נאצות אסורות, נאצים מותרים

נאצות אסורות, נאצים מותרים

חנה אייזנמן
01.03.2011 05:03
נאצות אסורות, נאצים מותרים


המדינה שה”ציונים” הכריזו על עצמאותה להתעלל בעם היהודי, עושה לנו בדיוק כמעשה הנאצים. רק, הפעם זה סופי יותר, כי הפעם זה במפלטנו האחרון. זה אות לכל העולם, אין ליהודי זכויות. הוא כדומן על פני האדמה. הפשע הארכי-נאצי בגוש קטיף לא סיפק את תאוות הרצח והחורבן שלהם, להיפך, ככל חיית טרף אחרת, ריח הדם משכר, בטעם של עוד. 

 

ב”ה

 

 

נאצות אסורות, נאצים מותרים!

 

הנאצים מתו, יחי צה”ל

 

העיטים פשטו עם שחר, וליתר דיוק, טרם השחר. פשטו על אנשים ישנים, עיזקו את חלקם, כשהם עדיין ישנים במיטותיהם, וכשיצאו אנשים ממגוריהם, נתקלו בירי כדורי גומי ופלסטיק, משום שקלגסי “המדינה”, ימח שמם, היו “בסכנה”! הנאצים מתו, יחי צה”ל! צה”ל ומשטרת “ישראל”, היום הם שיבוט משודרג של הגסטאפו, ולגמרי לא ברור, מה עושים בו צעירי חוות-גלעד ודומיהם, מכל רחבי הארץ – נאמני העם והארץ. מה הם עושים בצבא היודונאצי? כמה פעמים עוד יחריבו ישובים בארץ ישראל, כמה ימסרו עוד מן המעט שנשאר בידינו מארצנו, עד שהאידיוטים ה”ממלכתיים” יבינו שהם משרתים בוורמאכט, ואפילו, ביחידות גסטאפו.

 

לאחר שנים של שטיפת מח ארכי-נאצית, מבית מדרשם של השמאלנאצים, אסכולה שהוכרה על ידי המדינה ה”ציונית”, כאסכולה הלגיטימית לחינוך אזרחי “ישראל” וחייליה, האסכולה המוכרת כ”תיקשורת ממלכתית”, הממומנת בכספי המסים של קרבנותיה, יודע הצבא, שהאויב הם מגינינו בוני ארצנו, והפארטנר הם משמידינו. הצבא יודע שהיהודים הם גזלנים בארץ ישראל, וה”פלשתינאים” הם בעלי הארץ ה”כבושים” וה”מדוכאים”, ר”ל, על ידי המתנחלים. כל שקר אפשרי הוטבע בלגיון הזרים, האכול, ממילא, בשנאת ישראל.

 

 הנבלות ירו בחיילי צה”ל, מסוג המטומטמים, שעדיין, משרתים בלגיון הזרים ה”ציוני”, שקיבל הכשר מן המנדט הבריטי, משום היותו עושה דברו נגד היהודים, ומאז שולטת תמצית חלאת המין האנושי על הישוב היהודי בארץ ישראל. חובה לומר במלים ברורות –  הצבא ה”ישראלי”, גרוע לא רק מן הוורמאכט, אלא, גם מן הגסטאפו. היצורים האלה היו כאלה כבר בימי “השואה”, כאשר התנדבו לשרת את הנאצים כקאפו, כמשטרה יהודית וכיודנראט. אלה הם אותם ratten, עכברושים שזחלו לתוך מחילות מחבואי היהודים, הוציאו אותם והביאו אותם לאומשלאגפלאץ – למקום האיסוף להסעות למחנות ההשמדה. הם היו, על פי עדותו של הסופר ארתור קסטלר, הקאפו’ס האכזרים ביותר בטרזיינשטאדט, ונאמניו הגדולים של סטאלין, שהוא עצמו ראה בהם, דווקא בגלל זה – חלאת אדם!!!

 

המדינה שהחלאה הזו הכריזה על עצמאותה להתעלל בעם היהודי, עושה לנו בדיוק כמעשה הנאצים. רק, הפעם זה סופי יותר, כי הפעם זה במפלטנו האחרון. זה אות לכל העולם, אין ליהודי זכויות. הוא כדומן על פני האדמה. הפשע הארכי-נאצי בגוש קטיף לא סיפק את תאוות הרצח והחורבן שלהם, להיפך, ככל חיית טרף אחרת, ריח הדם משכר, בטעם של עוד.

 

ומה עושים יהודים? מפגינים! ובמה עסוקה התיקשורת הגבלסשטירמרית? בהמשך הסתה ארכי-נאצית, ומעודדת גולשים יודונאצים לפזר את ארסם על היהודים הטובים ביותר שקמו לעם היהודי מזה דורות רבים. אנשים שכל עם אחר היה מתברך בשכמותם. קואליציית אלוני&עוז&חברים זו טינופת מן המין המצחין ביותר, טינופת שכל מעשיה להביא עלינו חורבן, מיקשה אחת של ציאניד, ועל כן, זה כל מה שהם יכולים לתרום לעם ולעולם.

 

יושבים אנשים על בלימה, ב”מדינה במצור” ומגיבים: המתנחלים הם אסוננו. או, חבל שהימין מגדל טרוריסטים… או, אני מעדיפה פיליפינים וערבים, הם, לפחות עובדים…

 

זו התעמולה בה האביסו אותם היודונאצים המחזיקים בכל המקרופונים, המקלדות והמצלמות במנגנון התעמולה הנפשע ביותר בעולם. כל אחד ואחד מהם צריך היה מזמן לעמוד לדין על פי החוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם.

האמת היא, שבעוזריהם יכלנו לטפל בקלות, ניצחנו אותם שוב ושוב, אך, הבוסים שלהם לא יעלו על דעתם אפשרות שהיהודים ינצחו ויחיו איש תחת גפנו ואיש תחת תאנתו.

 

באו חלוצים, הפריחו ארץ, שכל המחקרים הגיאולוגיים הצביעו על עקרותה הבלתי הפיכה, בנו ישובים פורחים בשממה בת שנות אלפיים, ובאה תמצית חלאת המין האנושי, שכל מה שהיא יודעת לעשות, זה להרוס ולהחריב, והטרוריסטים היודונאצים האלה ממשיכים עם התעמולה הארכי-נאצית שלהם – “הימין מגדל טרוריסטים…”, הפליפינים “לפחות עובדים…”.

 

ימח שמכם וזכרכם, מהרסינו ומחריבינו, שלא תזכו לגאולה! גם אם תחיו בשעתה, ממילא לא תזהו אותה, בשבילכם היא תהיה אסון! הלוואי יבוא, במהרה בימינם, אמן!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר