למה רק יולי? למה לא דליה, ברק, סלומיאנסקי?

למה רק יולי? למה לא דליה, ברק, סלומיאנסקי?

חנה אייזנמן
11.03.2008 08:15
למה רק יולי? למה לא דליה, ברק, סלומיאנסקי?


אך המפד”ל עולה על כולנה. להבדיל מן המפד”ל, פיה ולבה של יולי שוים. היא שונאת שנאת נפש את העם היהודי, והיא עושה כל שביכלתה להביא להשמדתו.

אבל המפד”ל, שכל הוויתה ויישותה, בכל עת ובכל שעה – הכנה לבחירות – אצלה, אחד בפה ואחד בלב. היא, כביכול, אנ”ש, אבל, היא הגיבוי של יולי, היא המשת”פית ההסטורית. 

 

ב”ה

 

 

למה רק יולי, למה לא דליה, ברק, סלומיאנסקי?

חנה אייזנמן

 

כשחבורת האיחוד-הלאומי-מפד”ל, הגיעה לישיבת מרכז הרב, צריך היה להעניק לה את קבלת הפנים שהוענקה ליולי, מועצמת עשרת מונים!! אך הם נתקבלו בכל הכבוד הלא ראוי להם. אם למישהו לא מגיע שום כבוד, בכלל, בעיקר בימים אלה, ובעיקר בישיבת מרכז הרב, הרי זו המפד”ל!!

 

 

למה מציגים תלמידי מרכז הרב את פצעיהם המדממים לפני ברק? למה מראים לו את הדם? האם אינו יודע כמה דם הוא שופך? האם אינו יודע שכל הדם שנשפך בצפון הארץ, מאז הבריח את צה”ל מלבנון, בראשו? האם אינו יודע שלא היינו מגיעים לפארסת לבנון השניה, אילולא הבריחה ההיא, באמרגנות “ארבע אמהות”, שלי יחימוביץ וכרמלה מנשה?

ודליה? שושבינה ראשית בביצוע מדיניות היודן-ריין בגוש קטיף?

ואני חשבתי שהם כבר פחות “רחפנים” ומצויים בהווית מדינת הדמים והזדון הזו. במה נשתנו אלה מיולי?

אך המפד”ל עולה על כולנה. להבדיל מן המפד”ל, פיה ולבה של יולי שוים. היא שונאת שנאת נפש את העם היהודי, והיא עושה כל שביכלתה להביא להשמדתו.

אבל המפד”ל, שכל הוויתה ויישותה, בכל עת ובכל שעה – הכנה לבחירות – אצלה, אחד בפה ואחד בלב. היא, כביכול, אנ”ש, אבל, היא הגיבוי של יולי, היא המשת”פית ההסטורית. היא חלק חשוב מאד במנגנון להשמדת העם היהודי, הנקרא “ציונות”. היא “ציונית”! ו”ציונות” היא גזירת מוות על שיבת ציון!

אילולא ה”ציונות”, לא היתה ה”שואה”! היהודים לא היו מאמינים לכנופיית וייצמן ובן-גוריון, שטוב להם יותר בגולה, וכל מה שנדרש מהם, כדי להיחשב ל”ציונים טובים” הוא לתרום הרבה הרבה הרבה כסף ל”מפעל הציוני”, קרי – ל”סוכנות היהודית”, קרי – למפא”י ההסטורית, שה”ציונות הדתית” נתנה לה יד תומכת, מאז החלה את צעדיה הראשונים.

גם היטלר היה חושב פעמיים, אילו, למשל, נפגעו אישים נאציים ברחבי העולם ברצף של פיגועים, שהיו מבהירים לכל המדינות, שהעם היהודי לא ישלים עם שפך דמו. או, לו רק הרימה ההנהגה ה”ציונית” את קולה ברמה, קבל עולם יודע, על הזוועות המבוצעות באירופה. אך ה”ישוב” שתק, גם מפני שזה היה נוח יותר, וגם משום הצנזורה החמורה שהטיל בן גוריון על העתונות הארצישראלית, שלא לפרסם את הזוועות, והסיח את דעתו של העם היושב בציון, בהפצצת תעמולה בלתי פוסקת בנושא בחירתו לדיקטטור ה”דמוקרטי” בארץ ישראל.

אילולא ה”ציונות”, לא היה ניתן ליישם בהצלחה מרובה כל כך את מדיניות ה”ספרים הלבנים”. הבורחים, מפני המוות, היו מצליחים להגיע בכל מיני דרכים לארץ, אבל ה”ציונים” היו שומרי חוק. לא די שנמנעו מכל פעילות הצלה, באדיקות של ממש, אלא חיבלו במפעל ההעפלה של אצ”ל-בית”ר. מדי פעם ביקשו מן ה”ממשלה” (הבריטית) אישור לעלייתם של כך וכך יהודים, אנשי שלומם, כמובן. ולא ניכנס כאן ועכשו לעלילות בן-גוריון וחברים, שר”י.

וכל אותה העת – ה”ציונות הדתית” שותפה! יש לזכור שמאז ועד היום, משתתפת ה”ציונות הדתית” במשחק המכור של ה”דמוקרטיה היחידה במזרח התיכון”, לעיתים, בתוך הממשלה, ממש! היא ליוותה, בדרך כלל, מבפנים, על פי הסיסמא – “להשפיע מבפנים”, את כל הזוועות הנעשות בעם היהודי על ידי ה”ציונות”.

                           

כשחבורת האיחוד-הלאומי-מפד”ל, הגיעה לישיבת מרכז הרב, צריך היה להעניק לה את קבלת הפנים שהוענקה ליולי, מועצמת עשרת מונים!! אך הם נתקבלו בכל הכבוד הלא ראוי להם. אם למישהו לא מגיע שום כבוד, בכלל, בעיקר בימים אלה, ובעיקר בישיבת מרכז הרב, הרי זו המפד”ל!! המפד”ל הגרועה מכולם!!!! הצבועה מכולם!!! והמסוכנת מכולם!!!! בגלל הכפה שלראשה, המטעה את ציבור הבוחרים שגידלה לעצמה, בכסף, כסף, כסף, כדי לקצור פירות בקלפי!!

יש “ציונות” בלי כיפה ויש “ציונות” עם כפה, כמו, למשל, אברום בורג.

וה”ציונות הדתית” קנאית מאד לכפה. כשחובשי כפה התנגדו לחורבן כפר דרום, על ידי לגיון הזרים של ה”ציונות”, מיהר שאול יהלום לדרוש את כבוד הכפה – “הם מביישים את הכפה שעל ראשם”!

גם עכשו באה המפד”ל, ברוב עם כמו בביקורה בארמון מלך “ירדן” הרוצח, להבטיח סיוע לישיבה. מה עם שדרות, מפד”ל? טוב, לפרוייקט כזה, הכסף באמת לא יספיק. חשוב לעשות רושם על הציבור “שלנו”, כדי לזכות בבחירות, על פי מיטב מסורת ה”ציונות”, טובת המפלגה, כלומר – טובת האופורטוניסטים המנהיגים אותה, קודמת לטובת עם ישראל.

וסלומיאנסקי מדקלם: – על כל פיגוע יש להקים ישובים – ובכן, נשב ונחכה לפיגועים ואז נבנה את ארצנו! סלומיאנסקי, האם אתה מתנצל על ישוב הארץ? איך זה מעשי זרים, שודדים ורבי-טבחים, קובעים את בנין ארצנו? אידיוט! מאז ומתמיד! סלומיאנסקי יבנה ישובים חדשים לאחר כל טבח בילדים, אבל יתן לשדרות להיחרב, כפי שנתנו הוא וחבריו לגוש קטיף ולצפון השומרון להיחרב. לא סתם נתנו – הפושע, זבולון אורלב הכריז קבל עם וממשלת זדון – לא יהיה סירוב פקודה!! החנן פורת’ים מבטיחים תמיד, גם בחורבן חבל ימית – שנפעל רק במסגרת החוק, יהודי לא ירים יד על יהודי – (לפחות הם מודים שהמגרשים אינם יהודים) ישמעו הזדים ויירגעו! ויבצעו את פשעיהם ללא שום דאגה וחרדה. וכל הגירוש וה”התנגדות הפאסיבית” יהיו מין ריטואל, מבויים וידוע מראש! והיום בשורתו של פורת – ה”ציונות” הדתית צריכה להתאחד… בחירות, כבר אמרנו?

פושעים!

לא אשכח לסלומיאנסקי את התיאור הנרגש של “גוררים ובוכים” מבית הכנסת העתיק ביריחו. כבר אז כתבתי, שלא יגררו ולא יבכו! גם יוסי אולמרט תיאר את העליה לסבסטיה, ואיך ריחם על החייל הבוכה, וויתר על ישוב הארץ…

אני מאחלת לכל הגוררים, מאז ועד היום, שתהיינה להם סיבות רבות, לבכות עד יומם האחרון!!

כמה התעללות נדרש העם הזה לסבול, בארצו שלו, מידי הערב-רב, בגיבוי המפד”ל.

על כל שעל, על כל אבן, על כל קרוואן, צריכים היהודים להילחם, לא באויב חיצוני, בכלל לא, אלא באויב ה”ציוני”, האויב המר והאכזר ביותר שקם לעם היהודי במשך כל דברי ימיו. לא היה כמותם, ויש להביא לידי כך, שלא יהיו עוד!

 

ותגובת ארה”ב, ימח שמה וזכרה, עושת דברה של ה”ציונות”, לרצונה – על שני הצדדים לקיים את התחייבויותיהם – כלומר – נאמר בפעם המליון לג’יהאד – נו, נו, נו, ותמורת זה, ימשיכו היהודים להשמיד את עצמם. הערבים ישמעו את ההערה, היהודים יקפיאו את ישוב שארית ארצם, הכבושה ברובה הגדול מאד, בידי רוצחי הילדים, בחסות “ישראל” וארה”ב, ובא לארה”ב נפט… וגם נחת רוח – הפתרון לבעיית היהודים… 

 

אל תצביעו מפד”ל! אל תצביעו בכלל!! אסור!!!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר