שמחה ניר, עו”ד נ’ מדינת ישראל: בקשת רשות לערער (כ’): חניון חיפה

שמחה ניר, עו”ד נ’ מדינת ישראל: בקשת רשות לערער (כ’): חניון חיפה

שמחה ניר, עו”ד 12.09.2008 23:40
שמחה ניר, עו"ד נ' מדינת ישראל: בקשת רשות לערער (כ'): חניון חיפה - רשות ערעור - חניון חיפה - דבורה ברלינר - גיליה רביד - סדרי הדין - תחיה שפירא - זאב המר - בית המשפט העליון - עיוות דין - אבי דיכטר - תרבות השפיטה

 

האם יכולה מערכת-המשפט להשלים עם תרבות-שפיטה כזאת? *** אם בית משפט נכבד זה ישלים עימה – זה יהיה אות לכל השופטים בישראל לעוות את הדין חופשי-חופשי *** פרק עשרים


רע”פ 7491/08

 

בבית המשפט העליון בירושלים

 

המבקש: שמחה ניר, עו”ד, משעול גיל 1-ג’, כפר סבא 44281,

 

טל’ 050-7520000, פקס’ 09-7424873

 

נ        ג        ד

 

המשיבה: מדינת ישראל

 

 

בקשת רשות לערער

 

על פסק-דינו של כב’ ביהמ”ש המחוזי בת”א-יפו מיום 22.6.2008 בתיק ע”פ 71506/07.

 

נימוקי הבקשה

 

לפרק הקודם

 

כ.    “חניון חיפה”

 

1.              הטענות שבבקשה זו, יחד עם הנספחים המצורפים אליה, מעוררות שאלות רבות בעלות חשיבות משפטית-ציבורית הראוייה להתברר ע”י הערכאה הקובעת את דמותו של המשפט בישראל.

 

2.              האירועים בהליך הזה מצטברים לכדי מאסה אדירה של עיוות-דין – דבר המקנה משנה-תוקף לצורך בדיון בערכאה השלישית.

 

3.              בהחלטה המכוננת בפרשת חניון חיפה קובע כב’ הנשיא דאז (שמגר) רשימה של עילות למתן רשות לערער, אבל מוסיף כי הן אינן רשימה ממצה.

 

4.              ברוח זה נוסיף כאן את עילת-העילות, ושאלת-השאלות: האם יכולה מערכת-המשפט להשלים עם תרבות-שפיטה כזו אשר התבטאה במקרה דנן?

 

5.              אם בית משפט נכבד זה ישלים עם תרבות-השפיטה הזאת – זה יהיה אות לכל השופטים בישראל לעוות את הדין חופשי-חופשי.

 

להמשך              לתוכן העניינים

  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר