ותודה ליחזקאל

ותודה ליחזקאל

נאוה קורן
08.02.2008 07:13
ותודה ליחזקאל


ואת המחיר, כצפוי, ימשיך לשלם העם הטיפש והאומלל הזה. והשאלה היא – עד מתי ירשה העם הנרדף הזה למנהיגיו, פרשניו ושופטיו לשטות בו? ועד מתי רשעים יעלוזו – ומכבי אין? 

ב”ה

 

 

נעשתה נבלה בישראל ותודה ליחזקאל!

 

 

הזהרתי, שה”שלום” מקדש את כל האמצעים, כולל עיוות דין! לזה קראו פעם – “הביטחון” ו”המפלגה מעל הכל”;  “חורבן המדינה ולא המפלגה” – הייתה הסיסמה!

 

 

 

זכור ישראל את אשר עשו, עושים ויעשו לך ולמולדתך מנהיגיך ושופטיך – הציונים, הנאורים והדמוקרטים, בעיניהם, בשם “השלום” הקדוש!

 

תודה לשופט יחזקאל דרור, שדבריו חיזקו את אשר ידעתי ועל אשר התרעתי מאז “אוסלו”, ואיש לא ספר אותי, נהפוך הוא: השחירו, הכפישו והחרימו אותי.

 

הזהרתי, שה”שלום” מקדש את כל האמצעים, כולל עיוות דין! לזה קראו פעם – “הביטחון” ו”המפלגה מעל הכל”;  “חורבן המדינה ולא המפלגה” – הייתה הסיסמה!

 

עובדה היא, כי בשם “השלום”, הסרטני והממאיר, נעשים כאן פשעים נגד העם היהודי ומולדתו, ומאז תרמית אוסלו ביתר-שאת; עובדה היא שהכל פוליטיקה מזוהמת, משחיתה וממאירה, שמחריבה את ארצנו ואת ערכינו!

 

כזכור, באוסלו לא היססה המדינה “היהודית דמוקרטית”, בשם “השלום” ובסיוע הפרקליטות והתקשורת המגוייסת, להשתמש ב”שמפניה” (סוכן שב”כ מתועב) – לא כדי לשמור על חוק וסדר, כיאה לשב”כ במדינה מתוקנת, – נהפוך הוא: המטרה היתה להשחיר, להכפיש ולהעליל עלילות סרק סרק נגד יהודים נאמנים וחפים מפשע. ועד היום הפושעים האמיתיים לא הועמדו לדין – יתר על כן – הם קודמו בתפקידם!

 

כזכור,למען ה”ביטחון”, “המפלגה” וה”שלטון” לא היסס בן-גוריון לקדש את התותחים ואת עלילות הדם נגד יהודים חפים מפשע ב”סיזון” וב”אלטלנה” – חרף הדגל הלבן שהונף על האנייה!

 

כזכור, היה זה אותו בן-גוריון, הקדוש, שלא היסס גם להשתמש בסוכן הש.ב זאב אקשטיין לחסל את רוז’ה קסטנר, חברו של טומי לפיד (שגם אותו מנסה לפיד לטהר) – סייען הנאצים, בשליחות הסוכנות היהודית. ברגע שבן-גוריון חש מאויים, ע”י עו”ד שמואל תמיר, ורגע לפני שתמיר עמד למוטט עליו את מעלליה של מפא”י, הגזענית והאנטישמית, ולשים קץ לשלטונו של בן גוריון, חיסל בן-גוריון את הלשון, שבה היו תלויים חייו הפוליטיים. זאת לאחר התגייסות כל כוחות הסנגוריה, מפלגתיים ומימסדיים, בנסיון להציל את קסטנר, כלומר, את שמה של המפלגה ששלחה אותו. בראש הסנגוריה הועמד היועץ המשפטי לממשלה, חיים כהן, אך כל המאמצים עלו בתוהו, ונתבקש החיסול….

 

וכה היו דבריו של היועץ הנכבד:

 

קסטנר עשה לא פחות ולא יותר ממה שעשינו אנו, בהכשרה ובעלייה לארץ ישראל בזמן המנדט, שתמיד היו כרוכות באפלייה ובסלקציה- מי שמאשים את קסטנר מאשים את המדינה – קסטנר והממסד חד-הם”

 

מתוך הפרוטוקולים במשפט קסטנר) למרות שכולם ידעו ש:”קסטנר נתן לי את כל היהודים מבלי שנורתה ירייה אחת”. כפי שהעיד הנאצי וחברו של קסטנר אייכמן-מה שלא הפריע למדינה לטהר את קסטנר שנתן עדות שקר בנירנברג לטובת חברו הנאצי קורט בכר!

 

 

ולי אין ספק:מי שמאשים את השופט יחזקאל מאשים את המדינה, כי

יחזקאל, וינוגרד, אולמרט והממסד – חד-הם! אין חדש “בחוות החיות” של גורג

אורוול: אותם הטיעונים, אותם הצרצרים, אותם המנהיגים, אותם השופטים, אותם הכתבלבים, אותה מכבסת-מילים ואותה הקונספירציה!

 

 

ואת המחיר, כצפוי, ימשיך לשלם העם הטיפש והאומלל הזה. והשאלה היא – עד מתי ירשה העם הנרדף הזה למנהיגיו, פרשניו ושופטיו לשטות בו עד כדי כך? ועד מתי רשעים יעלוזו – ומכבי אין?

 

 

ואולי, ככה ייעשה לעם שבוגד במולדתו ובחוקותיו כי: “צדק צדק תרדוף למען תחיה וירשת את הארץ” – חרב באה לעולם על עינוי ועיוות דין- “אמת מארץ תצמח וצדק משמים נשקף”! ותודה ליחזקאל!

 

 

ואסיים באזהרה לרבני ישראל, ששכחו את ייעודם ומשתפים פעולה עם דת ה”שלום

והפוליטיקה – עם עבודה זרה:  אל תדמו בנפשכם להימלט בית-“הכנסת” מכל היהודים. כי אם החרש תחרישו בעת הזאת רווח והצלה יעמד ליהודים ממקום אחר – ואתם וביתכם… כדברי מרדכי היהודי לאסתר המלכה …. קחו לתשומת לבכם!

 

זעקי ארץ,זעקו שמים וצדק.

קורן נאוה טבריה.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר