עושים “צדק”

עושים “צדק”

חנה אייזנמן
27.07.2008 19:19
עושים "צדק"


הסכמתנו לתכנית הנבזית הנ”ל לא מנעה משבעה צבאות ערב לעלות עלינו להשמידנו. הם לא הצליחו, אבל א”ב וחבר מרעיו שמרו למענם על גחלת החלוקה. הם קוראים לזה “צדק”. אנחנו, נרדפי כל הגויים – שחובתנו הראשונית לעצמנו היא, להבטיח את קיומנו – מתאבדים, כדי לעשות “צדק” עם הערבים, המחזיקים ב-99.9% של אדמות המזרח התיכון.ב”ה

 

 

 

 

                                                                     ירושלים, ט’ בטבת, התשס”א

                                                                                   4 בינואר, 2001

 

 

 

 

שלום,

 

 

א”ב קורא לזה “צדק”, משום, שהא”ב של הצדק, המוסר והאמת ממנו והלאה. הוא מזכיר לנו, שתכנית החלוקה העניקה לערבים יותר ממה שאנו מוכנים לתת להם היום, וזה לא הוגן מצידנו… מאז תכנית החלוקה הם שופכים את דמנו כמים, משום שלא הסכימו לה, בשעה שאסכולת א”ב יהושע, שכבר אז לא ידעה צדק מהו, הסכימה לתכנית החלוקה, שהיא אם כל חטאת – ויתור עקרוני על זכותנו הבלעדית על הארץ הזו, שהביא אותנו עד הלום.

 

הסכמתנו לתכנית הנבזית הנ”ל לא מנעה משבעה צבאות ערב לעלות עלינו להשמידנו. הם לא הצליחו, אבל א”ב וחבר מרעיו שמרו למענם על גחלת החלוקה. הם קוראים לזה “צדק”. אנחנו, נרדפי כל הגויים – שחובתנו הראשונית לעצמנו היא, להבטיח את קיומנו – מתאבדים, כדי לעשות “צדק” עם הערבים, המחזיקים ב-99.9% של אדמות המזרח התיכון.

 

אנו צריכים לעשות “צדק” עם פליטי נסיונותיהם להשמידנו. אנו, בשארית ארצנו הקטנטונת, שרובה גזול בידי הערבים, צריכים להקים לסוס-הטרויאני הערבי מדינה, שכמוה יכלו לקום 100 בערב הסעודית, ולא היה נודע כי באו אל קרבה.

 

הם מורידים על ברכיו את העם שניצח את כל מדינות ערב, לפני אספסוף רצחני, שאותו הם הרימו מאשפתות, כדי לעשות “צדק”.

 

יש לשוב ולומר, שא”ב ועמוס עוז וכל חבורת ה”צדק”, אחראים לאחד מפשעי המאה (העשרים), השני הוא ה”שואה”.

 

 

חנה אייזנמןכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר