ברית-לא-קדושה בישראל

ברית-לא-קדושה בישראל


ג’וזף פארח 02.10.2007 14:58
ברית-לא-קדושה בישראל


היא מאמינה שממשלת ישראל היא האל האחד והיחיד. האליטה הפוליטית בישראל אינה מכירה באלוקי אברהם, יצחק ויעקב. אינה מכירה בבורא הארץ שמסר ליהודים את שטר הקנין על ארץ הבחירה למען עמם.ב”ה

ברית לא קדושה בישראל

“Unholy alliance” in Israel  

 

ג’וזף פארא

תרגום: חנה אייזנמן

 

 

שמעתם פעם את הביטוי – “ברית לא קדושה”?

 

לדעתי הומצא ביטוי זה כדי לתאר את השותפים למזימה להעביר את הר הבית בירושלים לניהולם ולאחזקתם של אותם מוסלמים פנאטים הטוענים שמעולם לא היה קיים מקדש יהודי במקום הזה.

 

מי הם השותפים לברית הטמאה הזו?

 

ראש ממשלת ישראל, אהוד אולמרט, נשיא ישראל, שמעון פרס, שאר מרבית האליטה הפוליטית במדינת היהודים ואויביה המושבעים של מדינת-היהודים, שהיו מסיימים ברצון את מלאכתו של היטלר, אילו רק היה הדבר בידיהם.

 

זה הסיפור המדהים בתוך הדראמה הנגולה והולכת באתר המקרקעין הנפיץ ביותר בעולם.

 

בעוד הקנאים המוסלמים, שהושלטו על הר-הבית, ממשיכים בחפירות באתר, בלי לתת כלל את דעתם  לשלימות האתר הקדוש ביותר ביהדות, מבלי להזכיר, שזהו נכס ארכיאולוגי יקר, האליטה הפוליטית בישראל פועלת בסתר למצוא לו “פתרון סופי”, בהיותו בעיניה מטרד בלתי נסבל.

 

למה מוסרים מנהיגים יהודים את המקום הקדוש ביותר ליהדות  לנוראים באויביהם?

 

זהו ספור מכוער, שחובה לדעתו, שכן, הוא עומד להיות שלב מרכזי במהלכים עולמיים.

 

אולמרט, פרס והפְּנים-הקדוש של האליטה הפוליטית בישראל פוחדים מהר הבית. הם פחדו תמיד. למעשה, מאז כבשה ישראל ביוני, 1967 את הר-הבית, מטומטמים כמו אולמרט ופרס, זממו במחתרת למצוא דרך לפטור את עצמם ואת ארצם מהר-הבית.

 

למה ההר מפחיד אותם כל כך?

 

כי הם יודעים שאם יישאר ההר זמן מספיק בידי העם היהודי, ישוב העם אל אלוקיו וישוב ויבנה את בית המקדש. וזה דבר אשר לא יעלה על דעתה של האליטה הפוליטית בישראל; היא מאמינה שממשלת ישראל היא האל האחד והיחיד. האליטה הפוליטית בישראל אינה מכירה באלוקי אברהם, יצחק ויעקב. אינה מכירה בבורא הארץ שמסר ליהודים את שטר הקנין על ארץ הבחירה למען עמם. הם אינם מאמינים באלוקים שהבטיח ליהודים שישובו לארצם. ואינם מכירים בא-ל שהשיב אותם אל אדמתם לאחר 1800 שנות גולה.

 

האליטה הפוליטית בישראל מאמינה שהיא חכמה יותר מאותו א-ל, על כן היא מבקשת לסלק מפני היהודים בעלי האמונות התפלות, את הפיתוי לבנית בית המקדש, על ידי מסירת מקומו לידי העומדים עליהם לכלותם.

 

האם זה הגיוני?

 

בהחלט, אם אתה חבר באליטה הפוליטית בישראל. האמינו לי שכך הוא!

 

אולמרט ופרס וכל חבורת מוגי הלב, חסרי העקרונות, וזאבים בעור כבשים מכרו את עמם!  הם חולקים עתה את מצעם עם הפנאטים האיסלאמו-פאשיסטים, שלחסדיהם הפקירו את המקום הקדוש ביותר ליהודים, שלא להזכיר את היותו האוצר הארכיאולוגי העשיר ביותר של העולם המערבי.

 

הרשו לי להתנבא: אין זה משנה כמה קשה יעמלו אולמרט ופרס ובני בריתם להחריב את הר-הבית, הם לעולם לא יצליחו!

 

למעשה, אני מרשה לעצמי לנבא, שמעשיהם יביאו את היהודים בארץ ובעולם, להרים קול זעקה וקריאה לשוב ולבנות את בית המקדש.

 

אולמרט ניסה לבצע את מעשה הבגידה השפל מאחורי דלתיים סגורות. הוא נשא ונתן במחתרת על מסירת הר-הבית. הוא התעלם מבקשות של ארכיאולוגים חשובים להפסיק את מעשה התועבה של חפירות נטולות כל חפץ וללא כל פיקוח, המתנהלות בהר-הבית.

 

הוא חושב שהוא יכל להעלים הכל – בשקט.

 

ושוב אני מתנבא –  הוא אינו יכל!

 

האמת היא שאין זה משנה מה אולמרט עושה; זהו כלי פוליטי ריק וחסר כל ערך, לכל היותר – הערה בשולי ההסטוריה של העם היהודי. אין באפשרותו למסור את הר הבית גם אם יתאמץ בכל כוחו, כי אין לו הזכות למסור את מה שאיננו שלו!

 

זה של בורא הארץ, כפי שיודעים רוב המאמינים, האמונים על התנ”ך, נוצרים ויהודים.

 

האם אולמרט קרא אי-פעם את התנ”ך? האם אינו פוחד מאלוקים? האם הוא מאמין שההסטוריה של עמו מבוססת על אגדות? וּלְמה הוא חושב את עצמו? מי הוא?כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר