מגורשי גוש-קטיף מצדיעים לצה”ל

מגורשי גוש-קטיף מצדיעים לצה”ל

חנה אייזנמן
08.02.2009 17:17
מגורשי גוש-קטיף מצדיעים לצה"ל


מספר לי קרוב משפחה, שפרש לא מכבר מצה”ל, לאחר שירות בן עשרים שנה, כקצין קרבי, שנשאל על ידי חבר לעבודה, בעת הפארסה בעזה: “מה אתה עושה כאן, אתה לא בעזה? כל הדתיים בעזה”! 

 

ב”ה

 

 

 

 

 (ו) כֹּה אָמַר יְקֹוָק עַל שְׁלֹשָׁה פִּשְׁעֵי עַזָּה וְעַל אַרְבָּעָה לֹא אֲשִׁיבֶנּוּ עַל הַגְלוֹתָם גָּלוּת שְׁלֵמָה לְהַסְגִּיר לֶאֱדוֹם:

(ז) וְשִׁלַּחְתִּי אֵשׁ בְּחוֹמַת עַזָּה וְאָכְלָה אַרְמְנֹתֶיהָ:

(ח) וְהִכְרַתִּי יוֹשֵׁב מֵאַשְׁדּוֹד וְתוֹמֵךְ שֵׁבֶט מֵאַשְׁקְלוֹן וַהֲשִׁיבוֹתִי יָדִי עַל עֶקְרוֹן וְאָבְדוּ שְׁאֵרִית פְּלִשְׁתִּים אָמַר אֲדֹנָי יְקֹוִק: פ  עמוס פרק א

 

(ד) כִּי עַזָּה עֲזוּבָה תִהְיֶה וְאַשְׁקְלוֹן לִשְׁמָמָה אַשְׁדּוֹד בַּצָּהֳרַיִם יְגָרְשׁוּהָ וְעֶקְרוֹן תֵּעָקֵר: צפניה פרק ב

 

(מז) אַשְׁדּוֹד בְּנוֹתֶיהָ וַחֲצֵרֶיהָ עַזָּה בְּנוֹתֶיהָ וַחֲצֵרֶיהָ עַד נַחַל מִצְרָיִם וְהַיָּם <הגבול> הַגָּדוֹל וּגְבוּל: יהושע פרק טו (קטע מתוך נחלת שבט יהודה)

 

 

 

 

 

מגורשי גוש קטיף מצדיעים לצה”ל

 

 

כל מדיניותה מכוונת למטרה אחתלשמר את מצב “מלחמת-המצווה” בין ישראל לשכנותיה, וכך יכולים המוני בית ישראל לזכות מן ההפקרות במלחמות-מצווה ללא סוף.

 

 

מטורפים!

 

מובן מאליו שהשמאל מנצח! הוא לוקח את העם המטומטם הזה בהליכה! בצדק הוא מלגלג על חובשי הכיפות.

 

מספר לי קרוב משפחה, שפרש לא מכבר מצה”ל, לאחר שירות בן עשרים שנה, כקצין קרבי, שנשאל על ידי חבר לעבודה, בעת הפארסה הקטלנית בעזה: “מה אתה עושה כאן, אתה לא בעזה? כל הדתיים בעזה”!

 

אלא מה? מי ירוץ אם לא מסוממי ה”ממלכתיות”? הם גם צייתו לפקודה הנאצית בעליל, במצוות רבותיהם ה”ממלכתיים”, להחריב התיישבות יהודית מפוארת בחבל עזה; וגם החזיקו טובה לעצמם, שהרי, הפגינו את נאמנותם ל”אתחלתא דגאולה”. נתבעים לעגל, נותנים, נתבעים למשכן, נותנים…

 

בעיוותם ה”ממלכתי” הם טוענים שהמלחמה בעזה היתה “מלחמת מצווה”. מכאן מובן למה גם הגירוש היה גירוש-מצווה, שאילולא אותו חורבן, לא היו זוכים במצוות “מלחמת-מצווה” בעזה. וכך, כל היציאות מעזה, כדי לשוב במלחמה, היו יציאות מצווה…

 

גם חורבן חבל ימית היה לשם מצווה. למעשה, העם היושב בציון חוֹוה מלחמת-מצווה ב-X מערכות. נראה שאין בעולם אספנית מצוות כמדינת ישראל; כל מדיניותה מכוונת למטרה אחת – לשמר את מצב מלחמת-המצווה בין ישראל לשכנותיה, וכך יכולים המוני בית ישראל לזכות מן ההפקרות במלחמות-מצווה ללא סוף.

 

את העיר ימית מחזיקים המצרים בחורבנה – “אנדרטא לשלום” – “לתפארת מדינת ישראל”, כוונתם, כמובן, לחגוג את הנצחון על “ישראל”, בהסגתה לאחור, תמורת פיסת נייר, שאפילו לנגב בה אי אפשר….  

מספר ח”כ ושר לשעבר, אהרון אבו-חצירא, שהיו לו ויכוחים רבים באשר לחורבן ימית. הוא התנגד לחורבנה של העיר, רצה שתישאר בשלמותה כאנדרטא שתבטא את רצונה העז של ישראל בשלום, עד כדי נכונות לגרש יהודים, ככלבים, מבתיהם….

 

גם היום, ה”הסברה” ה”ישראלית”, מעלה על נס את הפשע המזוויע בגוש-קטיף, כסמל לרצונה העז של “ישראל” בשלום. כל ערכי אנוש נתחלפו לה, למדינה הפושעת שהשמאל בנה, ב”שלום”. השלום מעל לכל, כמו גרמניה הנאצית. הצליחו להטביע זאת בדעת הקהל, עד כדי כך, שאין ממשלה בישראל, שתעלה בדעתה, להחליף את מדיניות ה”שלום” במדיניות של צדק, אמת, מוסר, או כל ערך חיובי וחיוני אחר לעצם קיומו של העם היהודי. ה”שלום” דוחה הכל, גם את הזכות לחיות….

 

האלהת השלום על ידי העם הזה, הוא טירוף שנגרם בשטיפת מח אלימה, שפגעה בכל אזורי המח, אצל שוטפי המח זהו הסופר-נאציזם באי-כבודו ובעצמו. גם היטלר אמר שלמען שלום-העולם, יש להיפטר מן היהודים…

 

והמגורשים? מי איננו זוכר את החיבוקים, הנשיקות והבכי על צווארי חיילי “צה”ל הקדוש”. והיום, הם נוטעים, נטיעות ט”ו בשבט, ביער כיסופים, בסימן הצדעה לצה”ל. אז אתם מתפלאים שתהליך שיבת-ציון סובב הולך, חזרה לאושוויץ?

 

על מה הצדעה לצה”ל? על מה? על הגירוש והאילוץ לשוב וליפול באותם מקומות? על מה הצדעה? על זה שאנשים הולכים כמו זומבים לקול קריאת גדולי שונאי ישראל בכל הזמנים? מה היה במבצע “עופרת יצוקה” חוץ מאיסוף העדר פעם נוספת ל“אחדות ישראל” מזוייפת, כמו הנטיעה לכבוד צה”ל? מה? מה אתם חוגגים? מדוע אינכם נכנסים לגוש ונוטעים? מדוע, שוב, יצא צה”ל שלכם מעזה? כדי לשוב, להיהרג ולתת שוב עילה למפלצת האנטישמיות להרים ראש?

 

צה”ל יצא למבצע האור-קולי בעזה, לקידום אינטרסים פוליטיים של פושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות, הוא לא יצאו להגנה על עם ישראל. להיפך, המבצע האימפוטנטי הזה יביא מלחמה קשה יותר. במבצע הזה זכה הג’יהאדונאציזם ביתרון פסיכולוגי עצום – לקיתונות של אהדה בדעת הקהל הבינלאומית, במקביל זכתה “ישראל” לקיתונות של אנטישמיות. מחיקת עזה מתחת השמים לפני עשרות שנים, היתה חוסכת מאיתנו את כל זה.

 

הצדעה לצה”ל היא הצדעה ל”מדינה”! והצדעה למדינה היא הצדעה למדיניות הכחדת ישראל!

 


“קידוש ה'”, קבל עולם…. לא?
 

 

Israeli soldiers expel fellow Jews from Yamit in the Sinai. כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר