גם יאיר לפיד לא מנהל מו”ם עם טרוריסטים

קישור מקוצר למאמר הזה: https://www.quimka.net/40915

שמחה ניר, עו”ד 02.08.2014 10:36
גם יאיר לפיד לא מנהל מו"ם עם טרוריסטים - שמחה ניר - יאיר היהיר - המנדט הבריטי - הובריס - דם על הידיים - עיסקת שליט - עיסקת ג'יבריל - גלעד שליט - אהוד אולמרט - חמאס - אמרתי לכם - טרור - יאיר לפיד

 

 

אני מודאג, כי בסרט הזה כבר היינו, וכשלנו, ודברי-רהב מעידים על חולשה, לא על כוח *** יאיר היהיר *** כמה פעמים עוד אני צריך להגיד “אמרתי לכם”?

 

שמחה ניר, עו”ד

 

בן 75 שנים אנוכי היום, ועוד כוחי במתני!

 

“לייק” לדף הפייסבוק עו”ד שמחה ניר – שר המשפטים הבא

 

המאמר ה-4,000 באתר: לו אני שר המשפטים

 

ההכרזה הרשמית שלי על ריצתי לתפקיד

 

יאיר לפיד אומר על האפשרות לסיום העימות הנוכחי בעזה: “אני מניח שזה ייגמר בתוך הסדר שייערך אל מול המצרים, כי עם החמאס אנחנו לא נושאים ונותנים, משום שראשיו הם בני מוות ואסור לדבר איתם“. יאיר היהיר.

 

כן, כן … גם ראש הממשלה אהוד אולמרט אמר דברים דומים.

 

כאשר ניתן היה לשחרר את גלעד שליט תמורת כמה עשרות נשים וקטינים שנשפטו לתקופות מאסר קצרות, וממילא עמדו על סף שחרורם מהכלא, אולמרט אמר אנחנו לא ננהל משא ומתן עם טרוריסטים, והסוף ידוע: אלה שהיו אמורים להיות התמורה בעד גלעד השתחררו מזמן, “בלי טובות”, ותמורת החייל שלנו שחררנו 1027 אסירי חמאס, רבים מהם עם הרבה “דם על הידיים”.

 

ומדוע כל הארגונים והיחידים שזועקים חמאס כנגד שחרור אסירים לא באו אל אולמרט ואל ממשלתו, ולא אמרו להם – בזמן-אמת! – חברים, זה אכן לא נעים, וזה פגיעה באגו הלאומי שלנו ובזיקפת-הקומה שלנו, אבל קחו את זה בשתי ידיים, ere it is too late, כי יכול להיות הרבה יותר גרוע?

 

ביום 4.7.2008, שנתיים לאחר חטיפתו של גלעד שליט, ושלוש שנים לפני שחרורו, אמרתי תחת הכותרת לקראת עיסקת גלעד שליט: עוד נתגעגע לעיסקת ג’יבריל!:

 

הניחוש שלי, נכון להיום (3.7.2008) הוא 1151 אסירים תמורת גלעד שליט, ואולי אף יותר. זה יהיה המחיר אם אהוד אולמרט ושות’ ימשיכו לעשות שרירים.

 

אמרתי לכם, ולא אביתם שמוע, אז במקום עיסקת ג’בריל (1150:3, שהם 383:1) חטפתם את עיסקת שליט (1027:1).

 

זה מה שההובריס הישראלי חוטף – ובצדק.

 

ועכשיו, כאמור, בא יאיר לפיד ואומר – וללא ספק הוא משקף את הקונסנסוס הממשלתי והלאומי – כי “עם החמאס אנחנו לא נושאים ונותנים, משום שראשיו הם בני מוות ואסור לדבר איתם“.

 

ואני מודאג, מודאג מאוד, כי כאשר אנחנו אומרים דברים כאלה, סימן שהגענו למיצוי כל האפשרויות, ולא נותר לנו אלא לנפח את החזה ולהתרברב.

 

אז תרשמו לפניכם: הם ידברו גם ידברו, ואם הם ישמידו את הטרוריסטים המכהנים כעת, הטבע, כידוע, לא סובל ואקום, ומי יודע מה נקבל במקומם.

 

גם שלטונות המנדט הבריטי בפלשתינה (א”י) חשבו להם שהיהודים מבינים רק את שפת חבל-התלייה – והשאר היסטוריה.

 

אמרתי לכם, ואמרתי לכם, ואמרתי לכם – כבר אין לי מספיק חורים בחגורה בשביל כל ה”אמרתי-לכם”ים, אז תזכרו כי גם בעניין הזה אמרתי לכם.

 

______________

 

למשתמשי פייסבוק, טוויטר ושאר הרשתות החברתיות – נא לשתף!

 

נא להגיב באמצעות הקישור “הוספת תגובה” (למטה מכאן)

 

אל תאמרו “מבחן בוזגלו” – אמרו “מבחן אלישבע”*לסגור את לשכת עורכי הדין*לדף הפייסבוק של עו”ד שמחה ניר*לדף הפייסבוק של האתר של קימקא

 

דוקודרמה: זרוק אותו לאיראנים איך נפטרנו מאשר גרוניס

  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר