“מדינת ישראל” אויב מספר אחת של העם היהודי

“מדינת ישראל” אויב מספר אחת של העם היהודי

חנה אייזנמן
22.02.2009 19:40
"מדינת ישראל" אויב מספר אחת של העם היהודי


הדיפלומט האמריקני (שלא ידע כנראה שרוסטאו יהודי) העלה תחזית קודרת מאד על הגורל הצפוי למדינת ישראל. האשה הבלגית הגיבה מניה וביה, לאמור: ‘אבל הפעם יהיה עלינו להיות הומאניים יותר ולקבל את הפליטים היהודים בסבר פנים יפות’.ב”ה

 

 

 

הגל: “לא אימה ורחמים מעוררת בי הטרגדיה של העם היהודי, אלא דחייה עמוקה”

 

“מדינת ישראל” אויב מספר אחת של העם היהודי!

 

 

מה שקורה היום הוא – שהנאצים מכל העולם, תובעים את “ישראל” בגין הסחבת שהיא נוקטת בהשמדתנו.

 

 

וזו לשון המעטה!

 

לאחר כל החלוקות שכבר הביאו עלינו תואמי הרייך הגרמני השלישי, הם עוברים לשלב – “שתי מדינות לשני עמים” – כלומר, חלוקה נוספת, הפעם, שוב, ל“גבולות אושוויץ” ופנימה להם. למטרה זו המציאו את “העם הערבי הפלשתינאי”. אילו רצה ה”עם” הזה במדינה, זו כבר מזמן היתה לו, כי יש לו עסק עם גדולי הפושעים בעולם כולו – מנהיגי “המדינה” שהשמאל, ימח שמו וזכרו, בנה. אבל לא במדינה הם רוצים, אלא, בהשמדתנו. וכווולם יודעים זאת. ולפני כולם, הפושעים שצריכים היו מזמן לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג, לפחות! צפורה לבני, יודעת זאת, אהוד ברק, יודע זאת, שרון, ימח שמו וזכרו, ידע זאת, וכך גם כל “מחנה השלום”. אחת ההוכחות לכך היא התעמולה הגבלסית נגד היהודים המיישבים את ארץ ישראל, כלומר, מיישבים את המעט שנותר מן הארץ לאחר כל החלוקות, בברכת המימסד ה”ישראלי”, ואף, ביזמתו.

 

ועם ישראל, מה? המנוולים שהצביעו ל”קדימה” הם – שוחרי השמדתנו, או אידיוטים מושלמים. אבל, כמה אידיוט אפשר להיות? כמה יהודים צריכים עוד להירצח על ידי מדינת-תהליך-השלום כדי שהמנוולים יבינו שהם לא יינצלו מן ההשמדה? כמה שפל ונקלה צריך עם להיות, כדי לרצות ולשמוח בויתור על מולדתו, נחלת אבותיו, התקווה בת שנות אלפיים, שאדמתה ספגה וסופגת דם יהודים רב כל כך?

 

את כל החותרים ליישום התכנית “שתי מדינות לשני עמים” עלינו, היהודים, לתבוע למשפט, בבית הדין הבינלאומי בהאג, בגין ביצוע פשעים מזוויעים נגד העם היהודי ונגד האנושות! מה שקורה היום הוא – שהנאצים מכל העולם, תובעים את “ישראל” בגין הסחבת שהיא נוקטת בהשמדתנו. אילו באנו, אנו, עם תביעתנו מחוייבת הקיום, המוסר והצדק, הנאציזם הבינלאומי היה מבין, שלא כל עם ישראל חלאת-אדם כמו ציפי לבני וביבי נתניהו. היו חושבים פעמיים לפני הגשת תביעה נגד המדינה הרוצחת אותנו. היו, אולי, דוחים את תביעתם נגד “המדינה”, שאינה נחפזת דייה לנקוט בעוד ועוד מהלכים חד-צדדיים לחורבן הישוב היהודי בארץ ישראל ומאזינים לנו, לעם ישראל.

 

גם לחסידי אומות העולם נמאס לזעוק על השקרים. אם היהודים רוצים למות, מי הם שיעמדו בדרכם? כמה אפשר להילחם למען ענין אבוד?

 

אילולא נטלה על עצמה “מדינת ישראל” את התפקיד הראשי במחזה האבסורד המקאברי – קידום תכנית-השלבים להשמדתנו, תכנית-השלבים לא היתה מתקדמת במילימטר אחד. אין בעולם גורם העושה עבודה יעילה כל כך, בקידום השמדתנו, כמו המדינה שהפרס’ים בנו והג’ומסים עיצבו, כצלמם, בדמותם השטנית. כשהמנוולים דנים קבל עם ועולם על “שתי מדינות לשני עמים”, הם דנים, למעשה, בהמשך ביצוע מדיניות היודנריין – להמשך חורבן היהודים, השפלתם ורדיפתם עד מוות. לא די שישראל תבצע כאן חורבן והרס ואבדן, גוף ונפש, ההמשך הטבעי למהלכים אלה יהיה, מכת המוות ל”ישראל” על ידי הג’יהאד האיסלאמי, בחסותה האדיבה של ארה”ב הנאצית!

 

 

מפעל החיים של המדינה שהשמאל בנה  

 

 

 

בצפון הביאה מדינת ישראל להתעצמות חסרת תקדים של החיזבאללה, פלוס – אהדה בינלאומית. בדרום – תרמה “מדינת ישראל” וממשיכה לתרום להתעצמות שתגדל ותלך של “הרשות”/חמאס.

 

“ישראל” אינה מיישמת את הג’יהאד עקב טמטום דיפלומטי מופלג, גם לא בגלל קריאה לא נכונה של המפה הגיאופוליטית העולמית, לא על פי חכמה פוליטית עליונה, ובוודאי ובוודאי לא מתוך מוּסר-יתר, שכן, מה שעושה מדינת ישראל הוא ההיפך הגמור מכל מוסר אנושי, ומדיניותה מהווה המשך למדיניות הרייך הגרמני השלישי.

 

אז מה יש לנו? בצפון הביאה מדינת ישראל להתעצמות חסרת תקדים של החיזבאללה, פלוס – אהדה בינלאומית. בדרום – תרמה “מדינת ישראל” וממשיכה לתרום להתעצמות שתגדל ותלך של “הרשות”/חמאס. אשר לאהדה לחמאס, זו מרקיעה שחקים, ותודה לרודפינו משמאל ישראל, ול”הסברה” ה”ישראלית”. ועתה פועלת “ישראל” לקדם את תכנית השלבים גם בגולן ובחבלי יהודה, שומרון ובנימין, כשלא ניתן להצביע על שום מניע אחר לביצוע הפשעים האלה, לבד מן המנוע רק העצמה של “המדינה שהשמאל בנה” – שנאת ישראל! המדינה הזו הוקמה בסימן – שנאת ישראל. זו היא מורשתם של חיים ויצמן, בן-גוריון, משה שרת, גולדה מאיר וחבריהם – השמדת היהדות. וכידוע, היהדות הוא מכלול של – עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל!

 

חובה לקבוע – כל המצביעים ל”קדימה”, בין שהם מתכוונים לכך, ובין שהם אידיוטים, עבדי מנגנון התעמולה הישראגבלסי, שהציב את ציפי על כַּן, הם רוצחי-עם, רוצחי העם היהודי! כי “קדימה” הוקמה למטרה אחת ויחידה – חורבן ארץ ישראל, במסגרת קידום תכנית השלבים להשמדתנו. שרון, יש”ו, הקים את “קדימה” לאחר שנתקל בהתנגדות-מה לפשע במפלגתו. וכל המצטרפים אליה ידעוה!! הסעיף החשוב במצעה של “קדימה”, שאותו היא יישמה בהצלחה יוצאת מן הכלל, היה החורבן!! וזהו גם עיקר מצעה לעתיד, ולא אחזור כאן על דבריה, בימים אלה, של הפושעת נגד העם היהודי ונגד האנושות – מאדם לבני. מאז שהמנוולים החריבו עלינו – על עם ישראל – את עולמנו, לא פסקה הציפי מהתחנחנויותיה ופגישותיה עם הגרועים מן הנאצים. ידיה שלחצו את ידיהם של גדולי רוצחי ישראל בעולם, מגואלות בדמנו!

 

כששמואל כץ כתב את ספרו – לא עוז ולא הדר – הוא האמין ש”המערך” נתלה באיזו סיבה בעלת הגיון משלה, בהתווית מדיניותו המטורפת. כץ מבהיר היטב שמדיניות זו מטורפת, אבל, הוא מחפש לה הסבר בתחום ההגיוני; אפילו לו, מי שהבין היטב את מניעי מטביעי ה“אלטלנה”, קשה היה לקלוט, שהממשל ה”ישראלי” פועל, בזדון, נגד הקיום היהודי בארץ ישראל. הוא מסביר את הטירוף בכלים מעולם השפיות, כאשר להסברת שנאת ישראל העירומה והפרימיטיבית, דרושים כלים שהם,כולם, בתחום חולִי-הנפש.

 

והנה האשראי שנותן שמואל כץ ל”המערך”:

 

“מה היה ההבדל בין ‘המערך’ ל’ליכוד’ בגישה להתיישבות? מדיניות ‘המערך’ נבעה מהדוקטרינה הכוללנית שלו אחרי 1967, שעיקרה הרעיון של ‘פשרה טריטוריאלית’ – כלומר, חלוקתה מחדש של ארץ-ישראל המערבית. אך, ביסוד דוקטרינה זו לא היתה מונחת ההכרה בזכות ערבית לאומית לחלק מהארץ. הרעיון נולד מתוך הרצון להיפטר מן ההכרח לשלוט במיעוט ערבי גדול…”.

 

זו, כמובן, לא היתה הסיבה ואיננה כיום! עם אינו מוותר על מולדתו, משום שהשתלטו עליה פולשים זרים. עם מגרש את הזרים מארצו ולא את עצמו! עם אינו מוסר את מולדתו לאויבים, שודדים ורוצחים! וודאי וודאי, שעם אינו מנהל את התעמולה להצדקת רוצחיו, ואינו מכה על חטא פגיעה ב”חפים מפשע” באויב.

 

מנהיגים יכולים לטעון ש”אין ברירה” וזו המדיניות שעליהם לנקוט בה, אם זה באין ברירה ולא משום שהצדק עם האויב הגרוע מן הנאצים, מה יכולה להיות הסיבה לניהול הסברת האויב על ידי ממשל קרבנותיו? מה יכל להצדיק הסתה פרועה, מרושעת וקטלנית נגד אזרחי המדינה, הנאמנים ביותר, המקריבים למענה בכל תחום, יותר מכל שאר אזרחיה, זאת במקביל לתעמולה להצדקת האויב ולעידוד האויב לרצוח את אותם אזרחים? אפילו את הנשק ואת עתודות המרצחים, מספק להם הממשל הפושע של  “המדינה”. מה, במדינה דמוקרטית, מצדיק עשיית דמוניזציה לאזרחים המתנגדים לשיתוף הפעולה של הממשל עם האויב? מה מצדיק את רדיפתם על ידי כל זרועות הממשל, כמו – מערכת המשפט וזרועות כוחות הבטחון ובטחון הפנים?

 

 

אחוות העמים, איך לא?

 

 

העולם כולו יודע שישראל רצה לאבדון, ועל כן התגייס לסייע לה בכך, כשבראש תנועת הסיוע הזו עומד השמאל היהודי, שהוא, וגם זאת יודע כל העולם, חלאת המין האנושי.

 

הווי אומר – שנאת ישראל. כי ברור לכל, שהמתנגדים למדיניות ההתמסרות לאויב הם הצודקים, ובכל זאת, מונעים מהם להבהיר לעם את הסכנה הקיומית שמביא עלינו הממשל, ביודעין ובזדון!

 

העולם כולו יודע שישראל רצה לאבדון, ועל כן התגייס לסייע לה בכך, כשבראש תנועת הסיוע הזו עומד השמאל היהודי, שהוא, וגם זאת יודע כל העולם, חלאת המין האנושי. וזו הסיבה שאשפת האדם הזו זוכה לפרסים מידי כל קצווי המחנה המגוייס, שוב, להשמדת העם היהודי!

 

לא מקרה הוא, שעמוס עוז זכה בפרס ישראל וגם בפרס גרמני!

לא מקרה הוא, שסרטו הנאצי של פולמן מועמד לאוסקר!

לא מקרה הוא שכאלה, שמשום מה, אסור לקרוא להם בשמם, כמו שטרנהל, תומרקין, שולמית אלוני ודומיהם, ימח שמם, הם יקירי “מדינת ישראל”.

פשוט מדהים, שבמדינת היהודים, לא רק מותרת, אלא, זוכה בפרס היוקרתי ביותר, הסתה שהובילה, לא מכבר, שליש מן העם היהודי למשרפות.

לא מקרה הוא, שלאחר שנים של הסתה שגבלס יכל להתברך בה, לא רק מחריבים התיישבות יהודית משגשגת, תרומית, צודקת וחיונית, אלא, לאחר החורבן, ממשיכים להסית, נוסח היטלר, גבלס וה”שטירמר” נגד אותם יהודים שגורשו על ידי פושעי ישראל מבתיהם ומנחלתם.

לא מקרה הוא, שהמסיתים בתכנית “ארץ נהדרת” יכולים לשדר את ההסתה השטירמרית שלהם לאומה ולא להיעצר מיד, בעיצומו של שידור, קבל עם!

 

 

כבר אז, כאשר החלו בגין, דיין וויצמן במסכת הויתורים המטורפים לטובת מצרים ובני חסותה, האש”פים, הבין העולם את המגמה. וכך מביא שמואל כץ:

 

“… עמדה פוליטית אוהדת ביותר, מבחינתנו, מצאתי אצל חבר בכיר נוסף באסכולה הזו – יוג’ין רוסטאופרופסור למשפטים באוניברסיטת ייל, ולפנים סגן שר-החוץ בממשל ג’ונסון. כמשפטן בינלאומי לא הטיל ספק בתקפות הטיעון היהודי על ריבונות בארץ-ישראל המערבית כולה (על נושא זה פירסם כמה מסות בשנים האחרונות). הרצאת הדברים שלי היתה בבחינת חידוש גם בעיניו. עם זה התרשמתי כי רוסטאו מצא בדברי אישור לחששות שעלו בלבו לגבי מדיניות ארה”ב אחרי תקופת שירותו בממסד בוואשינגטון.

 

“בין השאר סיפר לי על תקרית אחת, שכנראה זעזעה אותו מאד. בכינוס של אחד הגופים הבינלאומיים לבטחון המערב, שנערך בבריסל ושבו השתתף כנציג ארה”ב, נקלע, במסיבת קוקטייל, לשיחה בין דיפלומט אמריקני, ששירת שנים רבות במדינות ערב, ובין אשתו של אחד המדינאים הבלגיים. הדיפלומט האמריקני (שלא ידע כנראה שרוסטאו יהודי) העלה תחזית קודרת מאד על הגורל הצפוי למדינת ישראל. האשה הבלגית הגיבה מניה וביה, לאמור: ‘אבל הפעם יהיה עלינו להיות הומאניים יותר ולקבל את הפליטים היהודים בסבר פנים יפות’. האשה אמרה את דבריה בנימת אהדה גלויה, בניגוד לדיפלומט. ‘כך’, אמר רוסטאו, ‘מדברים אינטליגנטים לא יהודיים. נחרדתי, ורישומה של השיחה נחרט בתודעתי”.

 

שימו לב למלת המפתח בדבריה של הגברת – “הפעם” – היא יודעת היטב מה היה בפעם האחרונה ובכל הפעמים שלפניה – העולם, כולו, עמד, ביודעין, על דמנו ואף סייע לרוצחים בהתלהבות! גם המימסד ה“ציוני” ידע וסמך ידיו על כך, כמו היום. גם הרודפים והמוסרים, אורי אבנרי ושטרנהל יודעים, וזו, בדיוק, הסיבה שהם תומכים ברוצחינו. הם רוצים בהשמדתנו! היצורים האלה צריכים לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם. אבל זו בעיה. כי, בדיוק כמותם, צריכים לעמוד לדין רוב אנשי הממשל ה”ישראלי” ורוב אנשי מערכת המשפט ב”ישראל”.

 

בכל דור ודור בו עומדות עלינו אומות העולם לכלותנו, הן יודעות היטב מה הן עושות. ובדור הזה, מובלות אומות העולם על ידי “מדינת ישראל”, היודעת, גם היא, היטב, מה היא עושה. וכשמנוולים כמו פרס או פואד מספרים לכם, שהם מתחרטים על מתן ידם ל“התנתקות”, אל תאמינו להם! חסר אצלם יסוד בסיסי ביותר – אהבת ישראל! פשעים אינם נמדדים על פי מידת השתלמותם. פשע הוא פשע הוא פשע! כשחוטף אדם מצליח בתכניתו, להרויח הון באמצעות הפשע הזה, הפשע אינו מלבין, הוא נשאר שחור כשהיה. והוא אינו הופך לפשע רק כאשר הפושע נתפס בפשעו!

 

 

אני איני משתתפת בבלוף “הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון” ואיני משתתפת ב”הליך הדמוקרטי” של “הבחירות”, כי לא אתן ידי לשקר הקולוסאלי הזה. לא אתן לגיטימיות ל”מדינה” האנטישמית ביותר בעולם, לבצע את פשעיה באופן “לגיטימי” ו”דמוקרטי”, על פי “רצון הבוחר”. בבחירות האחרונות אמנם ניתן רוב הקולות ל”ימין”, כי זה הרע במיעוטו, בעיני העם היושב בציון,  אך בחירות אלו הוכיחו שוב – לעם הזה אין תקנה!

 

כתוב:

 

(טו) רְאֵה נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַיּוֹם אֶת הַחַיִּים וְאֶת הַטּוֹב וְאֶת הַמָּוֶת וְאֶת הָרָע:

(יט) הַעִידֹתִי בָכֶם הַיּוֹם אֶת הַשָּׁמַיִם וְאֶת הָאָרֶץ הַחַיִּים וְהַמָּוֶת נָתַתִּי לְפָנֶיךָ הַבְּרָכָה וְהַקְּלָלָה וּבָחַרְתָּ בַּחַיִּים לְמַעַן תִּחְיֶה אַתָּה וְזַרְעֶךָ: דברים פרק ל

 

הקב”ה נתן לנו בחירה חפשית; העם הזה בחר בתמצית הרע, וממילא, הוא בחר במוות! זו תוצאת “החינוך מחדש” לשנאת ישראל, מורשת “גדולי האומה”, הקבורים בהר-הרצל ובשדה בוקר. הצבעה כזו, עם נסיון בן אלפיים שנות שואה, מעידה על אבדן עשתונות מוחלט, על שפל מוסרי חסר תחתית, על אבדן יצר הקיום ועל תופעה מבחילה מכל הבחינות! עם עלוב נפש! לעג וקלס בגויים, בצדק!

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר