לנצח תאכל חרב את רפובליקת הבננות, מרצונה!

לנצח תאכל חרב את רפובליקת הבננות, מרצונה!

חנה אייזנמן
23.01.2008 14:56
לנצח תאכל חרב את רפובליקת הבננות, מרצונה!


את כל האנרגיה שצריך היה להשקיע בהעצמת העם היהודי כדי להבטיח כי “לעולם לא עוד”, הם משקיעים בהיפך מזה – בחורבן הארץ ובעקירת עם ישראל מערש הולדתו.

ואין אלא לחזור על הקביעה – זוהי תמצית חלאת המין האנושי! 

 ב”ה

 

לנצח תאכל חרב את רפובליקת הבננות, מרצונה!!

 

“למרבה הצער, רשימות הסוכנות של טרוריסטים כביכול, ממשיכות לכלול אנשים רבים שאינם קשורים לטרור, אך מבחינה פוליטית הם בלתי-רצויים לסוכנות. דבר זה מוסיף לקשיי המשטרה בהפרדת העזים מן התיישים.” (מכתב הנציב העליון בארץ ישראל לממונים עליו)

 

היהודים בארץ ישראל יכלו וזו היתה גם חובתם, להיות מעצמת על. בקלות! אך הערב רב לא רצה בכך, כי לא רצה במדינה יהודית.

בתחילה בא הנפוליאון שהכתיר את עצמו לקיסר כל היהודים, דוד בן גוריון, בדרישה לישוב היהודי בארץ ישראל להתעתמן, אח”כ כרכר לפני השלטון הבריטי. אם הבריטים חשבו שבן גוריון וחבר המרעים אשר אתו משרתים אותם, הרי הם טעו. המנוולים השתמשו בבריטים, כדי לחסל את יריביהם הפוליטיים, כפי שהשתמשו ב”שואה” כדי לחסל את רוב מניינו ורוב בניינו של העם היהודי, כדי לזכות ב”אופן דמוקרטי” בתמיכת ה”רוב”. אותו רוב, שהם, המנוולים, הכניסו לארץ, בשעה שחסמו את דרכם של מליוני יהודים לארץ ישראל.

 

“למרבה הצער, רשימות הסוכנות של טרוריסטים כביכול, ממשיכות לכלול אנשים רבים שאינם קשורים לטרור, אך מבחינה פוליטית הם בלתי-רצויים לסוכנות. דבר זה מוסיף לקשיי המשטרה בהפרדת העזים מן התיישים.” (מכתב הנציב העליון בארץ ישראל לממונים עליו)

 

כאשר קרא ז’בוטינסקי ליהודי פולין למהר ולצאת לארץ ישראל, קבלו אלה הוראה חד-משמעית מן ההנהגה ה”ציונית”, ה”קדושה”, להישאר במקומות מושבם, לא להרגיז את שלטונות אותן הארצות, ולחכות לקריאה, שמעולם לא באה. ואת ז’בוטינסקי הפכו לחוכא ואיטלולא.

 

“… חידה היא: הבריטים לא רצו יהודים נוספים בארץ-ישראל, הציונים רצו רק את ‘הטובים שביהודים’, איני יודע אם הציונים רקחו את מדיניות ‘העליה הנבחרת’, כדי שתתאים לכוונות הבריטים בארץ-ישראל, או שהבריטים סמכו על הסנוביזם היהודי של הציונים, כדי להפעיל את איסור-העליה לארץ הקודש. מתקבל על הדעת ששני הגורמים השלימו זה את זה…” (בן הכט).

 

דבריו של חיים ויצמן על מליוני היהודים הנדונים למוות באירופה, שהיו בעיניו “אבק אדם על גלגלי ההסטוריה, אפשר שיצטרך להיזרות ברוח” וכו’, כבר ידועים, לא נחזור עליהם.

כאמור – הם לא רצו מדינה יהודית, הם רצו מדינה שתהיה מופת ל”אחוות העמים”, כלומר – מדינה אנטישמית, כי זה הדבק היחיד המאחד את כל העמים למקשה אחת של – שנאת ישראל, וה”ציונות הסוציאליסטית” עלתה בשנאתה על כל הגויים האחרים.

כל תירוץ, יהיה מפלצתי כאשר יהיה, מקודש למען המטרה. בדורות אחרונים זו ה”שאיפה לשלום”, הדוחה את קיומו ואת בטחונו ואת עצמתו של העם היהודי. מדינה, שנצחונותיה חסרי התקדים על הגדולים ממנה פי כמה, אינה מפסיקה להתבכיין ולהישען על חסדי הגויים. כל מהותה של מדינת הדמים והזדון ש”השמאל בנה” היא היותה מדינת חסות לנצח. רק כך יכולים פושעי ישראל לשלוט בעם היהודי; לשלוט בחסות הפריץ.

גם האמריקנים, ה”לוחצים”, כביכול, עובדים בשירות אותה אשפת אדם. נשיאי המעצמה הגדולה בתבל מתערבים ב”דמוקרטיה” ה”ישראלית” ומנהלים את התעמולה לטובת משתפי הפעולה…. – שמור לי ואשמור לך. אתם תבטיחו לנו את הנפט, בדם היהודים, אנחנו נסייע לכם ליצור את “גבולות אושוויץ” הנוסטלגיים-“ארצנו הקטנטונת”, שמהם אינכם רוצים להיפרד.

אתם חשים בחילה מהתיישבות יהודית שורשית בארץ ישראל, גם אנחנו, והרי לנו אינטרס משותף – “אחוות עמים” כבר אמרנו?

פרופ’ יוסף קלאוזנר מספר על שיחה שהיתה לו עם אוסישקין –

פעם אחת שפכתי לפניו את כל לבי על כל הנעשה בין החברים של “השומר הצעיר”: דת ישראל, שהאומה נהרגה עליה אלפי שנים, אינה מעוררת בתוכם אפילו זיק, והם “מומרים להכעיס”, ממש. מלחמת-מעמדות ורוסיה הסובייטית הן שני האידיאלים הגדולים שלהם. והם נפרדים מעל כל שאר הציונים בכל: בעבודת התרבות, בהימנון ואפילו באספורט.

          כן, השיב אוסישקין: – אבל הם בונים את הארץ, וזוהי בעצם הציוניות.

          שמע נא, מר אוסישקין – השיבותי לו: – נסה לתת להם כל מה שהקרן הקיימת וקרן היסוד נותנות להם: אינוונטר חי ומת, ועוד, אבל, בתנאי, שיחיו בכפרים ולא בקבוצות, ככל האיכרים שעל פני האדמה. וכי גם אז יסכימו לעבוד את אדמת ארץ-ישראל לשם בנין-הארץ?

          לא, אף אחד לא יסכים לכך, – השיב אוסישקין.

          ובכן, – אמרתי – בונים הם את הארץ או את הקומוניסמוס?

אוסישקין כבש פניו בקרקע.

 

עם ישראל תרם את כל כספו ל“בנין הארץ”, כלומר, לשמאל הפראזיטי. כשאותו עם הצטרך למשהו מכספו, כדי להציל את חייו, הובהר לו, כי זהו “הכסף של הציונים”.

 

הם בנו את הקומוניזם-הקפיטאליסטי. הקפיטאל הוא של ה”פועלים”, ומי שעשה את הקפיטאל, ה”בורגנים”, יעמדו כעניים בפתח הנובורישים הפראזיטים השודדים…

נשמע לא הגיוני? מה כן הגיוני, או מוסרי, או צודק, או אנושי, או מודרך על ידי האמת  בדרכו של השמאל? אלה ערכים שהם אינם מכירים כלל. כלומר, הם קוראים בשמם, לשווא, זוהי שפת מנגנון התעמולה הבולשביקי שלהם, אותו “שיחדש”, עליו דבר ג’ורג’ אורוול.

 הדברים ידועים!! הם לא עסקו בבנין הארץ, הם בנו את ה”מדינה” שלהם, כשהם דורכים על גוויותינו, מאז ועד היום!

את כל האנרגיה שצריך היה להשקיע בהעצמת העם היהודי כדי להבטיח כי “לעולם לא עוד”, הם משקיעים בהיפך מזה –  בחורבן הארץ ובעקירת עם ישראל מערש הולדתו.

ואין אלא לחזור על הקביעה – זוהי תמצית חלאת המין האנושי!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר