הסכמים בינבלים

הסכמים בינבלים

חנה אייזנמן
03.08.2008 19:04
הסכמים בינבלים


ואילו היתה מדינה, היינו צריכים לקיים הסכמים, שאת חותמיהם היינו צריכים להעמיד לדין ולקיר, בעוון בגידה? למה להזדקק לפלפולים, כשאין בכך שום צורך? האם בגידה עם המשרתת, שונה מבגידה עם גבירתה?ב”ה            

 

 

                                                        ירושלים, כ”ה בשבט, התשנ”ז

 

 

 

למר דב שילנסקי, שלום,

 

 

שמעתי את דבריך ביום ששי בערוץ 7 והצטערתי מאד.  כנגד הטיעון על “הסכמים בינלאומיים יש לכבד”, הבאת את הטיעון, שבקביעה הנ”ל הכוונה היא להסכמים בין מדינות, ואש”ף איננה מדינה.

 

ואילו היתה מדינה, היינו צריכים לקיים הסכמים, שאת חותמיהם היינו צריכים להעמיד לדין ולקיר, בעוון בגידה? למה להזדקק לפלפולים, כשאין בכך שום צורך? האם בגידה עם המשרתת, שונה מבגידה עם גבירתה?

 

ההסכמים שנחתמו ועוד ייחתמו עם הערבים, הם מרידה בכל ערכי אנוש, מנאמנות לעם ולמולדת ועד כבוד חיי האדם.

 

תאר לעצמך שאת השלטון באנגליה תופסת חבורה של פושעים, או חולי נפש. הם חותמים על הסכמים וגם מתחילים למסור את אוקספורד, קיימברידג’, סטראטפורד, יארמות’, ליוורפול, עם אופציה לשיחות על גורלה של לונדון. האם מישהו היה מצפה מן הממשל הנורמלי שהחליף את הבוגדים, לקיים, ולו פסיק מן ההסכמים? להיפך, היו מצפים מן הממשל להפעיל את הצבא ולמחוק כל זכר לטירוף.

ולהם אין מסמך אלוקי המאשר את הבעלות.

 

מולדת לא מוסרים, גם לא תמורת שלום. קל וחומר, כאשר ידוע לכל, שההסכמים האלה הם שלבים בתכנית להשמדת ישראל. האם עם נורמלי היה נותן נשק למחוייבים להשמדתו?

 

ומה הקשקוש על הסכמים בינלאומיים? מי הם הלאומים, שהסכמים אתם אנו, היהודים, צריכים לכבד? אלה הלאומים שעסקו לפני יובל שנים בהשמדה שיטתית של העם היהודי, מי באופן פעיל ומי באופן סביל. אלה הלאומים שנעלו אל כל השערים, גם את שערי מולדתם היחידה, מפני הניצולים מן המשרפות ומתאי הגזים. אלה הלאומים, הדורשים מאיתנו היום, לעשות מעשים מטורפים, שהם לעולם לא היו עושים. האם אנו צריכים לכבד הסכמים עם סדום ועמורה? מי שמקיים הסכמים כאלה, איננו טוב מן הרשעים שאתם הם נחתמו. ועל כן, כאשר כל הלאומים האלה יקבלו את ענשם מלמעלה, גם אנו לא נצא נקיים.

 

 

בברכה,

חנה אייזנמן                                                              כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר