וברחת מים ומקדם ומצפון ומנגב

וברחת מים ומקדם ומצפון ומנגב

חנה אייזנמן
16.02.2009 18:43
וברחת מים ומקדם ומצפון ומנגב


רק לעם קשה עורף כזה צריך לומר את הדברים “ברחל בתך הקטנה”. רק בעם לא נורמלי, כמו העם היהודי, חובת ההתרחבות וההתעצמות אינה ברורה מאליה. הדבר ברור ל”ידידתנו הגדולה”, העוברת ימים, יבשות ואוקיינוסים, כדי להבטיח את שלטונה בעולם. הדבר ברור לאימפריה האיסלאמית, הרוצה להשליט את דת הרצח שלה בעולם, רק בעיני עם השלום, שייעודו להביא גאולה לעולם, החובה הזו איננה טבעית. 

ב”ה     

 

 

וברחת מים ומקדם ומצפון ומנגב

 

 

 

בריחה מן הייעוד

 

 

וּפָרַצְתָּ יָמָּה וָקֵדְמָה וְצָפֹנָה וָנֶגְבָּה וְנִבְרֲכוּ בְךָ כָּל מִשְׁפְּחֹת הָאֲדָמָה וּבְזַרְעֶךָ:

 

 

וברחת מים ומקדם ומצפון ומנגב…. טוב, לא אלו הדברים שנאמרו, כי אם בדיוק הפכם של דברים, ובדיוק משום כך, פועלת המדינה שהשמאל בנה כפי שהיא פועלת.

 

הדברים הראויים כתובים באופן הבהיר ביותר:

 

 (יד) … וּפָרַצְתָּ יָמָּה וָקֵדְמָה וְצָפֹנָה וָנֶגְבָּה וְנִבְרֲכוּ בְךָ כָּל מִשְׁפְּחֹת הָאֲדָמָה וּבְזַרְעֶךָ:

(טו) וְהִנֵּה אָנֹכִי עִמָּךְ וּשְׁמַרְתִּיךָ בְּכֹל אֲשֶׁר תֵּלֵךְ וַהֲשִׁבֹתִיךָ אֶל הָאֲדָמָה הַזֹּאת כִּי לֹא אֶעֱזָבְךָ עַד אֲשֶׁר אִם עָשִׂיתִי אֵת אֲשֶׁר דִּבַּרְתִּי לָךְ: בראשית פרק כח

 

רק לעם קשה עורף כזה צריך לומר את הדברים “ברחל בתך הקטנה”. רק בעם לא נורמלי, כמו העם היהודי, חובת ההתרחבות וההתעצמות אינה ברורה מאליה. הדבר ברור ל”ידידתנו הגדולה”, העוברת ימים, יבשות ואוקיינוסים, כדי להבטיח את שלטונה בעולם. הדבר ברור לאימפריה האיסלאמית, הרוצה להשליט את דת הרצח שלה בעולם, רק בעיני עם השלום, שייעודו להביא גאולה לעולם, החובה הזו איננה טבעית.

 

רק העם הנרדף ביותר בעולם, שאצלו חובת ההתעצמות צריכה להיות יותר נורמלית מנורמלית, נסוג, מתכווץ, מצטמצם ושם את מבטחו ב”נדיבים”, שבכל דור ודור עומדים עליו לכלותו. רק העם שמגדל מוטאציות כפטריות אחר הגשם, נלאה מלהבין את המובן מאליו.

 

ולמה העם הזה הוא הנרדף בעולם? משום שאינו ממלא את חובתו – לפרוץ ימה וקדמה וצפונה ונגבה! אינו מקדש את שם אלוקיו ברבים, אלא, מתקפל, נסוג, מתבכיין, כאילו לא הנחיל לו אלוקיו ניצחונות כבירים על שונאיו. העם היושב בציון, אינו ממלא את חובתו -להיות עם-סגולה, בו יתברכו כל משפחות האדמה, בתקווה שגם עליהם תבוא ברכת האבות, ככתוב:

 

 (ב) וְהָיָה בְּאַחֲרִית הַיָּמִים נָכוֹן יִהְיֶה הַר בֵּית יְקֹוָק בְּרֹאשׁ הֶהָרִים וְנִשָּׂא מִגְּבָעוֹת וְנָהֲרוּ אֵלָיו כָּל הַגּוֹיִם:

(ג) וְהָלְכוּ עַמִּים רַבִּים וְאָמְרוּ לְכוּ וְנַעֲלֶה אֶל הַר יְקֹוָק אֶל בֵּית אֱלֹהֵי יַעֲקֹב וְיֹרֵנוּ מִדְּרָכָיו וְנֵלְכָה בְּאֹרְחֹתָיו כִּי מִצִּיּוֹן תֵּצֵא תוֹרָה וּדְבַר יְקֹוָק מִירוּשָׁלִָם:

(ד) וְשָׁפַט בֵּין הַגּוֹיִם וְהוֹכִיחַ לְעַמִּים רַבִּים וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת לֹא יִשָּׂא גוֹי אֶל גּוֹי חֶרֶב וְלֹא יִלְמְדוּ עוֹד מִלְחָמָה: פ ישעיהו פרק ב

 

דבר דבור על אופניו!

 

“אין מצב”

 

 

“אין מצב”, שהשלום יבוא בתנאים אחרים, פשוט, אין!

 

 

רק כאשר יהיה עם ישראל דוגמא לגויים, רק כאשר יתגדל ויתקדש על ידיו שם אלוקי יעקב, יבוא השלום, רק אז יכתתו חרבותם לאתים וחניתותיהם למזמרות! “אין מצב”, שהשלום יבוא בתנאים אחרים, פשוט, אין! לא יהיה שלום כאשר הארץ, שהקב”ה רוצה שתהיה בחזקת בני ישראל, מוחזקת בידי מרצחים. לידיעת כל רבני ה”ממלכתיות” ולידיעת בעל “היזמה הישראלית”, בני אלון, שתכניתו היא מרידה מובהקת באלוקי ישראל. מתן יד ל”ממלכתיות” המורדת בה’ ובמצוותיו שופכת את דמנו כמים! זו איננה טענה במישור הרוחני, זו עובדה מדממת ומציאותית מאד! הכניעה ל”ממלכתיות”, איננה “אחדות ישראל”, אלא, חורבן ישראל. חורבן רוחני ופיזי. רבני ה”ממלכתיות” אחראים לשפך דמם של אלפי בני ישראל. רבני ה”ממלכתיות” אחראים להנסת “איילת השחר” על נפשה.

 

במלחמת ששת הימים היו כל הדרכים לדמשק, לעמאן ולקאהיר פתוחות לפני הצבא היהודי, אך “ישראל” חסמה את דרכו. “ישראל” לא רצתה להשתלט על ערי בירות האימפריאליזם הג’יהאדי, היא לא רצתה ב”כאב הראש” הזה. ככל שהנצחון יהיה גדול יותר, כן יהיה קשה יותר לסגת ממנו, ובזה לא רצתה “ישראל”. משה דיין נתן פקודה לפוצץ את מעברות הירדן, והדבר בוצע. נחסמה שטיפת הצבא בדרכו לעמאן – למזרח ארץ ישראל. דיין אף הגדיל לעשות, כידוע, ונחפז למסור את מפתחות הר הבית לידי מאמיני סייף הג’יהאד, עוד בטרם נדמו התותחים. נסו אך לתאר לעצמכם, שהג’יהאד משחרר את מֶכָּה מכיבוש יהודי וממהר למסור ליהודים את מפתחות הכעבה… רק נסו לדמות לעצמכם את שיא הדמיון הזה…

 

 

כתוב בבירור: “… כי לא אעזבך עד אשר אם עשיתי את אשר דברתי לך”. הקב”ה לא יניח לבני אלון להיפטר מארץ ישראל, בשום תירוץ שהוא! תכניות כמו אלה של בני אלון, רק מרחיקות את הגאולה. תכניות כמו זו של בני אלון, מבטיחות עוד ועוד מלחמות, כי השלום לא יבוא, לפני שתימלא דברתו של הקב”ה לעמו. הוא נתן לנו את הארץ פעם, נתן פעמיים, נתן שלש… ותמיד מסיגה “ישראל” את עם ישראל לאחור, במטרה לסגת מן הקב”ה, אבל אי אפשר לברוח מה’, תשאלו את יונה הנביא!

 

אילו היו דברים אלה רק במישור השמימי, מילא, לא קל לעם בעל וותק של שואות רבות, להישען רק על רעיון, על עיקרון, על ערכים וכו’ אך מעשיו של העם הזה נוגדים כל הגיון ארצי, נוגדים את מעשיהם של כל העמים השפויים, נוגדים את כל המתבקש מן המציאות ומידיעת האויב… זה לא נורמלי! מכאן, שזה, בכל זאת, במישור הטראנסצנדנטלי… או…?

 

 

הבירור הגדול  מערת המכפלה

 

 

 

תאוותם להיות ככל העמים, הריצה אותם עד איזור הדמדומים, מעבר לכל העמים, למחוזות השטן, הם הרחיקו לכת אף מן הגרועים שבגויים, בשנאת ישראל שלהם.

 

 

מה דוחף את העם הזה, להתאבד, ביודעין ובעקשנות?

 

הסיבה פשוטה – מהרסינו ומחריבינו! נראה שהגענו לעידן הבירור הגדול, בירור התבן מן הבר. קיום הנבואה – מהרסיך ומחריביך ממך יצאו!! אין להם מקום בעם ישראל ובארץ ישראל.

 

כי יצר לב האדם רע מנעוריו. אך בעוד העם היהודי, בטבעו הסגולי, מסוגל להתגבר על היצר הרע, הרי, מהרסינו ומחריבינו אינם מסוגלים, או אינם רוצים להתגבר על היצר. הם אדוני היצר ומשרתיו. הם רעים, בתכלית הרוע!

 

יודעים כל הרשעים האלה, שלא די שלכל אומות העולם לא אכפת כלל גורלו של העם היהודי, אילו הסתפקו בכך, דיינו… אלא, הם אינם מסתפקים בחוסר האכפתיות לנוכח רצח העם היהודי, הם מבקשים להיות שותפים, הם עושים את מיטבם, בכל דור ודור, לעמוד עלינו לכלותנו. ואלה, הרשעים הגמורים, מהרסינו ומחריבינו, משקרים ושונים ומשלשים את שקריהם, לא מתוך שגגה, אלא בזדון ובשנאה איומה! תאוותם להיות ככל העמים, הריצה אותם עד איזור הדמדומים, מעבר לכל העמים, למחוזות השטן, הם הרחיקו לכת אף מן הגרועים שבגויים, בשנאת ישראל שלהם. הם הרחיקו לכת מן הגויים בכניעה ליצר הרע. הם היצר הרע!

 

כל אותם אנשים, בהנהגה ובתיקשורת, השופכים את דמנו במשך עשרות בשנים, בשם ה”שלום”, הם רוצחי עם! פשוטו כמשמעו. ורוב עם ישראל יודע זאת, אך קצרה ידו מהושיע. חובה לקרוא לילד בשמו – רוצחי העם היהודי! כל האנשים האלה, שלדבריהם מאזין עם ישראל מבקר עד ערב עד בקר, הם רוצחים! זו המלה, אין אחרת! רוצחים! רוצחי עם! רוצחי העם היהודי!!! את נשמת האומה הם כבר קטלו, ועתה הם לקראת סיום ביתור הגוף! בגלל הפושעים האלה ועושי דברם, בכיפה ובלי כיפה, מתרחקת הגאולה!

 

ושוב שמעתי שבריר משפט, הפעם מפי יגאל רביד: “קפאון מדיני…”, ר”ל! עוד אקסיומה שהנחילו לעם המסכן הזה. “ממשלת קפאון מדיני”. “קפאון מדיני” זה רע, זו דבקות בארץ ישראל. מסירת הארץ זו “התקדמות בתהליך המדיני..”, וזה טוב מאד….

זו התקדמות תכנית השלבים להשמדת ישראל!!!! וזה בדיוק מה שרוצים רוצחי ישראל במנגנון התעמולה הישראג’יהאדי!! אפילו ברית המועצות השילה מעליה את השטניות הזו, אבל, במדינה, שהשמאל יש”ו בנה, השטניות רק מתגברת והולכת, אבל, גם יום הדין קרב והולך! תהיה זו שמחה, כשמחת הגאולה, כאשר הרביד’ים והאבן’ים והיבין’ים וכל חבריהם העומדים עלינו לכלותנו, יעלו על המוקד! הלוואי נזכה לראות בשמחה הזו במהרה בימינו, אמן! 

ובא לציון גואל

 !כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר