חבל שאובמה לא היה בימי “השואה”

חבל שאובמה לא היה בימי “השואה”

חנה אייזנמן
23.01.2009 06:48
חבל שאובמה לא היה בימי "השואה"


במעין עיוות גרוטסקי אתם, במו ידיכם, מטביעים אות קין על מצחכם,לא על שרצחתם את אחיכם אלא על שהוא רוצח בכם, קול דמיכם-ולא קול דמו-הוא הזועק מן האדמה.וכי יש ביטוי שטני ואמיתי יותר לקביעתו של הגל: “לא אימה ורחמים מעוררת בי הטרגדיה של העם היהודי, אלא דחייה עמוקה” (פרופ’ גוסטב הנדריקסן).ב”ה 

חבל שאובאמה לא היה בימי ה”שואה”

 

כאילו לא די בפשע של פתיחת בית חולים מודרני לטובת חלאת עזה, מתכננים עכשו את השיקום. כי לישראל יש תחביב חולני ומתועב, מאז הקמתה – לגמול לרוצחי העם היהודי, שלא כרעתם.

 

אובאמה מצהיר שאין סכסוך שאינו ניתן לפיתרון, והוא יעשה הכל כדי להביא לשלום בין ישראל למדינות ערב…. אילו היה בימי היטלר, לא היה מושמד שום יהודי והסכסוך בין בנות הברית לגרמניה הנאצית היה נפתר בדרכי שלום…

 

על כן ברור, למה כל צמרת המדינה שהשמאל בנה, ועוד, לפניהם התיקשורת, חוגגים בהתלהבות  כזו את חגיגת אובאמה. הם מצפים ללחץ, שבוא יבוא. לא משום שזה חשוב כל כך לאובאמה, שיש לו דאגות מעל לראש, אלא, זו משאת נפשם של מהרסינו ומחריבינו מבית. הם מתפקדים הכי טוב, באוירת לחץ. עובדה שאינם רוצים, בשום פנים ואופן, בשלום לעם ישראל. אילו רצו, עזה לא היתה קיימת היום. אילו רצו בשלום, ערביי התעודות הכחולות לא היו פוצים פה ולא מצפצפים, אך, “ישראל” אינה רוצה בשלום.

 

ויש יהודים שאני מאחלת להם, שבאמת לא יזכו לעולם בשלום לנפשם המכוערת. אני מאחלת, למשל, לסייעני ההומאנטריות בכפר-עזה, שמתקפת הטילים הבאה, מעזה, תמחק את הקבוץ שלהם מתחת השמים! או לפחות, שאחד השאהידים מעזה, שהיום הם דואגים לכלכלתו, יתפוצץ על אמרגן הסיוע ההומניטרי לילדי החמאס. הם, פשוט, ראויים לכך.

 

עזה, מאז ומתמיד, מביאה עלינו רק מוות. כל תכניות ישראל לאחר מלחמת ששת הימים, לקדם את עזה אל המאות ה-20, 21 ולהיטיב עמה, התפוצצו בפנינו, באוטובוסים, בישיבות, בקניונים, ביערות ובכל אתר ואתר.

ולאחר כל הצלחה, רוקדת עזה על הגגות ומחלקת סוכריות. עזה גם בחרה בארגוןן הנחשב לרצחני מכולם, להיות מייצגה. מדוע איננו מכבדים את החלטתה הדמוקרטית של אוכלוסית עזה ומכירים בה כמיוצגת על ידי החמאס?

 

כל שונאי ישראל ה”רחמנים בני רחמנים” קפצו עם הסיסמא – לשקם את עזה – והם חושבים שזה יעשה רושם חיובי בעולם הנאצי בו אנו חיים.

 

במשך כל השנים בהן אנו נטבחים בכל סוגי המיתות המשונות, ישראל שלווה ושקטה, אסור לעורר את העם היושב בציון למרי, אסור להדגיש את העובדה שהוא נרצח בארצו, זה לא טוב להנהגה ולא טוב לבחירות, אז שותקים, והעולם, כמובן, שותק. העולם אינו רואה, כי ישראל אינה מראה, את תושבי שדרות שרכשו בינתיים כושר אולימפי בריצה, רצים אל הקוביות של ה”מרחבים המוגנים”. “ישראל” אוהבת הלוויות מאופקות, כי זה אומר – שקט!

 

וכאשר כלו כל הקצין, ו”ישראל” עושה איזו הצגה, המצטלמת היטב עם האפקטים המרשימים ביותר, וגם השחקנים מעולים (חוץ מאותה “גופה” שהתישבה פתאם, מתחת לסדין, בדיוק כשמישהו צילם את שורת ה”גופות”) כל העולם מתעורר. “ישראל” מבצעת פשעים נגד האנושות בעזה.

 

אבל, כפי שניתן ללמוד מן הדברים שלעיל, העולם איננו אשם, גם אם הוא נאצי. המובילים את התועבה הזו, המתועבים התאבים לרדוף את היהודים ולהשמידם, זו חלאת המין האנושי, מסוג קבוצי השמאל, כמו כפר-עזה.

 

איש כפר-עזה אינו מבחין בין ילדים, קודם היו ילדי שדרות מסכנים, עכשו ילדי עזה מסכנים. והמנוולים מעמיסים משאיות בסיוע הומניטרי. אני מוכנה להתערב, שבעיני איש כפר-עזה, דווקא יש הבדל עצום בין ילדי המתנחלים לבין ילדי כל העולם. הוא יהיה מוכן לסייע לילדי כל העולם, רק לא לילדים שהוא הכניס לטראומה איומה, בשנאת ישראל האיומה שלו. הוא לא יציץ אפילו בכיוון הילדים שהחריב עליהם ועל משפחותיהם את עולמם. קבוצי השמאל, ימח שמם, מלאו את שלטי הכבישים בדרום בכתובות נאצה למתנחלים, שיועדו על ידיהם לגירוש. הם גם התנדבו לגרש את היהודים המצויינים מכולם, רק משום כך, משום שהם המצויינים מכולם, ולא ייתכן שמישהו יהיה מצויין יותר מחלאת האדם משמאל.

 

ובימי הגירוש היתה להם עדנה, נוספת על העונג שבראית רדיפת שנואי נפשם ככלבים, הם עשו המון כסף, כאשר המונים מכל העולם באו לראות את התופעה הייחודית הזו – יודונאצים מבצעים מדיניות נאצית ביהודים! כל בתי ההארחה בקבוצים נפתחו, וכסף רב ניתך על המרויחים את החמאה שלהם בשטניות.

 

ציפי מכריזה על המשימה – שיקום עזה. כאילו לא די שהם, הפושעים נגד האנושות, הקימו את “הרשות” לרצח העם היהודי. הרשות הנהנית מכל טוב “ישראל” – כלכלה, דלק, נשק, צבא, “משטרה”, מה לא?

כאילו לא די בפשע של פתיחת בית חולים מודרני לטובת חלאת עזה, מתכננים עכשו את השיקום. כי לישראל יש תחביב חולני ומתועב, מאז הקמתה – לגמול לרוצחי העם היהודי, שלא כרעתם. בכל פעם שישראל ניצלת מן ההשמדה הטוטאלית, היא מתנצלת. ואת זה שומע העולם היטב. אם היהודים מתנצלים, סימן שהם אשמים. אלא מה?

 

ובמשך כל השנים בהן שפכו המתנחלים דם יזע ודמעות על הגנת הארץ ובניינה המפואר, כל חלאת האדם השיינקינאית והשמאל-קבוצית, כן, אותו שמאל שלא היתה גם תקופה אחת בה לא חי על חשבוננו, התבכיינה על “הכסף הנשפך להתנחלויות”.

 

הכסף ש”נשפך” לדבר החיובי ביותר והראשוני ביותר, בנין הארץ, היה רק כדמי כיס, לעומת המליארדים הזורמים ל”בטחון ולשלום”. הכסף שנשא רווחים, היה דמי כיס, לעומת כל הכסף היורד לטמיון בחימוש, במלחמות סרק, במיגון ובשיקום רוצחי ישראל.

 

וכל המדיניות האנטישמית הזו על חשבוננו! אנו משלמים במשך עשרות שנים את משכורות הפושעים נגד העם היהודי ונגד האנושות. אנו משלמים, וזה כולל את המתנחלים, את חובות הקבוצים על הימוריהם בבורסה. אנו משלמים בדם, את המלחמות ש”מדינת ישראל”, בראשות התיקשורת שלה=שמאל, מביאה עלינו לשווא. אנו משלמים בכבודנו, את חידלון האישים שבהנהגת המדינה שהשמאל בנה. אנו משלמים תמורת הסיוע והטיפוח של רוצחינו!! אנו משלמים את חשבון העוול, הרוע, האכזריות ושנאת ישראל של “מדינת ישראל”.

 

ועכשו ייענה אובמה לבקשות קואליציית ה”שלום” הישראג’יהאדית, וישית עלינו מס “שלום” נוסף, ועם ישראל ימשיך לשבת בשקט. עם ישראל ימשיך לראות את חלאת הדרום, ולא רק בקבוצים, השולחים סיוע לרוצחיהם ומחללים שם שמים ושם ישראל ברבים.

 

כן, הרב זיני. המלחמה האחרונה, הלגמרי לא אחרונה, בעזה, היא חילול ה’ עצום ונורא, ודי עם שקרי “הרמת קרן ישראל”. די לשקר לבנים ולשלוח אותם למות במלחמות לא להם. שיחזיר השמאל את כל היורדים שלו מחו”ל, ויעשה לבדו את מלחמותיו.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר