ממלכת הטורפים

ממלכת הטורפים

חנה אייזנמן
28.02.2007 03:09
ממלכת הטורפים


מדינת ישראל סוגרת תיקים פליליים, בדרך כלל, על פי מפתח מפלגתי, וליתר דיוק – על פי התועלת שמביאים החשודים ל”תהליך השלום”, כלומר, לנישול היהודים מארץ ישראל.
גם, כשתיק לא נסגר, חומרת האשמה נקבעת על פי המפתח הנ”ל, כשמנחי זרועות ה”חוק” והמשפח, הם מעצבי דעת הקהל ומנהלי סדר היום האנטי-לאומי במדינת ישראל, הכתבלבים ופרשני התיקשורת הישראלית.ב”ה

ממלכת הטורפים

  

                                                                      

 

(ט) הַעַיִט צָבוּעַ נַחֲלָתִי לִי הַעַיִט סָבִיב עָלֶיהָ לְכוּ אִסְפוּ כָּל חַיַּת הַשָּׂדֶה הֵתָיוּ לְאָכְלָה:  ירמיהו פרק יב

 

(ט) העיט – שניהם הה”א בפתח כי היא לשאלה ופירש אדוני אבי ז”ל הפסוק כן העיט צבוע בדם חללים יהיה סביב על נחלתי שבחרתי לי ואחר שישבע העיט יבאו כל חיות השדה לאכול כמו שנאמר לכו אספו כל חית השדה התיו לאכלה אמר לעופות אחר שתשבעו אתם לכו אספו כל חית השדה בעבור כי כן מנהג העופות יבאו על החללים תחלה כי הם יראו בעופפם כמו שאמר באשר חללים שם הוא והחיות רואות העופות צבועים מדם החללים ויתורו ממקומם:  רד”ק

 

יש סרטי טבע שאיני מסוגלת לראות –  כאלה המראים את מלחמת הקיום בטבע. יש אנשים המתלהבים מסרטים כאלה, ושבים ומזכירים שזו מלחמת הקיום הלגיטימית והמראות ממש מדהימים. אך מה לעשות, ואיני יכולה לראות כיצד איילה נגרמת במלתעותיו של אריה, או כבשים ועגלים בגולן נקרעים לגזרים על ידי תנים? אותי זה מגעיל.

                                                                       

כך גם איני יכולה לשמוע את נהמות התאווה של הטורפים העטים על הטרף. וזו הסיבה שאיני מאזינה לתיקשורת הישראלית גם לא צופה בה, ואף לא גולשת לכל אתרי התיקשורת הישראלים, שתמציתם וכללותם – הסתה אנטישמית ארסית.

 

בבקרים אני נאלצת לשמוע, כאשר בעלי מאזין ל”קול ישראל”. והיום שמעתי את הטורפים עטים על אסתרינה טרטמן. ותארו לעצמכם – האזנתי עד הסוף, לא משום שהיה לי ענין בדבריהם של כל ה”מומחים” שנשלפו בהמוניהם, כדי להעלות את אסתרינה על המוקד, אלא, רציתי לדעת מי הוא המראיין, המתאמץ כל כך להכניס מלים לפי מרואייניו ואף מפסיק אותם באמצע משפט, כי המשפט מתארך, לדעתו, ואינו מגיע לתכלס – שריפת טרטמן.

 

שאלתי את בעלי אם המראיין הוא עמיקם, משהו, כן, עמיקם רוטמן? והוא אמר שלא, זה לא היום שלו, על כן המשכתי להאזין. ממש לקראת סוף התכנית שמעתי את אחד המרואיינים קורא בשמו של המראיין – אמנון, ועדיין לא ידעתי במי מדובר, עד שהנ”ל הציג את עצמו בסופה של השעה – אמנון נדב…

                                                                                                                        

עוד הספקתי לשמוע לפני כן את “פינת הקסאמים”, שבין אם יש לה רייטינג ובין אם לאו, מובטח לה אורך ימים ושנים, כל עוד ענייניה של המדינה הזו מנוהלים על ידי הטורפים, שמצאו להם, זה כבר, שפה משותפת עם טורפים נוהמי ערבית…

 

נזכרתי שימים ספורים לפני כן, נתמנה יצחק הרצוג לשר בממשלת ישראל, ולא בפעם הראשונה. כי לטורפים לא היה ענין בעמותות לשאיבת כסף, שהקים בשירות אהוד ברק, ועל כן החליטו הטורפים שאין למעשים אלה ענין לציבור שכספו נגנב.

 

אני יודעת, שרוב ההנהגה הישראלית היתה מזמן צריכה לעמוד לדין על פי תקדים משפטי נירנברג. אילו כך נעשה, היו היום אלפי יהודים שאינם עוד, חיים אתנו היום, ובניהם ונכדיהם. אך מנגנון התעמולה בידי הטורפים, ועם ישראל, בכלל, ומתנגדי הפשעים, בפרט, נטרפים ונגרסים בשניהם.

                                                                                                                                                                  

איני זוכרת את שמות כל המומחים שגייס קול ישראל למטרה הקדושה, להכות במי שהרשתה לעצמה לפסול את כשרות כהונתם בכנסת של המצדדים בהשמדת ישראל. רק שם אחד – יצחק זמיר. ברובם לא גרמו האנשים סיפוק לנדב, והוא ניסה לאלפם בינה. היועצת בענייני חוקה הבהירה שמבחינה משפטית לא ניתן לחסום את מינויה של טרטמן, ואז רמז לה אמנון, שהקביעה הזו עלולה “לקומם עליך ציבור גדול…”. הגברת נרמזה, והתאמצה להבהיר  שהיא דנה בנושא רק מבחינה משפטית (לשם כך הוזמנה, לא? לא!) אבל הדגישה, שמבחינה ציבורית זה לא תקין, ואף הוסיפה ליתר הדגשה באנגלית – it is not done, ותרגמה – זה דבר אשר לא ייעשה, ולאמנון היתה עדנה.

היא גם הדגישה ש”בסופו של יום ראש הממשלה יקבע”.. אתם יודעים, זה הנקי מכל רבב. גם הבהירה שהציבור יקבע, ואמנון התבכיין, שזה רק אחת לארבע שנים, ועד הבחירות הציבור שוכח…. את טרטמן, כמובן.

המומחית הרגיעה אותו – שהוא והיא זה הציבור, וכשהם מדברים, אלו הם דברי הציבור- כך אומר הציבור את דברו, בעצם זה ש”אנו דנים בענין” וכמובן פוסקים, בשם הציבור – אשמה! לא ראויה!

אמנון מרגיש נורא חשוב. הוא הציבור. אבל הוא יודע את זה תמיד. הלוא סדר היום האנטי-לאומי במדינת ישראל מנוהל על ידי החיים יבין’ים, שונאי ישראל בכל רמ”ח ושס”ה, ועל ידי הנדב’ים, שנדיבות הלב מהם והלאה – רוע תמציתי.

 

נזכרתי ביצחק הרצוג, שזה עתה מונה שוב לשר בממשלת ישראל. על פי דו”ח מבקר המדינה, לאחר חקירת עמותות-ברק, הוא היה ממציא “השיטה” –  עמותות פיקטיביות, כביכול למטרות חסד, ששאבו כסף ממקורות שונים, כדי לממן את קמפיין-הבחירות  של אהוד ברק, שבכלל “לא ידע” על מעשי העמותות….

                                                                                                                                                      

חבורת נוכלים מאחזי עיני ישראל ורודפיו. כשהנושא הם רודפי ישראל, הטורפים מסוגו של נדב, מגלים נדיבות רבה. זה לא נחשב כלל לנושא; להם לא מזכירים עוונות ראשונים ולא אחרונים ולא בכלל. כי אלה מקדמים את תכנית השלבים הערבית, והמטרה מקדשת את האמצעים.

 

לפני כמה שנים נשאל אמנון שומרון, שהיה אז עורך מקור-ראשון, מדוע פרסם בעתונו מודעה של פייגלין. שומרון ענה בשאלה – מדוע גולן אינו שואל את עורך “הארץ” מדוע פרסם מודעה של “שלום-עכשו”, וגולן משיב בשיא ה”תמימות” –  אבל הם עושים את זה למען השלום….-

 

כן, שכחתי למעלה – רוב אנשי התיקשורת הישראלית, צריכים לעמוד גם הם לדין, על פי תקדים משפטי נירנברג. ולו רק בגלל הכותרת – “נמצאה גופת מתנחל..”!

 

לא נשכח ולא נסלח!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר