החגיגה של הזוג נתניהו

החגיגה של הזוג נתניהו

רות ירדני כץ
26.03.2012 10:27
מה הוא עושה ב-2000 ש"ח ליום? מתעתע

מה הוא עושה ב-2000 ש”ח ליום? מתעתע


הכעס של הציבור על יוקר המחייה בארץ הוא גדול מאוד. כל דבר עולה בהשוואה למדינות אחרות כמעט כפול או יותר. מחיר הדלק הוא שערורייתי וראש הממשלה ומשפחתו שנהנים מכל מנעמי החיים על חשבוננו
לדף הפייסבוק של האתר

 

בחודש אפריל 2011 מגלה לנו תומר אביטל מעיתון “כלכליסט” כמה עולה לנו תחזוקת הבית של ראש הממשלה. בסך הכל 2.2 מיליון שקל.

לא כולל את חשבונות הטלפון, האינטרנט, כיבוד קל, ציוד משרדי, נסיעות לחו”ל, שירותים רפואיים, אבטחה, אירוח אישים, אבטחת הילדים.

2.2 מיליון שקל על מה?

עלות ניקיון של המעון היא 710 אלף שקלים לשנה. משפחת נתניהו חולת ניקיון. אם נחלק ל-12 חודשים נקבל כ-60 אלף שקלים לחודש!!!

מזון. משפחת נתניהו שמונה בסך הכל 4 נפשות אוכלת טוב. טוב מאוד. 22 אלף שקלים לחודש. רק לעצמם, זה לא כולל את אירוח ומסעדות.

ביגוד. עומד לרשות הזוג 50 אלף שקלים. בשנת 2010 הם הגיעו ל-49.734 אלף שקלים.

גינון: 126 אלף שקלים.

סידורי פרחים: 50 אלף שקלים ועוד כל מיני שירותים שונים שלא כל-כך מתקבלים על הדעת. למשל, לנתניהו יש שלוש מאפרות שכל אחת עולה 400 שקלים לשעה בלי מע”מ. בנוסף יש להם שתי משכורות שנשארות כמעט שלמות בבנק מפני שאין להם הוצאות. הכל משולם.

לזוג נתניהו יש עוד שני בתים. אחד ברחוב עזה ואחד בקיסריה. רמת החיים שלהם מעוררת קנאה, סלידה ומלמדת שהם אינם חיים בתוך עמם.

הכעס של הציבור על יוקר המחייה בארץ הוא גדול מאוד. כל דבר עולה בהשוואה למדינות אחרות כמעט כפול או יותר. מחיר הדלק הוא שערורייתי וראש הממשלה ומשפחתו שנהנים מכל מנעמי החיים על חשבוננו, עשה לנו טובה והוריד ב-10 אגורות את המחיר לליטר דלק. איך הוא ורעייתו יכולים להסתכל בעיניים שלנו כאשר הם לא עושים חשבון לאזרח הפשוט ומשלמים 22 אלף שקלים רק לאוכל. מה הם אוכלים??

מר נאמן, אין מקום יותר בבתי-הסוהר שלנו.

במשך שנתיים רשות המיסים מנהלת חקירה סודית נגד שר-המשפטים, בחשד שהעלים מס. אם זיכרוני לא בוגד בי זו לא הפעם הראשונה שמר נאמן החובש כיפה, שומר מצוות ומתפלל בדבקות לאלוהיו מסתבך. כמה שהייתי רוצה שהוא יוכיח שהוא לא העלים מס, כמה הייתי רוצה שאלה שחוקרים כבר שנתיים בחשאיות מוחלטת יקומו ויאמרו: “טעינו. הוא איש ישר והגון ושילם עד השקל האחרון מה שהיה צריך לשלם”. אני מייחלת לו שכך יהיה, כי אין לנו יותר כוח לשמוע על השחיתות בצמרת, וחוץ מזה אין מקום בבתי-הסוהר. את בינזרי, הרב איש ש”ס שהיה שר, שהוכנס לכלא בגין קבלת שוחד, שיחררו מוקדם בגלל הצפיפות.

______________

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו לייק” (“אהבתי“)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדשכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר