תסלחו לי, אבל זה מעורר בחילה

תסלחו לי, אבל זה מעורר בחילה

חנה אייזנמן
03.03.2008 17:15
תסלחו לי, אבל זה מעורר בחילה


לאיזה לאום מתכוון אלי? ל”לאום” מצביעי הכנסת? או ל”לאום שרינו”, מקבלי ההחלטות “באופן דמוקרטי”, מהרסינו ומחריבינו, שש”ס נמנית עליהם? 

ב”ה

 

תסלחו לי, אבל זה מעורר בחילה

 

ולא הזיק נחש או עקרב בירושלים מעולם

אלי ישי מציע להקים “ממשלת חירום לאומית”. אתם הבנתם את זה? “לאומית”!

אז בואו נראה מה יש לנו – אולמרט, ברק, פואד, גלאון, וילן, ו…. ש”ס! איזה יופי!

ואתם יודעים למה אלי מציע את ההצעה הזו? כי אנחנו במלחמה קיומית…. התעוררת? לא! האמת היא שהוא לא התעורר. הוא אינו ער לעובדה שהקב”ה דווקא ער וכל מעשי ש”ס בספר נכתבים. אלי החליט שהוא יחליט להתעורר, וגם זה לא בטוח, כאשר “ירושלים תעלה על הפרק”. אז, לְמה בעצם מתכוון אלי ב”מצב חירום”. ירושלים טרם עלתה, מבחינתו, על הפרק, אז מה הבהלה?

אלי מסתפק בירושלים, ככתוב – “ולא אמר אדם לחברו צר לי המקום שאלין בירושלים” (משנה מסכת אבות, פרק ה’ משנה ה’. תל”ב, יומא, דף כ”א ע’ א’). ואלי אפילו לא יצטרך להעתיק את מגוריו, שהרי הוא גר בירושלים. חבל שהוא לא חסך נדודים וייסורים ממגורשי גוש קטיף, ולא העביר אותם ישר לירושלים. ועכשו יהיה עליהם להמשיך לנדוד. מעניין אם גם הוא לא יאמר – צר לי המקום – כאשר יוטל עליו לקבל פליטים בביתו בירושלים, ולסבול את נוכחותם של אחרים, באוהלים בחצרו, בירושלים.

שם, במשנה ובתלמוד, כתוב גם –  ולא הזיק נחש או עקרב בירושלים מעולם – אבל אלי רוצה, דווקא, עם אלה, להקים ממשלת חירום לאומית….  

מה יש? הנה, עזה לבדה, מכה את “מדינת ישראל” עד כדי הצורך, להקים “ממשלת חירום לאומית”, אז לנו לא תספיק ירושלים?

לאיזה לאום מתכוון אלי? ל”לאום” הח”כים מצביעי הכנסת? או ל”לאום שרינו”, מקבלי ההחלטות “באופן דמוקרטי”, מהרסינו ומחריבינו, שש”ס נמנית עליהם?

“מדינת ישראל”, ארבעים שנה לאחר הנצחון האדיר, במשך ששה ימים, על כל צבאות ערב, למרות סנקציות מצד מדינות אירופה, האמונות עלי שיתוף פעולה עם הנאצים, מצליחה להיכנס למצב חירום בגין ארגוני טרור, אשפת אדם, שהיא עצמה יצרה, חימשה, הציבה במקומות אסטרטגיים, ואותם היא מכלכלת ומשמשת להם עורק חיים מרכזי….

החזיקו בי, זועקת “ישראל”, ומתבכיינת על מצב חירום קיומי!

מה שצריך עם ישראל לעשות הוא – להעיף, מיד, לכל הרוחות את ה”לאום” שאתו רוצה להתאחד אלי ישי, ולהציל את נפשו ואת ארצו. לא במגננה אלא במתקפת השמד – להשמיד, להרוג ולאבד את כל אלה, הגורמים לאלי ישי לדחוף אותנו לזרועות גדולי אויבינו בכל הזמנים – ממשלת “ישראל”!!

בשביל זה לא צריך, לא את אלי ולא את מי שבחר להיות אחים לו!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר