אדמתכם לנגדכם זרים אכלים אותה – הדוא”ל שקבלתי

אדמתכם לנגדכם זרים אכלים אותה – הדוא”ל שקבלתי

חנה אייזנמן
19.02.2008 12:16
אדמתכם לנגדכם זרים אכלים אותה – הדוא"ל שקבלתי


ישעיהו פרק א
(יט) אִם תֹּאבוּ וּשְׁמַעְתֶּם טוּב הָאָרֶץ תֹּאכֵלוּ:
(כ) וְאִם תְּמָאֲנוּ וּמְרִיתֶם חֶרֶב תְּאֻכְּלוּ כִּי פִּי יְדֹוָד דִּבֵּר: ס
(כא) אֵיכָה הָיְתָה לְזוֹנָה קִרְיָה נֶאֱמָנָה מְלֵאֲתִי מִשְׁפָּט צֶדֶק יָלִין בָּהּ וְעַתָּה מְרַצְּחִים:
(כב) כַּסְפֵּךְ הָיָה לְסִיגִים סָבְאֵךְ מָהוּל בַּמָּיִם:
(כג) שָׂרַיִךְ סוֹרְרִים וְחַבְרֵי גַּנָּבִים כֻּלּוֹ אֹהֵב שֹׁחַד וְרֹדֵף שַׁלְמֹנִים יָתוֹם לֹא יִשְׁפֹּטוּ וְרִיב אַלְמָנָה לֹא יָבוֹא אֲלֵיהֶם: פ  

 

 

 תמונות מ”מסיק” של “פעילי שמאל” מתוך אתר תעיו”ש

 

 

 

ב”ה

 

 

 

אדמתכם לנגדכם זרים אכלים אותה – הדוא”ל שקבלתי

 

 

(ז) אַרְצְכֶם שְׁמָמָה עָרֵיכֶם שְׂרֻפוֹת אֵשׁ אַדְמַתְכֶם לְנֶגְדְּכֶם זָרִים אֹכְלִים אֹתָהּ וּשְׁמָמָה כְּמַהְפֵּכַת זָרִים:

(ח) וְנוֹתְרָה בַת צִיּוֹן כְּסֻכָּה בְכָרֶם כִּמְלוּנָה בְמִקְשָׁה כְּעִיר נְצוּרָה:

(ט) לוּלֵי יְדֹוָד צְבָאוֹת הוֹתִיר לָנוּ שָׂרִיד כִּמְעָט כִּסְדֹם הָיִינוּ לַעֲמֹרָה דָּמִינוּ: ס ישעיהו פרק א

 

 

הם עדיין פונים לרשויות, כאילו היתה “מדינת ישראל” מדינתם ולא מדינת אויב במלוא מובנה של המילה. המציאות שילדי ישראל חיים אותה, של הפיכת השחור ללבן, של העיוות ליושר, של האנטי-מוסריות למוסר, של הלא-אנושי לאנושי, של הפיכת כל עולמם על פיו, ועולמם, בדרך הטבע, הוא העולם היהודי, היא בלתי נסבלת. כל ילד רגיל בעולם, היה הופך למושא הסתכלות וטיפול נפשי, לנוכח מציאות מפלצתית כזו.

זו המדינה היחידה בעולם שעיקר פעילותה, מופנה נגד העם שלמענו, כביכול, היא קמה. מאז ימי בן-גוריון, דומיו וחסידיו, עיקרה של המדינה שהשמאל בנה – להכות ביהודים, להיפטר מן המורשת, שקללה היא בעיניהם.

עם ישראל שב למחוזות הולדתו, אך נמנעת ממנו בנייתם ויישובם, ע”י מדינת הדמים והזדון המתיימרת לייצגו, בפשעיה נגדו!! נכפה על עם ישראל לראות את הארץ מנגד ואליה לא לבוא. הוא נאלץ לראות אין-אונים, בתוקף ה”דמוקרטיה”, כיצד שודדים ופולשים באים בנחלתו. הוא מושם ללעג ולקלס בגויים על ידי האויב המתועב מכולם – “מדינת ישראל”.

שחצן ונבל, כמו בני ליס, פורץ לרשות היחיד בחוות מעון, כי מדובר ב”מאחז בלתי חוקי”.

 

 

עשרות שנים, עוסקת מדינת הדמים והזדון בהקפאת ההתיישבות היהודית בארץ ישראל, והפקרת היהודים לרצח ולמשיסה, לעוני וחרפה, בכל רחבי ארץ ישראל. במקום לפתח ולהביא לשגשוג, היא מחריבה, נכנסת לחובות כבדים לארה”ב הנאצית, כדי לממן את החורבן, במקום לממן התעצמות, בטחון ושלווה לעם ישראל.

העובדה שהישוב היהודי בארץ ישראל עדיין קיים, למרות כל מאמציה של מדינת הרשע והפשע הזו להכחידו, היא אך ורק משום רחמי הקב”ה עלינו ובזכות אבותינו הקדושים.

את המדינה הזו חובה להרוס ולהקים את המדינה היהודית – את האמת, את הצדק ואת המוסר!!!.

 

הישוב יצהר הוקם כהיאחזות נח”ל, ואוזרח בי”ח בתמוז תשמ”ד (1983) על ידי גרעין משפחות שהקים במקום יישוב קהילתי. היישוב שוכן על פסגת רכס סלמן אל-פרסי, שגובהו 818 מטר, ומפסגתו תצפית נאה – מחיפה בצפון ועד אשקלון בדרום. יישובים סמוכים: הר ברכה, איתמר, אלון מורה, קדומים.

 

בשעתה נהגה חבורת בני גפן – מדמנת גוש-שלום, לצאת לפעולות “צדקה וחסד”, עם הערבים, דווקא בשבתות –  מסיק זיתים, דווקא, בתוך תחום המושב של היהודים. בני גפן, פושע, שבמדינה שאיננה אויב עמה, היה מזמן יושב בכלא, לא רק בגלל הפרובוקציות, אלא בגלל השירות האינטנסיבי לאויב, בהיותו סוכנו, נהג את צאן ערפדיו ל”סייע” במסיק, דווקא בחצרות תושבי יצהר, למרות שהדבר נאסר על ידי שלטונות צה”ל. שהלוא, כשהחלאה הערבית בפתח הבתים, מסוכן לילדים או לאדם לא חמוש, לצאת מפתח ביתו. אך הפושעים נגד האנושות, מסוג בני גפן, הביאו אותם דווקא לשם, שהרי כל הסיוע הזה לא בא, אלא כדי ליצור פרובקציות ליהודים. ברור שפרץ עימות, דווקא בין אנשי צה”ל לבין חבורת הזבל.

 

קצין בצה”ל: “… יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם… צריך לתפוס את האנשים האלה ולעשות להם כמו בשואה…. מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני-אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים” .

 

האופן בו הוצגה התקרית, בתיקשורת הגבלסית, המכונה – “התיקשורת הישראלית”, השיג את מטרתו – שלשלות ענק של תגובות באינטרנט, של האמונים על מנגנון התעמולה הגבלסי הזה – שפיכת אש וגפרית על היהודים, ה”כובשים והמדכאים”, אלה הנעים בכבישים רק ברכבים ממוגנים, שבכל ישוב יש שער ושומרים, כשמכוניות הבטחון של הישובים נעות במשך כל הלילה בתוך ומסביב לישוב, ובכל זאת, אנשים מתפוצצים ונשחטים.

 

 

מדובר ביהודים שהם עדיין חלוצים, בימים אלה של אכל ושתה וגנוב כפי יכולתך, כי מחר נמות. כי, באמת, איזה עתיד יש לעב”ם הזה, המכונה “מדינת ישראל”? לרוץ מתכנית-נפל כלכלית אחת לאחרת, ומלקיחת סיכון לעצם הקיום למישנהו, למען ה”שלום”, מפיגוע לפיגוע, וממכה למכה ליהודים, מצ’ופר לצ’ופר למרצחים.

 

במקביל למציאות האיומה, בה חיים היהודים בארצם, מסתובבים להם “המדוכאים עלי אדמות” חפשיים כציפורי דרור, בכל מקום, כשאיש אינו נוגע בהם לרעה, ומובלים על ידי חלאת המין האנושי ה”יהודית”, ליצור פרובוקציות שתצגנה את ה”מתנחלים” כאלימים…

ליהודים הטובים מכולם, נעשית דמוניזציה, ולא על ידי הפרימיטיביים, אלא, על ידי אנשי “רוח וספר”, שבכל עם נורמלי היו הם העוסקים במורשת עמם ובהנחלתה לו. על ידי מנגנון התעמולה של הנהגה שכל פעילותה – קידום תכנית השלבים של אויבי העם היהודי להשמדתו.

 

מושב בן-עמי הוקם ע”י קבוצת חיילים משוחררים על אדמות הכפרים הערביים שניטשו א-תל, א-נהר ואום אל פרג’.

 

המוֹסר, בני גפן, סמל ה”מוּסר”, שקנה לעצמו את ההצדקה לרדוף את היהודים, כמו ראשון הנאצים, בנפילת בנו, כמו כמה מנוולים נוספים בארצנו, התגורר, בשעתו, במושב בן-עמי. כלומר, הוא יושב על חרבות ישוב ערבי, בשעה שבכל רחבי יש”ע, לא נבנה גם ישוב אחד על חורבותיו של ישוב ערבי. אבל אשפת האדם, שקבעה שארץ ישראל איננה מולדת, אלא מקלט לילה ליהודים, בחסד לאומים, קבעה גם את תחומי המקלט, ואם היא קבעה, אז כל ישוב שמעבר לקו האלמן הזה, הוא, במקרה הטוב – “שנוי במחלוקת”, כמו ערך אהבת הארץ, ובמקרה השכיח –  “מאחז בלתי חוקי”! למה? כי שימון ושולה וזהבה ויעל, ושאר יצורי המדמנה קבעו!!

 

זה אותו יהודון, מן הסוג המגביר את האנטישמיות, שסיפר לעפרה נחמד, שקיבלה את פניו, כקבל פני בן אובד, עם שובו מביקור בגרמניה, בתכנית למאזינים, שהגרמנים כבר למדו את הלקח, ועל כן עקרת הבית הגרמניה אינה קונה תפוזים מישראל, בגלל ההתעללות של ישראל בפלשתינאים… הגרמנים למדו את הלקח…. ועל כן… הם רודפים יהודים…..

דבר אחד מנחם במציאות המזוויעה שלנו והוא – הידיעה שכל מפלצות האדם, מסוג בני גפן, עמיר פרץ, אהוד אולמרט ודומיהם, יעופו מפה לגיהינום, אפילו בלי תחנת הביניים של שרון, ואולי כן, פשוט, מגיע להם!!

 

 

 

שוב ושוב, משליכים לכלא ילדות יהודיות, הנלחמות למען עמן ומולדתן, במקום להשליך לשם את כל ההנהגה ה”ישראלית”, וזה לפנים משורת הדין לבוגדים ולפושעים נגד האנושות!

 

הדוא”ל שקבלתי. מובן שאין לי שום כוונה לפנות לאיזו כתובת המצויינת בו. כדי להשתחרר,  חובה עלינו להעיף לכל הרוחות את כל זרועות הממשל ה”ישראלי”!!

 

בת 18 – חודשיים וחצי בכלא – והשחרור אפילו לא באופק…

 

 

צביה,בת 18, מאלון מורה, יושבת בכלא חודשיים וחצי ואיש אינו יודע למה. “מטות ערים” ביקשה וקיבלה, סוף סוף, עותק מכתב האישום שלה. הנה הפרטים, על-פי הערבים שהגישו את התלונה, כלומר מה שקרה הוא לכל היותר כדלקמן:

 

נוהל מסוכן: ערבים מסיקים זיתים בתוך יישוב יהודי:

 

המת”ק הוא “מפקדת תיאום וקישור” המטפחת, עדיין, את שיתוף הפעולה בין צה”ל לבין “כוחות הבטחון” הפלשתיניים (אלה שרצחו לאחרונה 3 ישראלים ב-2 פיגועים). שני נציגי מת”ק, ערבי ויהודי, ליוו 3 גברים ערבים למטע זיתים שממוקם בתוך היישוב אלון מורה.

 

כל היישובים היהודיים ביהודה ושומרון גם יחד, הם “כבשת הרש” – התופסים רק 3% מן השטח – ואילו מספר המתנחלים הוא 15% מתוך כלל האוכלוסיה ביהודה ושומרון,  זאת אומרת אפלייה פי 5 לרעת המתנחלים. הגם באותם 3% מסכנים – צריך לתת לערבים לעבד קרקעות, על אף העוינות המשתקפת מן העובדה, שסקר בינ”ל מצא ש-70% מן הפלשתינים תומכים בפיגועי התאבדות? מדוע לא לתת לאותם 3 ערבים  קרקע חלופי מחוץ ליישוב?

 

3 בנות ש”הסיגו גבול” וגם “הפחידו” 5 גברים חסונים – דינם 2.5 חודשי מאסר (ועוד היד נטויה…):

 

שלוש בנות מאלון מורה, ביניהם צביה, החליטו למחות. האישום הראשון ש”הצדיק את המאסר הארוך של צביה הוא “הסגת גבול” (עמידה במטע שהינו “בחזקת” 3 הערבים, אפילו כתב האישום עצמו לא טוען שהמטע הוא “בבעלות” 3 הערבים, אלא “בחזקתם”).  

 

צביה וחברותיה הגיעו למטע “כדי להפחיד את המחזיקים בנכס, להעליבם, להקניטם”. שימו לב: 5 גברים חסונים מתלוננים במשטרה ש-3 בנות “מפחידות” אותם, והמשטרה — בגיבוי שופטים — משליכה אחת מהבנות לכלא לחודשיים וחצי. (לשם השוואה: האם נוהגים לשים בעל אלים ש”מפחיד או מעליב” את אשתו, בכלא, לחודשיים וחצי? לשעתיים וחצי? לדקה וחצי??)

 

הבנות דחפו ומשכו את הגברים בידיהם, ולכן נוסף להן אישום פלילי שלישי: “תקיפה בנסיבות מחמירות” (מחמירות??).

 

לערבים מותר לזרוק אבנים חפשי – למתנחלות אסור אפילו לאיים:

 

כמו-כן,  צביה איימה על אחד מבין ה-3, שאם לא יעזוב את המקום, היא תתקוף אותו באבנים. לשם השוואה: ממש השבוע, ראש המועצה האזורית שומרון, גרשון מסיקה, התראיין בגלי צה”ל בדבר תקיפות באבנים שמבצעים ערבים על יהודים עשרות פעמים מידי יום – והצבא אפילו לא מגיע למקום. בחורה אחת מדברת על תקיפת ערבי באבנים – והיא מושלכת לכלא לחודשיים וחצי (ומי יודע כמה זמן עוד תישאר שם…). עשרות ערבים מיידים אבנים מדי יום  – ואף ערבי לא נכנס לכלא אפילו לא למשך דקה.  

 

הצילו את הנערה!

 

אין תאריך לשחרור של צביה בת ה-18. אין אפילו תאריך למשפט.  נא לכתוב מייל לכל הכתובות הבאות. אפשר לכתוב למשל: ברצוני לשאול מתי מדינת ישראל תשחרר סוף סוף את הנערה צביה מאלון מורה, פרטים מלאים בעמותה המשפטית “חוננו” המוכרת לכם. אנא תשובתכם תוך שבועיים כפי שהחוק מחייב. תודה, (שם, כתובת)    לחילופין אפשר (רצוי) לכתוב פנייה יותר אישית על סמך העובדות הנ”ל. הכתובות הן:

 

sar@justice.gov.il,sar@mops.gov.il,sar@moit.gov.il, sar@moc.gov.il, pm_heb@pmo.gov.il,

rani@mops.gov.il, yhadar@mops.gov.il, shukil@justice.gov.il, menim@justice.gov.il,livnat@justice.gov.il, shain@justice.gov.il,

inbalr@justice.gov.il,yehoshuas@justice.gov.il,tovas@justice.gov.il,rachelschieber@justice.gov.il,moshes@justice.gov.il,women@pmo.gov.il,

meitan@knesset.gov.il,oschneller@knesset.gov.il, rabbis@rabbinate.gov.il,rabbia@rabbinate.gov.il, bnetanyahu@knesset.gov.il, yor@knesset.gov.il,

roi.lahmanovitz@moital.gov.il, zelkin@knesset.gov.il, mgafni@KNESSET.GOV.IL, nzeev@knesset.gov.il, ithakl@knesset.gov.il,drotem@knesset.gov.il,zorlev@knesset.gov.il

 

של מי הכתובות הנ”ל??

 

של שר המשפטים, השר לבטחון פנים, השר אלי ישי מש”ס, שממשיך לשבת בממשלה, השר אריאל אטיאס מש”ס, כנ”ל, אולמרט, מנכ”ל המשרד לבטחון פנים, היועץ המשפטי של המשרד לבטחון פנים, המשנה לפרקליט המדינה יהושע למברגר (פלילי), מני מזוז היועץ המשפטי לממשלה, המשנה ליועץ המשפטי לנושאים פליליים, משיח לבנת, הממונה בפרקליטת המדינה לדיכוי מתנחלים ומחבלים מר שי ניצן (כן, יש משרה כזו, השם הרשמי הוא קצת אחר: “תפקידים מיוחדים”), הסנגורית הציבורית הארצית, הממונה במשרד היועץ המשפטי לממשלה,  לדיכוי מתנחלים ומחבלים יהושע שופמן, טובה שטרסברג-כהן – נציבת התלונות נגד שופטים (על קביעת תאריכים מרוחקים, כי בעוד צביה עצורה החוק מחייב לזרז הליכים – ולמרות זאת, כעת  אפילו לא טרחו לקבוע תאריך), פרקליטת מחוז המרכז רחל שייבר, פרקליטות המדינה, היועצת לקידום מעמד האשה במשרד רוה”מ, יו”ר ועדת חוקה חוק ומשפט לשעבר, ח”כ מיקי איתן, מהליכוד (הגיע הזמן שהוא יעשה משהו לטובת המחנה הלאומי), יו”ר הועדה לענייני יהודה ושומרון, ח”כ עתניאל שנלר, הרבנים הראשיים (כאנשי דת, יכולים לדרוש לבקר אצל צביה בכלא), בנימין נתניהו (מישהו זוכר שהוא קיים ומקבל משכורת נאה של יו”ר האופוזיציה מכיסו של משלם המיסים?), יו”ר הכנסת דליה איציק (מתפקידה לפקח על פועלם של כל זרועות השלטון), דובר ש”ס, חברי ועדת חוקה חוק ומשפט, הח”כים זאב אלקין (דתי), קדימה, משה גפני, ניסים זאב, הרב יצחק לוי ודודו רותם.

 

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר