אישה יפה ואלימה

אישה יפה ואלימה

רות ירדני כץ
13.01.2012 21:46
הוא קובע, והוא קבע

הוא קובע, והוא קבע


חה”כ אנסטסיה מיכאלי הראתה לנו בשידור חי מה קורה שהפיוז קופץ להלדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדש

 

.אישה יפה ואלימה - אנסטסיה מיכאלי - ר'אלב מג'אדלה - הכנסת - קדימה - ישראל ביתנו - אביגדור ליברמן.

היא בדיוק כוס המים שלו

חברת הכנסת היפה והאלימה, אנסטסיה מיכאלי הראתה לנו בשידור חי מה קורה שהפיוז קופץ לה. היא לוקחת בקבוק מים וכוס, ממלאת את הכוס ושופכת על ח”כ ראלב מג’אדלה את המים ועוזבת בכעס את ועדת החינוך שהיא חברה בה. כן, הגב’ היפה, חברה בוועדת חינוך. את הקטע הזה הראו לנו שוב ושוב ואת הקטע הזה צריך להראות עוד ועוד. כשראיתי את הקטע הזה חשבתי שזו סצנה לסרט… אבל לא. ממש לא. זה היה אמיתי ובזמן אמת. גם שמעתי אותה אחרי שהיא השפילה את חבר הכנסת, בביטחון אמרה שזה הגיע לו. היא לא תתן שיפגעו בכבודה. רק לאחר שהבינה את גודל המעשה שלה, את חוצפתה, את אלימותה, התגובות החריפות, היא התנצלה.

אבל התנצלות איננה מספקת, והעונש שקיבלה, הרחקה מהכנסת למשך חודש ימים גם לא תשכיח את התנהגותה המבישה והאלימה. הגברת היפה לפני שנה וחצי ניסתה להוריד מדוכן הנואמים את חברת הכנסת חנין זועבי בגלל השתתפותה במחאת המרמרה. אילולא הסדרנים שמנעו ממנה בגופם היא היתה פוגעת בה פיזית. גם המקרה הראשון לא עבר. והנה הגב’, חברת הכנסת מראה לנו מהי אלימות. אני מקווה שרק במקרה שתי ההתפרצויות שלה היו כלפי שני חברי כנסת ערביים.

האישה היפה שבעברה היתה דוגמנית וגם מנחה בטלוויזיה ניסתה להגיע לכנסת ברשימה של קדימה. היא מוקמה במקום ה-44 וקדימה לא זכתה בכל-כך הרבה מנדטים. היא פנתה” לישראל ביתנו” והיו”ר מר ליברמן מיקם אותה במקום שבע. אצל ליברמן אין בחירות. הוא קובע, והוא קבע, והיא נכנסה לכנסת, והיא שם, ומקומה איננו שם.

______________

לדף הפייסבוק של האתר

היכנסו והצביעו “לייק” (“אהבתי”)

ותקבלו עדכון שוטף, אוטומטית, עם כל מאמר חדשכתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר