהיה אותך למשטרה


בימים אלו מנהלת משטרת ישראל – ב”מדינת המשטרה” – מאגר ממוחשב חדש: “מאגר הקעקועים”. פרק נוסף מתעתועי המשטרה הכושלת – העוברת על החוק. “האח הגדול” לצד ה”אשך הגדול”… חוגגים יחד … . פאניקה בהתהוותה. 

בימים אלו, כך חושפים העיתונאים איציק סבן והדס שטייף [“ישראל היום, 11/3/2009], מקימה משטרת ישראל מאגר ממוחשב חדש – בניגוד לכל חוק: “מאגר הקעקועים”.  מי שקעקוע על צווארו ו/או ידו [זרועו – אצבעותיו], ו/או בטנו, ו/או גוו, ו/או ישבנו – אם תרצו גם … איבר מינו… ימצא עצמו יום בהיר אחד – שם – עמוק במאגר. אם תרצו” “האח הגדול”. אם תרצו “הא[ש]ך הגדול” … . מישהוא השתגע שם במשטרה.   ללא היתר, בניגוד לחוק, ללא רישום אצל רשם המאגרים, החליטו ב”מדינת המשטרה” לפתוח, להקים ולנהל מאגר “קעקועים” חדש. פגיעה הפרטיות – בהגדרה ממש.

מי יתקע כף לידנו, כי מחרתיים, לא יפתחו מאגרים נוספים: “מאגר השתיינים”, “מאגר הדתיים”, “מאגר השחורים והלבנים” [כהגדרת קצין משטרה, זה לא מכבר, שבנימוק זה ממש סגר דיסקוטק], “מאגר האיי – קיו”, “מאגר הכותבים”, “מאגר הבטלנים”, “מאגר המובטלים”, “מאגר הקמצנים”, “מאגר הקרחים”, “מאגר צבועי השיער”, מאגר מגדלי הזקנים”, מאגר מגדלי הפאות” ועוד ועוד – כיד הדמיון הטובה.

במשטרה, זו שנחשפת בשנים האחרונות במלוא ערוותה, זו הכושלת, זו אשר מאות תיקי רצח ואונס, פשיעה מאורגנת ועוד, מערימים אבק בהיעדר פענוח או פיצוח, איבדו את העשתונות. מתירים הם, לעצמם, לנהל מאגרים בניגוד חמור לחוק – בלא היתר – בלא רישום – בלא הסמכה. מדיניות ה”אח הגדול” השפיע שם על מישהו – שרוצה להכניס גם את הקעקוע של ה”אשך הגדול” למאגריו.

לית דין ולית דיין.  איש הישר בעיניו ייעשה. אין בקרה ואין פיקוח. השר דיכטר, הוא השר לביטחון פנים, ממילא איננו מתפקד, ושם במשטרה – מנצלים זאת לרעה ומזינים כל מי שזז / נושם / חי / בועט / מקעקע ומתעתע ל…מאגר החדש. יש כבר מאדר מרשם פלילי, מרשם פנימי, מגדר הדי.אנ.איי, מאגר קעקועים, מאגר “בדוקאים”, מאגר “דרושים”, עוקבים אחרי כל טלפון סלולארי נייד וכעת מזינים את “המקועקעים” השונים – על הציורים היפים – למאגר החדש והצבעוני. 

הא לכם – ימי ה”מהפיכה החוקתית” [חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, חוק יסוד: חופש העיסוק” ועוד, שנמוגו והפכו ל”מדינת משטרה” אפלה – שמקועקעיה מוזנים למחשבי המשטרה.

אז אם יש לך “ציצי” יפה – אל נא תקעקעי אותו, שמא יזמנו אותך – בהקדם – להצטלם למאגר החדש. ולך בעל הזרוע… הדוהר על האופנוע – כן, כן – אתה עם הקעקועים המקוריים – בכל יד – הזהר פן תוזן למאגר החדש. ואת מחוף הים – חוף המציצים או דבוש – את עם הקעקוע של ה”נשר” בגו החטוב – מעט מעל לישבן החצוף – עוד תזוהי במסדר זיהוי … יום אחד… כשישלפו את הקעקוע [ולא כתעתוע] – אז “דיר באלק”.

בוז לצנעת הפרט. בוז לחןפש הביטוי. בוז לחופש ההתנהגות. בוז למאגר ולהוגיו העבריינים.

במדינת התעתועים – מאגר של קעקועים. רעש מהומה – במדינת הגמדים.

התעוררו אחי – אתם ישנים בעמידה – עובדים על כוללללנו ומתעתעים גם ב… מקעקעים.

____________

הכותב הוא משפטן, מוסמך במשפטים, כלכלן, מוסמך במנהל עסקים

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר