אקטיביזם, אסור בהשוואה למקור, מלווה ברדיואקטיביות קטלנית

אקטיביזם, אסור בהשוואה למקור, מלווה ברדיואקטיביות קטלנית

חנה אייזנמן
26.10.2008 13:27
אקטיביזם, אסור בהשוואה למקור, מלווה ברדיואקטיביות קטלנית


הרדיואקטיביות של “התיקשורת הישראלית” עלתה באוקטוות נוספות. מסתבר שזה אפשרי. כבר מזמן השאירה הרחק הרחק מאחור את גבלס ואת העתון של יוליוס שטרייכר; גבלס התאבד, שטרייכר הוצא להורג…אקטיביזם, אסור בהשוואה למקור, מלווה ברדיואקטיביות קטלנית

 

 

הרדיואקטיביות של “התיקשורת הישראלית” עלתה באוקטוות נוספות. מסתבר שזה אפשרי. כבר מזמן השאירה הרחק הרחק מאחור את גבלס ואת העתון של יוליוס שטרייכר; גבלס התאבד, שטרייכר הוצא להורג…

 

התחלתי לכתוב על – סתם יום של חול בארץ הכבושה בידי המדינה היודופלסטאלינאצית  על נסיעתנו לחברון, שהחלה בשמיעה ברדיו, במכונית, על השחיטה בגילה, כשאנו עוברים בגילה, והסתיימה בחברון, כאשר אנו שומעים דיווח של חייל “ישראלי”, איני יודעת למי, על חלוקת העבודה בין צה”ל לקולגות ה”פלסטיניים”. ביציאה ממתחם מערת המכפלה אנו עדים לפגישה מחוייכת ולחיצות ידים בן משקיפי ה-TIPH לבין אורחים רמי מעלה, שהגיעו בחליפות שחורות בשתי מכוניות שחורות נוצצות. הוויה של איזור כיבוש ומשקיפים זרים, 60 שנה ל”קוממיות ישראל”, ו-40 שנה לשחרור חברון מן הכיבוש בן 19 השנה, של הממלכה הפיקטיבית, “ירדן”. עיר אבותינו, שצריכה היתה לשגשג ולפרוח, להתמלא במצהלות ילדים, כשהיא חפה ונקיה ממחסומים וחיילים, ובוודאי מכל מיני מתערבים זרים, שאותם הביאה לארץ ישראל חלאת המין האנושי, מסוג שמעון פרס ויוסי שריד – מוכת זרים ורוצחי יהודים.

 

אבל אדחה את סיפור היום ההוא, בו חווינו גם טכס ברית מילה במערת המכפלה, כשהמוהל הוא צמח הירשפלד, שבנו, ה’ יקום דמו מכל עושי ה”שלום”, נטבח בישיבת מרכז-הרב, על גמרתו.

 

המדינה היודופלסטאלינאצית שהשמאל בנה עולה עכשו על כל הבריקאדות, תוך כדי הפעלת שכירי החרב ה”פלסטינים” שלה, כדי להשמיד את הישוב היהודי בארץ ישראל.

 

הרדיואקטיביות של “התיקשורת הישראלית” עלתה באוקטוות נוספות. מסתבר שזה אפשרי. כבר מזמן השאירה הרחק הרחק מאחור את גבלס ואת העתון של יוליוס שטרייכר; גבלס התאבד, שטרייכר הוצא להורג. ואולמרט, ימח שמו, אומר, לאחר פוגרום הלילה בחברון:  

 

“נמאס לנו מהאלימות המילולית הזאת שמובילה או משפיעה על אלימות אחרת. התנסינו בזה בעבר, אני לא אתן יד בשום פנים ואופן שזה יימשך גם בעתיד ואנחנו נדאג בכל המערכות שלנו שהדבר הזה ייפסק מייד”.

 

לנו, אולמרט, נמאס להמשיך ולהירדף גם בשלהי אלפיים שנות שואה. נמאס לנו להירדף גם בארצנו היחידה. נמאס לנו ממך, ממשפחתך הנאלחת ומכל מדינת הדמים והזדון שהשמאל, ימח שמו, בנה, כדי להשמיד אותנו! נמאס לנו מאלימות צבא ההגנה ל”ישראל” ומלחמתו בישראל! נמאס לנו להיות עם בזוז ושסוי! נמאס לנו מן המציאות שבה בנינו מגרשים אותנו ואת עצמם משארית נחלתנו ומעצם קיומנו!

 

יש אלף סיבות שאתה תשב בכלא; לאומיות ופליליות-אזרחיות, ואתה מדבר על מקומם בכלא של צדיקים גמורים, שאינך ראוי לעמוד בד’ אמותיהם?

 

לא – אסור להשוות – אלא, לא ניתן להשוות….

 

אמנם, זה לא בדיוק אותו הדבר, מה שקורה היום הרבה יותר גרוע. אם פעם היתה לנו התקווה בת שנות אלפיים, הרי אלה, היודופלסטאלינאצים, מקפדים את הגשמתה באיבה . על כן, לא – אסור להשוות – אלא, אי אפשר להשוות. לא היתה מעולם כתועבה הזו!!

 

כשגבלס וה“שטירמר” של יוליוס צצו על במת ההסטוריה המקאברית, בן-גוריון כבר היה וותיק בעסק. ואין זה מפליא שנתן להם יד בהשמדת יהדות אירופה. היום איש אינו יכל לעצום עוד את עיניו מראות, שאת המתחולל היום בארץ ישראל, לא רק מותר, אלא חובה להשוות ל”שואה”. אמנם, זה לא בדיוק אותו הדבר, מה שקורה היום הרבה יותר גרוע. אם פעם היתה לנו התקווה בת שנות אלפיים, הרי אלה, היודופלסטאלינאצים, מקפדים את הגשמתה באיבה . על כן, לא – אסור להשוות – אלא, אי אפשר להשוות. לא היתה מעולם כתועבה הזו!!

 

בבקר שאחרי החרבת ביתה של משפחת פדרמן וגירוש ההורים והילדים ככלבים, באישון לילה, אומר הפושע אולמרט שמקומם של המאיימים על צה”ל הוא בבית הכלא. ואני אומרת, שמקומם של כל הברגים הקטנים, מבצעי הפוגרומים ביהודים בארץ ישראל, במה שאמור היה להיות אתחלתא-דגאולה, וכל השולחים את הברגים לבצע את פשעי המלחמה שלהם, הוא על עמודי התליה! כל האנשים האלה צריכים היו לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג! הם עברו כבר את כל גבולות הנאציזם, ההמן’יזם, הטורקווימדיזם, והם גם יגיעו לשאול ולתופת, שאפילו דמיונו של דנטה לא ירד אליה. זו חלאת החלאות! אומרים, “שלהי קיטא קשים מקיטא”. כך, שלהי אלפיים שנות שואה, קשים מן ה”שואה”. שם ידענו, שהגויים שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו, ממשיכים בכך. כאן עושים זאת מי שנולדו לאמהות יהודיות, ועל כן ייסורי הנפש עצומים וגדולים יותר, וגם הידים כבולות יותר, שהרי “יהודי לא ירים יד על יהודי”, אלא אם היהודי פוגרומיסט בפקודה, כנאמר על ידי הפושע הנאלח, אולמרט:

 

“אני מבין שבמהלך הלילה הייתה פעולה של כוחות הביטחון לפנות מאחזים או פעילויות שלא אושרו על ידי הגורמים המוסמכים לכך במערכות המדינה, ובעקבות זה במהלך הבוקר היו ראיונות ברדיו כולל התבטאויות חריפות וקיצוניות ביותר על ידי תושבים ביהודה ושומרון שכללו גם קריאה לבצע פיגועים באנשים שמילאו את חובתם על פי הוראת כוחות הביטחון ומערכת הביטחון כלפיהם…

 

 

מנגנון התעמולה שלעיל לא רק רדיואקטיבי, אלא גם “הארץ”אקטיבי, “שטירמר”אקטיבי וממשלאקטיבי, באופן כללי.

 

כל הרוטווילרים, כתבלבי מנגנון התעמולה לקידום תכנית השלבים לחורבן ארץ ישראל, תיארו תמיד את עליית המאחזים כעלית “גנבים בלילה”, נוסח – “על ראש הגנב בוער הכובע”. לא הם, המלשינים, המוסרים והרודפים, היו אחראים לעליה באישון לילה, אלא, היות המעשה “לא חוקי”.

אבל הגנבים ביום ובלילה, מבצעי ימים ולילות בדולח, הם עושי ה”שלום” – ממשלת “ישראל”, חייליה, מנגנון התעמולה שלה וכל הטינופת והזוועה הנילוות לזה. לאחרונה, מדי לילה, מתבצע פשע נוסף. חורבן המאחזים נעשה באישון לילה. הכנסת צבא של ג’יהאדוארכינאצים ליהודה ושומרון, מתבצע בלילה. ובאופן כללי, המדינה הזו הביאה עלינו את חשכת טרום בריאת העולם. ה“ממלכתיים” רואים בזה את ה“קמעא קמעא” של איילת השחר, שכבר מזמן נסה על נפשה מפני הטירוף המוחלט!

 

התנחלויות עלו בלילה, כי העיטים וזאבי הטרף משמאל, עטו עליהן בהליקופטרים, שמספקת להם סעודיה באמצעות האיחוד-האירופי, ובמצלמותיהם, כדי להלשין ולהעצים את תעמולת הזוועה, לקידום חורבן הארץ ואבדן העם.

 

החלאה ה”ישראלית”, מבצעת את פשעיה בלילות, כי אלה הם הפשעים הנוראים והמזוויעים ביותר שידע העולם בכל דברי ימיו.

 

חורבן העם והארץ הגיע לשלב מכריע. אם לא נקום, עכשו(!) לעמוד על נפשנו ועל שחרור ארצנו מידי מדינת התועבה – “ישראל”, פה תהא קבורתנו. חבל על כל שניה המבוזבזת על פטפוטי סרק ופתפותי ביצים “ממלכתיות”.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר