“זילות השואה”, סיסמת הצבועים, רודפי ישראל

“זילות השואה”, סיסמת הצבועים, רודפי ישראל

חנה אייזנמן
04.01.2012 05:45
"זילות השואה", סיסמת הצבועים, רודפי ישראל


אתה רץ לאושוויץ… בשביל מה? לך לגוש קטיף, למשל… לך לבתי משפחות, שאינן… פוגל, סחייווסחורדר, חתואל, שבו, גביש…. מה אתה עושה בחוץ, כשעם ישראל מושמד בארצו? אתה מחלל את זכר הקדושים, כשאתה צועד שלוב זרוע, על דמנו באושוויץ, עם יצור, שבראשו דמם של אלפי יהודים, שבי ציון…ובאותו ענין, איפה כל הרמאים, מקדשי ה”ממלכתיות” של “השותפה ההסטורית”, תועי ה”ציונות הדתית”?ב”ה

 

 

“זילות השואה”, סיסמת הצבועים, רודפי ישראל

 

 

 

המביא דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם. אבל, בעולם בו אדם אינו יכל להביא דבר, לא בשמו ולא בשם אומרו, בגלל הצנזורה, המסייעת למשמידי העם היהודי בארצו, איך אפשר להביא גאולה?

 

במשך שנים מתנהלות ב”מדינת היהודים” תעמולה והסתה, שהשטירמר וגבלס היו מחווירים לעומתה. לא שההתנסחות שלהם שונה מזו “שלנו”, אלא, היא, בסך הכל, מצוות אנשים מלומדה. הנאצים לא חידשו כלום, לא בנוסח הפמפלטים האנטישמיים, בכל דור ודור, גם לא במציאות של “בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו”. הלכה, בידוע, עשו שונא ליעקב. לא היה שום דבר ייחודי ב”שואה”, לבד מן היעילות הפרוסית. זה הכל. אותה אכזריות, אותה חייתיות, אותה מפלצתיות, כפי שאנו חווים בארצנו מידי הפרטנרים לשלום של שמעון פרס, ימח שמו וזכרו. וכל הדקלומים על הייחודיות ב”שואה”, המצדיקה את סתימת הפיות של מי שקוראים ליודונאצים בשמם, וגם זה, לא בקול, רק בפיסת בד, הם צביעות, רוע ורדיפה. “קדושת השואה” מתמצית בכך, שזה התירוץ של הציונאצים לפלישתם לארצנו! אין להם שום סיבה אחרת, כפי שהם, עצמם, מעידים, וזה נכון, מדובר בעמלק ולא בישראל.

 

וזה ייחודו של הנאציזם היהודוני – אמנם, נכון, תמיד היו מלשינים, מוסרים ורודפים בעם היהודי, אך, בדברי ימי העולם, לא מוכרת ממלכה יהודית, שכל עיסוקה היה ברדיפת יהודים! ועל כן, הנאציזם היהודי, שהוא הרבה יותר מסוכן, כי הוא מוסווה בטובת ישראל, הוא מתועב פי כמה וכמה מן הנאציזם הבינלאומי. אין, ולא היה מעולם, משהו מפלצתי יותר מן הנאצים היהודים!!!

 

אבל, עמלק הוא ה”ממלכתיות” ועל כן כל הרבנים, כולל המונופוליסט על השואה, הרב לאו, שותקים שתיקה רועמת אל מול היודונאציזם, אבל, קופצים, כאשר מישהו מפריע למנוחת מצפונם המלוכלך בציון האמת – “מדינת היהודים” היא רודפת העם היהודי. ולו נתאפשר לה, היתה משחזרת את המשרפות.  מחנות ריכוז היא כבר הקימה, ערב ביצוע המדיניות הנאצית בגוש קטיף, אבל, ה”ממלכתיים” הלכו בשקט, והיודונאצים לא יכלו ליישם את חלומם הרטוב, זה לא היה נראה טוב…

 

בעבר עשו עבורם את העבודה המלוכלכת הנאצים הגרמנים והנאצים הבריטיים, כשהם, ה”ציונים”, מושכים בחוטים מאחורי הקלעים. היום הם “צריכים” לעשות זאת בעצמם, והזוועה מתעצמת מיום ליום. מדובר בחיתו-טרף לא בבני אדם, בוודאי לא ביהודים. המשורר, יצחק כצלנסון היטיב להגדיר את החלאה הזו:

 

“… הפחותים שבפחותים, מזוהמים מתוכם, מזוהמי הנפש. הטוב בשוטרים (היהודים) הרוג! להריגה, לכליה, שחרפת הנברא הם, רקב החלודה העולה במי בצה. אם אתה נתקל בם, אתה בא לידי הקאה…. הם המה החומר הרצוי ביותר לגרמנים, במין “אנושי” זה שמחו כמוצאים שלל רב. מצא מין את מינו. הגרמנים, חיתו-טרף אלה, לשו בהם, עיסו את השאֹר המסריח הזה, שמוהו בתנורם ויצא הטומטום המכוער והנעוה הזה – השוטר ה”יהודי”, כביכול, שאין בו אף משהו מן היהודים ואף משהו מן האדם.

 

 

ניתן ליודונאצים לדבר בעד עצמם, ימח שמם:

 

במוסף מעריב ( 30.4.93) התפרסם ראיון של בילי מוסקונה לרמן עם עו”ד לאה צמל שבסופו מובא דו השיח. מוסקונה: תגידי לפחות שאת נגד פגיעה בחיי אדם.
צמל: זה לא יהיה נכון כי אני בעד פגיעה במתנחלים.
)בתגובה לתלונת עו”ד אליקים העצני על הסתה להשמדה, הודיעה המשטרה שאין בכך ענין ציבורי).

מכתב של גדעון ספירו לסוף שבוע – מעריב 9.3.2001


משה לשם , העומד בראש אחד הארגונים של הקנאים שבמתנחלים, אמר בראיון עיתונאי כי את המתנחלים ‘יוציאו רק בארונות’. הבה נניח כי זה מה שיקרה. האם זה לא מחיר נמוך יחסית, אם תמורת 200 אלף ארונות נקבל הסכם שלום “.

 

“אכן, נכון הדבר, שאני רואה במלחמת אזרחים את אחד מעוגני ההצלה של החברה הישראלית מעבדות הכיבוש…. הסיבה שאני היום לא עוסק בחיסולים פרטניים של מתנחל כזה או אחר, אינה נעוצה רק בכך שאינני בעל מנטליות קמעונאית, גם לא בעובדה שחיסול פה או שם לא יביא להישג פוליטי של ממש, גם לא הפחד ממאסר ממושך (אם כי חשוב לציין שחיי מתנחל לא שווים את שלילת חרותי), אלא קודם כל מהאופק המרנין של פרוץ מלחמת אזרחים, שבמהלכה יתבצע חיסול המתנחלים ברשות ובסמכות ובמספרים מרשימים. וככל שארבה, כך ירבו תעודות הוקרה”. גדעון ספירו (יום שישי, 25/10/2002 שעה 17:28) :

“… אני רואה במתנחלים החמושים חלק מכוחות הכיבוש ובהתנחלויות מיבצרים המהווים יעד לגיטימי להתנגדות הפלסטינית, ואני סבור כי חיסול מתנחלים אינו רצח” (גדעון ספירו, ראיון עם גדעון רייכר, מעריב 25.1.85 )

אי אפשר לעצור את הפאשיזם בנימוקים רציונליים. את זה עוצרים רק בכוח, וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת ההכרעה נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעפרה או באלון מורה. רק מי שיהיה מוכן לעלות על עפרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית” (זאב שטרנהל, דבר, 15.4.88).

 

אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם היו מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות, לא פוגעים בנשים ובילדים ונמנעים מירי על גילה, על נחל עוז ועל שדרות. כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק. בדרך זו היו הפלשתינאים משרטטים בעצמם את פרופיל הפתרון שממילא יושג בעתיד: הקו הירוק המתוקן יהיה גבול בינלאומי, ושטחים יוחלפו כדי לפצות את הפלשתינאים על האדמות שכבר סופחו לישראל ואולי עוד יסופחו (חתן פרס-ישראל, זאב שטרנהל, ימח שמו וזכרו).

 

” בגוש אמונים ראיתי תופעה חמורה ביותר, סרטן בגופה של הדמוקרטיה הישראלית.”

(יצחק רבין. ” פנקס שירות” . עמ 550)

 

“… ביום ראשון השבוע הגיחו הכהניסטים ממחילותיהם האפלות והרעילו את אויר העיר בנשימתם המצחינה… ליד מקום הפיגוע התגודדו הסוחרים בדם, סרסורי הגזענות והשנאה, שניסו לתרגם כל טיפת דם וכל איבר פגוע לרווח פוליטי בזוי. התבוננתי בפרצופים המעוותים של האספסוף…” (חיים ברעם).

 

מתנחל עטוי עוזי ודובון כחול, רסיסי רוק ושיירי מזון משובצים בזקנו הפראי.  ולצידו, בטרנספורטר המשפחתי, אשתו המתנחלת בעיצומה של אביונה לאומית. תינוקות נושרים ללא הרף מבין חלציה בעודה נואמת בלהט על זכות אבות…. “… אם אתה מטומטם, אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם. אם אתה פשטני, מתלהם, נבער ואכזרי – אתה ימני…”. (דן תדמור, עיתון ירושלים 28.5.1993 ).

 

“גוש אמונים…. כת משיחית, אטומה ואכזרית, כנופיית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים שהגיחה… מתוך פינה אפלה של היהדות… מתוך מרתפי התבהמות וסיאוב… על מנת להשליט פולחן דמים צמא ומטורף. ( עמוס עוז “ בשם החיים והשלום” ידיעות אחרונות, 8.6.89)

רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה”ל, והוא התותח הקדוש שעמד על החוף וירה בספינה “אלטלינה” …לאנשים שהיו אז מאחוריו היה השכל להחליט  (מאיר שלו)

גיא מרוז: תודו ש-15 אלף מתנחלים קיבלו טיפה יותר תשומת לב מחצי מיליון ילדים מתחת לקו העוני. אולי כי העניים ימותו בסוף, המתנחלים יחיו בקרבנו לעד וחבל.

 

“… ואפתח תחביבים חדשים כמו צליפה בנשים מתנחלות, ואני אהפוך להיות מכור לרעש הגולגולת המתנפצת שלהן…אח! הצליל הזה, הספלאש… ורסיסי המוח שהיו מתפזרים באוויר הלילה הדליל…” (“קורמורן”, עתון הנוער האנרכיסטי, קבוץ נירים)

למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. לכן אני קורא לכם לאחוז בנשק. להחזיק בנשק נגדם לפני שהם יכניסו אתכם ככלבים מצורעים למחנות ריכוז… כן, לאחוז בנשק  (ישעיהו לייבוביץ הארץ27.9.85  )

“אלה לא האחים שלי , הם לא. … ואם יום אחד תהיה מלחמה , והיא תהיה.. מלחמת אחים.. אני ארוץ לשם אל מעבר לקוים ששנים ארוכות לא חציתי ואדוש בשרם במכות נאמנות להניס אותם .. אצא אל הקרב כדי להילחם פעם אחת באמת במלחמה צודקת. יירד הרבה דם זו תהיה מלחמה ארוכה אבל אחרונה. מלחמה בהם”. (הקיבוץ, 17.8.95)

 

מעריב כ”ב תמוז תשסא 13 יולי 2001) מדור ההומור
שבוע של רגיעה בשטחים: חמישה מתנחלים נרגעו ממטעני צד
)הערה: השיר הנאצי “הורסט ואסל” שמו של “שורף הבונדסטאג”, מכיל את המלים “כשדם יהודי יותז על הסכין אז נגיל ונשמח”).

הקצין אמר לו: “מבחינתי, המילואים שהכי אשמח לבוא אליהם, זה כשיגידו לי לפנות את המתנחלים. אבל, יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם… צריך לתפוס את האנשים האלה ולעשות להם כמו בשואה…. מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני-אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים”. ידיעות ל’ באב תשנט 12.8.99

 

 דמוניזציה על פי מיטב הנאציזם והג’יהאדונאציזם. והרבנים שותקים…. והרבנים, פושעים! אם יש בעולם התרת דם, הרי היא כאן, בדמונאציה היחידה במזרח התיכון!

 

עד כאן, על קצה המזלג, הנאציזם המתמקד ב”מתנחלים”, רק כי הם טובים יותר . כנ”ל ה”חרדים”, להלן:

 

 

אמנון דנקנר: ‘אני אישית מוכן לארח בביתי בחור ישיבה שיהיה קשור בחצר וינבח תהילים כל הלילה’ (אמנון דנקנר, בימי מלחמת המפרץ, ‘חדשות’ ינואר 1991)

 

מוטקה יחזקאלי: ‘יכולנו לאהוב אותם אילו היינו נוהגים בהם כמו עמים אחרים: אילו סגרנו אותם בשמורות טבע, ומעבירים ביניהם תיירים תמורת תשלום’ (‘דבר’ 4.7.87)

 

האמן יגאל תומרקין: ‘כשראיתי את שביעות הרצון של השועלים השחורים האלה, שמתחבאים מאחורי הזקנים שלהם, הבנתי שזה הסוף’ (‘סווטו של דוסים’, עיתון ‘תל אביב’ 1986)

 

אורי אבנרי: “הם, (הדתיים) צריכים להיקבר”

פרופסור עוזי אורנן: “צריך לתלות את החרדים על עמודי חשמל, צריך לדון אותם למות, כי הם מסוכנים”.

עוזי אורנן במכתב לצופה (כשבוע אחרי,)30.8.1999): המשפט שאמרתי בהקשר הדיון בבתי הספר של ש”ס ושאר החרדים הוא: ” הם נותנים לכם כסף ללא שום צורך. צריך לזרוק אתכם לים, לסגור את בתי הספר שלכם”.

צריך להיכנס למאה שערים עם זחלמים ומקלעים אפס-חמש ולרסס אותם

אורנן יקותיאלי חבר עירית ירושלים “ערב חדש” 22.12.85


וכל הנ”ל על קצה קצה המזלג!!!"זילות השואה", סיסמת הצבועים, רודפי ישראל


הנ”ל, הרב לאו, הם יודו-ארכי-ארכי-נאצים!!!! איפה אתה כל השנים, כשהם משתוללים וזורים מוות וחורבן ברחבי הארץ? איפה אתה, כשתמצית חלאת המין האנושי, מפלצתית יותר מן הנאצים, המושכת בחוטי מדיניותה הארכי-נאצית של ה”ממלכתיות”, מקבלת במות בכל מקום, וגם זוכה בפרסי ישראל? אתה רץ לאושוויץ… בשביל מה? לך לגוש קטיף, למשל… לך לבתי משפחות, שאינן… פוגל, סחייווסחורדר, חתואל, שבו, גביש…. מה אתה עושה בחוץ, כשעם ישראל מושמד בארצו? אתה מחלל את זכר הקדושים, כשאתה צועד שלוב זרוע, על דמנו באושוויץ, עם יצור, שבראשו דמם של אלפי יהודים, שבי ציון…

ובאותו ענין, איפה כל הרמאים, מקדשי ה”ממלכתיות” של “השותפה ההסטורית”, תועי ה”ציונות הדתית”? איפה אתם, כולכם, האוהבים חינם את היודונאצים, ולמען האחדות אתם, אתם מחריבים את העם ואת הארץ?

כמובן, אתם עסוקים בגינויים ליהודים ובשטיפת מח לקרבנות היודונאציזם, בזכות תלייניהם.

אתם לא תינקו, מחריבי כל חלקה טובה בישראל. אתם, אשר על הסוס, הסותמים ליהודים את הפה. אתם, הרשעים, הקופצים לגנות את הבדיחה הזו, המכונה “תג מחיר”, במקום לקרוא, מי לה’ אלי, ולצאת למלחמה בעמלקים מבית ומחוץ!

איך אתם, משתפי הפעולה עם היודונאצים, ובעבר עם הפרוסונאצים, מעיזים לקפוץ עם “זילות השואה”? מטורפים, מזוהמי נפש!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר