חתרנים בלתי נלאים

חתרנים בלתי נלאים

חנה אייזנמן
27.01.2009 17:47
חתרנים בלתי נלאים


ברצוני להגיד למדעני השלום, שעשיית ניסויים ביהודים אינה מעידה על אומץ, אלא, על השפל המוסרי הנמוך ביותר אליו יכולה להגיע נפש האדם, גוי, או יהודי ששכח מה זה להיות יהודי. לפני יובל שנים קראו לניסוי הזה “הפתרון הסופי”, היום קוראים לזה “לקחת סיכונים למען השלום”, “שלום של אמיצים”…..ב”ה

 

 

לשמאל יש המידה המגונה, ככל שאר מידותיו, שכולן מגונות, להשמיץ את מדינתו שלו, כאשר יריביו הפוליטיים בשלטון, דבר שלא יעלה כלל על דעתו של “הימין”. בכל המלחמות שנוהלו על ידי השמאל, הביע “הימין” תמיכה בממשלה, במיוחד – כלפי חוץ – בכל המלחמות שנוהלו על ידי “הימין”, השמיץ השמאל את הממשלה ויצא למסעות התחנפות לפני אומות העולם האנטישמיות ולפני האויב.

 

השמאל הוא כל הרע שבעולם. כל ערך שלילי בעולם, נרדף לשמאל. אמרת שמאל אמרת – שקר, רוע, זדון, רצח וכל הרע האבסולוטי.

 

בשנת 1977 זכתה מפלגתו של בגין ברוב ובגין עלה לשלטון. את כניסתו לתפקידו ליווה מסע השמצות גבלסי, בראשות השמאל ה”ישראלי”. היה זה המשכו של מסע השמצות שנוהל נגד “הימין”, כבר בימי טרום הקמת “המדינה”, באמרגנותו של שונא ישראל, בן גוריון, ונמשך עד מותו של בגין.

 

מספר שמואל כץ בספרו – לא עוז ולא הדר – “חמישה חדשים אחרי מלחמת יום-הכיפורים, המלחמה הרביעית שנכפתה על עם ישראל ושנוהלה בידי ממשלה בראשות מפלגת ‘העבודה’, רואיין אבא אבן, אחד ממנהיגיה הבולטים של מפלגת ‘העבודה’, לצורכי כתבה בכתב-עת אמריקני. המראיינת, ג’ואן פיטרס קפלן, שאלה אותו, בין השאר: “אם תערוך ישראל בחירות חדשות, הסבור אתה שבגין מסוגל לנצח”? תשובתו היתה זו: “העם בישראל לעולם לא יבחר בממשלה מסוג זה. לעולם לא, כיוון שביסודו של דבר, העם איננו רוצה מדיניות של שפיכות-דמים בלתי פוסקת…. אחת מבעיותיו של בגין הוא כנותו – הוא מאמין במדיניות זו של קשיחות ללא תנאי” (ניו-ריפבליק, וושינגטון, 23 במרס, 1974.

 

חובה לקרוא היטב את הדברים ולהבין היטב את כל המשתמע מכך… האידיוט, בלהיטותו להשמיץ את בגין, לא השגיח בעובדה, שהוא קובע, שביום בו ייבחר בגין, תושלך האשמה למלחמות הנכפות על ישראל, לפתחו של בגין, כלומר, לפתחה של “ישראל” ומדיניותה….

 

וכמובן, כנ”ל, אהוד ברק.

שנת 1977, כל הצפון מופגז בטילי החיזבאללה, בעזרתה האדיבה ובברכתה של סוריה, וברק מחליף מחמאות עם אסאד, ומבטיח לרב-הטבחים בעמאן, שאין לו יד בפעולת התגמול האימפוטנטית ביזמת ממשלת נתניהו…..

 

שהשמאל היא חלאת המין האנושי, כבר אמרנו?

 

להלן מכתב שפורסם ב- סקופ – טבריה, ביום י”ז בתמוז, התשנ”ט, 2.7.1999


 

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר