יראת הקלפי דוחה יראת ה’

יראת הקלפי דוחה יראת ה’

חנה אייזנמן
10.09.2008 09:37
יראת הקלפי דוחה יראת ה'


ה”ציונות הדתית” רואה את הסקרים ומפרשת אותם בצורה הפוכה. היא תביא עוד ועוד “מרכזיות” ופלוראליזם לשורותיה, עוד ועוד משת”פים הסטוריים – אשר כהן, יהודה גלעד, נחמיה רפל ובנצי ליברמן, ורבנים ו”רבניות” יפות, שהתמחו כל חייהם בהרעלת בארות ישראל ב”ממלכתיות” = פאשיזם!יראת הקלפי דוחה יראת ה’

 

 

קרה לי דבר מצחיק! קבלתי דוא”ל, שהצליח להעלות חיוך על שפתיי. אילולא התחוללה שואה על ראשינו, הייתי, בוודאי, צוחקת בפה מלא. לא שהיה משהו מצחיק בהודעה, להיפך, היא טראגית. המצחיק הוא שדבר כזה נשלח אלי –


                                                  

  בס”ד                                                                                                                                                                  & nbsp;                                תאריך: ח’ באלול התשסח

     חברים ופעילים יקרים שלום 

 

שלום לכולם

יוזמת “כולנו” קמה להתמודד מול הגורמים הבאים :

* הדאגה משחיקת זהותה היהודית-ציונית של מדינת ישראל

* מאובדן כוחו של הציבור הציוני-אמוני והאיום הקיומי על מפעליו

* מהסקרים המנבאים התרסקות למפלגות דתיות-לאומיות הנוכחיות

בזמן הקרוב יערכו כנסים נוספים להפצת דרכה הרעיונית והמעשית של יוזמת “כולנו” והרחבת מעגלי ההשפעה הציובריים בכל רחבי הארץ. 

* כנס “כולנו” בלוד

במתנ”ס דנוור רח’ דיזרעאלי 13 ביום רביעי י’ באלול 10/9 ב-20:45. בין הדוברים: הרב אלישע וישלצקי, ד”ר אשר כהן, בנצי ליברמן, יפה גיסר ועוד 

* כנס “כולנו” בכפר סבא

בבית כנסת “בית דורשי” רח’ תלחי פינת רח’ הכרמל ביום ראשון יד’ אלול 14/9 ב-20:00. בין הדוברים: הרב אליקים לבנון, הרב יהודה גלעד, יקיר שגב, בנצי ליברמן, אפרת בדיחי ועוד 

        לקריאת דיווחים אודות כינוסי “כולנו” הקודמים כנסו לקישורים הבאים:

      אתר “כולנו” :   http://www.koolanu.org.il/
      בערוץ 7 (כולל סרטון):  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/177719
      בווי-נט:           http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3571981,00.html
     לשליחת מייל אל “כולנו”         :   koolano.israel@gmail.com

    להתראות

    צחי פנטון

 

יראי הקלפי

די לראות מי הם שושביני “כולנו” – מחריבי ארץ ישראל בשם ה“ממלכתיות”, כדי להבין שהם מתכוונים להמשיך בחורבן.

אנשים תמהים; הלוא הסכמי אוסלו מתנפצים בפרצופינו – מתנפצים באוטובוסים, ברחובות, בבתים, בבתי קפה…. איפה לא.. למה מעולליהם ושושביניהם אינם מודים בטעות? למה? כי זו אינה טעות! מעולם לא היתה טעות! גם היטלר הרבה לדבר על ה”שלום” (אפילו הצליח בהתחלה, לשכנע את הקולונל מיינרצהאגן, בשאיפתו לשלום העולם) כאשר טבח ביהודים. גם מחתרת אוסלו, פושעים שאין כמותם פושעים נגד האנושות, דברו על שלום, ובאמת, התכוונו להביא חורבן על העם היהודי. והם ממשיכים, וגם מכהנים עדיין במשרות הגבוהות ביותר בזוועה שהשמאל בנה.

השאלה היא – למה ה“ציונות הדתית” אינה מודה שטעתה לכל אורך הדרך. מדוע אינה מכה על חטאיה הרבים, כמשתפת פעולה ברצח עם? התשובה פשוטה – אם תודה באשמה, מי יצביע לה? כך עובד הראש שלהם. אם יחזרו בתשובה, הם יפסידו. אם יגלו את קלונם ברבים, איש לא יצביע להם. אז צריך להעמיק עוד בפשע. מתעלמים הם ממורשת ישראל: במקום שבעלי תשובה עומדים, צדיקים גמורים אינם עומדים… מודה ועוזב ירוחם… ואולי הם יודעים ששערי תשובה כבר נסגרו בפניהם…

ואנו לא שמענו עדיין מלה אחת של נֹחם על מעשיהם. לא ראינו שהם מתנערים מן הרשעים שהובילו אותם בדרך הזו, להיפך, אלה מתחזקים והולכים ומעמיקים את הקרע בין יראי ה’, לבין יראי הקלפי!

מכירים את התופעה של מכונית המנסה להיחלץ מתוך ביצה? ככל שהיא מסובבת יותר את גלגליה, כן היא מתחפרת יותר. כנ”ל, השוקעים, ר”ל, בחולות בולעניים, ככל שיניעו יותר את ידיהם כדי להיחלץ, כן יטבעו עמוק יותר, ועד מעל לראשיהם ועד בכלל…

“הדמוקרטיה קודמת להלכה” (פסק הלכה של עייזר ויצמן)
זהו מצבה של ה”ציונות הדתית” היום. מה שמדהים הוא – שהחזיקה מעמד עד כה. ה”שותפה ההסטורית” השותפה לכל פשעי ה”מדינה שהשמאל בנה”, הצליחה בעזרת סייעניה, תלמידי הראי”ה, לדעתם, להאחיז את עיני חסידיה בקדושת ה”ממלכתיות”. קדושת ה”ממלכתיות” גם הצדיקה את מתן היד לכל הפשעים. בעברית “ישראלית” צחה, נקראת ה”ממלכתיות” – “הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”. ביום, שיהודים שומרי מצוות קראו לעצמם “ציונים”, שעלו, כביכול, לארץ ישראל, מכח ה“ציונות” ולא מכח היהדות, הם ויתרו על הבכורה לטובת פושעי ישראל, הם הפנימו את מה שקבע עייזר ויצמן שנים רבות אחר-כך: “הדמוקרטיה קודמת להלכה” – כלומר, צורת הממשל שיקדשו ה”ציונים” קודמת ליהדות. וגם אם בסתר לבם, יודעים הם שההלכה קודמת להבל ורעות רוח, הרי בכל מעשיהם, הם מודים בקביעתו של עייזר. ה”דמוקרטיה”, מעל לכל, גם מעל לבורא שמים וארץ.

אילו, למצער, התנהלה כאן דמוקרטיה, ניחא. לא שהיא קודמת להלכה, חלילה, אלא, נחיתותה לעומת ההלכה, לא היתה בולטת כל כך. אבל, מכיוון שאיש אינו יכל לטעות בטיבה של ה”דמוקרטיה” הסטאליניסטית הזו, איך ייתכן שה”ציונות הדתית” “טועה”?

חופש הבעת הדעה

רודפי יהודים זוכים לכבוד ולתהילה, בעיקר אלה שההסתה שלהם נגד יהודים טובים, השאירה מזמן, הרחק מאחור, את הסתת כל דורות הגויים, ובעיקר את התעמולה וההסתה הנאציות. הם מסיתים לרצח יהודים, ממש, אך זה במסגרת חופש הבעת הדעה, וגם, אין בזה ענין לציבור… מה זה כבר, רצח יהודים? מה חדש? זה כבר מזמן לא סקופ. חבל”ז!

ולא קרה שאיש מהם, מיורשי הנאצים, שניצחו מזמן את מוריהם, יידרשו לתת את הדין, על הליכתם בדרכה של אותה ממשלת רשע, ש”אסור להשוות שום דבר” למעשיה.

כן-נדרשים לתת את הדין, מי שקוראים לרוצחים האלה בשמם. זו הסתה והתרת דם… הם שקבעו – מלים הורגות, הורגים, ויש להם גם שליחים! והדברים ידועים. אלה הם שופכי דמים, תרתי משמע. התעמולה שלהם, השנאה חסרת-תקדים-עולמי שלהם, הביאה עלינו שואה, שבעיצומה אנו נמצאים היום, כפסע בינינו לבין הפתרון הסופי!

זה חולני! במדינה שקיבצה לתוכה את ניצולי השואה בת שנות אלפיים, השלכתם לכלא של מסיתים כאלה, צריכה היתה להיות מושכל ראשון. דרכה של הסתה כזו, ואפילו פחותה ממנה, להביא, שוב ושוב, לפרעות ולמעשי טבח ביהודים (ע”ע גוש קטיף).

אבל, “הדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”, דווקא רואה בעין טובה את ההסתה הזו, שכן, ייעודה של המדינה הזו הוא חורבן היהדות. וזה היה ידוע גם בימים ההם, בהם הם חגגו לראשונה את “יום העצמאות” של “ממלכתיות” הכפירה, הזדון והדמים הזו.

ואפילו ההסתה הזו לא סיפקה אותם, וכאשר עמדו על גוש קטיף וצפון השומרון, לכלותם, דאגו היטב, בסיוע סוללות של פסיכולגים, פושעים נגד האנושות, למלא את הברגים הקטנים ברגש אחד בלבד – שנאה נאצית ליהודים. ה“ממלכתיות” נטלה על עצמה ליישם את תורת גבלס, כשיש לה כבר הבסיס ה”מבורך” של בני-החלאה – עמוס עוז ודומיו. כך השחיתה את נפשותיהם הצעירות של ילדי ישראל, ולרבים מהם גרמה נזק נפשי בלתי הפיך.

האם אתם קולטים את עומק הרוע? קשה, הא? לי לא! זה קשה רק למי שהתחנכו על ברכי אהבת חינם למרצחים, “אחים יקרים” וארורים. עובדה, תוך כדי ביצוע הפשע הפלסטיני (גרוע מן הנאציזם) אוהבי החינם חיבקו, נשקו ובכו על צוואריהם של הפושעים הנאלחים!! צוואר הראוי יותר לחבל התליה.

פירוש גלעד&בנצי

ה“ציונות הדתית” רואה את הסקרים ומפרשת אותם בצורה הפוכה. היא תביא עוד ועוד “מרכזיות” ופלוראליזם לשורותיה, עוד ועוד משת”פים הסטוריים – אשר כהן, יהודה גלעד, נחמיה רפל ובנצי ליברמן, ורבנים ו”רבניות” יפות, שהתמחו כל חייהם בהרעלת בארות ישראל ב”ממלכתיות” = פאשיזם!

היא תרחיב את שורותיה בעוד ועוד יפהפיים גאים, שלעולם לא היו נלחמים על גג כפר-דרום למען העם והארץ, ולא היו “מביישים את הכפה שלראשם”. הלאה ביוש הכיפה!!! לא עוד – ארץ ישראל! “קדושת האדם קודמת לקדושת האדמה”. עובדה, אין “קדושה” יותר מן השואה, שבלעה, לפחות, ששה מליוני בני אדם יהודים, חסרי אדמה.

היא “מודאגת משחיקת זהותה היהודית-ציונית של המדינה….”

מה חדש? מעולם לא היתה זהותה של המדינה שבן-גוריון הכריז על הקמתה, יהודית! וה”ציונות” –  כפי שהתכוונו לה “אבות הציונות”, הרצל, ויצמן ובן-גוריון, שר”י, מתחזקת והולכת – חורבן ישראל!

היא תחזיק בצפרניה את ה”מדינה”, שלא היתה יהודית מעולם! במקום להפסיק לבזבז זמן על שכיב מרע, נפל חסר סיכוי מיום היוולדו, ולהכין את הלבבות לבנית המדינה היהודית! לבנות את המדינה, בה ישלטו היהודים, ויגלו, או לא יגלו, סובלנות כלפי העוברים על – “נעשה ונשמע”, ומביאים עלינו צרה, עקב “ישראל ערבים זה בזה”!

תמיד נדרשו שומרי המצוות להילחם על “זכויותיהם”, כלומר, על זכות העם היהודי לשמר את זהותו, את עצמיותו ואת חייו. שכן, ארץ ישראל בלי תורה היא כגוף בלי נשמה. ובלי נשמה, גם הגוף כלה והולך, כפי שכולנו רואים, יום יום ושעה שעה. ואין תינוק של בית רבן, שאינו נוכח בעובדה המזוויעה הזו.

החילוניות היא ההוויה הלגיטימית של המדינה שהשמאל בנה. למה? כי לשם כך הוקמה. ויהדות? נו, טוב, נצטרך לסבול, במידה, גם את אלה. חבל שהיטלר לא גמר אותם. מכל מקום, אנו נעשה את מיטבנו להיפטר מהם…

והשותפה ההסטורית עושה כל ימיה למען “גשר”, למען “קירוב לבבות”. מה שקורה הוא, שהגשר נחצה תמיד מצד אחד למישנהו. לבבות השותפה ההסטורית יוצא אל ה”אחים היקרים”, והיא חוצה את הגשר אל הצד השני. תוכיח “אחדות ישראל” בגירוש היהודים מציון על ידי ה”ציונים” והצייתנים, חולי רעלת ה”ממלכתיות”, מבית גידולה של ה”ציונות הדתית”.

 

 

 

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר