משחקים ב”נדמה לי”

משחקים ב”נדמה לי”

חנה אייזנמן
08.02.2011 13:58
משחקים ב"נדמה לי"


אכן, מי מפחד מ”מדינה פלשתינאית”? “ישראל” אינה מפחדת, זה חלום חייה, כך אמר שרון בלטרון, ואנו, היהודים, איננו מפחדים, כי אנו יודעים שזה תלוי רק בנו, נאמני ה’, אם מדינה כזו תקום או לא תקום. השאלה היא רק, האם עם ישראל מוכן להילחם ב”מדינת ישראל”, כדי למנוע את הקמת אחותה לדמים!ב”ה

 

 

משחקים בנדמה לי

 

 

עקלקלות הנפש

 

 

שני המאמרים מעידים על כותביהם, שהם חסרי אמונה יהודית

 

מאיפה מתחילים להגיב על שני מאמרים שערוריתיים, שהם אחד, שלא היו יכולים להיכתב, אלא על ידי שקרנים “ציונים”/”ממלכתיים”, המוכנים לעקם את האמת ואת נשמתם, כדי להציג את האויב מס’ אחת של העם היהודי, את “ישראל”, כדורשת טובת ישראל, כשאין דבר רחוק יותר מן האמת!!!

 

המאמר האחד הוא של עמנואל שילה, בולשביק ידוע, והשני של אריה אלדד, מבולבל ידוע. הראשון כותרתו: “איום שהוא גם הזדמנות“, והשני – “מי מפחד ממדינה פלשתינאית“. ואתם יודעים מה? לאחרונה מתפרסמים מאמרים חולניים כל כך, המשופעים בסימפטומים של עקלקלוּת נפש רבים כל כך, שלא לדבר על מנהיגי “ישראל” הפושעים כל כך, שאינך יודע מאיפה להתחיל לתקוף אותם. שני המאמרים מעידים על כותביהם, שהם חסרי אמונה יהודית, הרואים בדברי נביאי-ישראל אגדות לילדים מפגרים, או, לפחות משתדלים להראות ככאלה, הם ריאליים, הם לא משתעשעים במיסטיקה המתאימה לימי-הביניים אם לא אחורה מזה.

 

איך בכלל הגענו למצב כזה, שמדיניות מטורפת, יודונאצית, שעל יוזמיה ומבצעיה יש להחיל דין רודף, ולהעמידם לדין על פי תקדים משפטי נירנברג נחשבת היום לקונצנזוס? הסיבה היא אחת ויחידה – אותה מורשת מה-יפית של ה”ציונות הדתית”, מורשת ה”גשרים”, מורשת “אחדות ישראל”, כלומר, הירידה למכנה המשותף הנמוך ביותר, שנוצר, לאחר שה”ציונות” הפקירה את שמנו וסלתו של העם היהודי למשרפות ואת האחרים, בארץ ישראל, הוציאה לשמד. כל היהודים, מסוג שילה ואלדד, מתביישים לזעוק את האמת היהודית בקול גדול, בתירוץ של “דבר שלא נשמע”. כלומר, הם לא השמיעו, והיום, לא די שזה דבר שלא נשמע, אלא, מי שמשמיע עף לכלא, או מוגדר קיצוני ומטורף, כזה, ששילה יזרוק אותו מכל מדרגות התיקשורת. 

 

האיום: הכרזה חד-צדדית

יישום המדיניות הנאצית בגוש-קטיף היה צעד-חד-צדדי של “ישראל”

 

ה”איום” עליו מדברים שני התוכים הוא – הכרזה-חד-צדדית על הקמת ה”מדינה הפלשתינאית”. ועל כן הם מציעים ל”ישראל” שתנקוט גם היא במדיניות חד צדדית, לקידום פני הרעה, ותכריז חד-צדדית על “סיפוח” יו”ש. אלדד אינו שוכח להזכיר ש“ירדן היא פלשתין”, זו “היזמה הישראלית”, כמובן, ולא היהודית, לאישרור הפשע ה”ציוני” הגדול מכולם – הסכמת ה“הסתדרות הציונית” בשם העם היהודי, בחתימת ידו של חיים ויצמן, שר”י, לקריעת 77% של ארץ ישראל על ידי בריטניה לטובת הג’יהאד, בו התכוונה לשלוט, ובמקביל, למנוע ריבונות יהודית בארץ ישראל.

 

להזכיר לעם ישראל – יישום המדיניות הנאצית בגוש-קטיף היה צעד-חד-צדדי של “ישראל”, בתירוץ השקרי הגלוי – התנתקות. זה אחד התחביבים החביבים על מדינת הדמים והזדון הזו, לשחק עם עזה “ים יבשה” – קופצים פנימה, ילדי ישראל הנאלצים לקפוץ טובעים בדמם, ושוב יוצאים, תוך כדי חורבן התישבות יהודית, ושוב רוצחים ילדים יהודים בקפיצת ראש לתוך קן הצפעונים, או על סיפון משט הזדהות עם הג’יהאדונאציזם…. בינתיים, וכל אותו הזמן, דואגים למרצחי עזה, מחוט ועד שרוך נעל, ממלפפונים ועד קוויאר, מרובה ועד תותח, מיורו ועד דולרים, כל מחסורה של “הרשות”, עלינו…. אבל, על זה לא מדברים, שמא עם ישראל ישמע ויזעק, וזה עלול לפגוע במומנטום….

 

כאמור, שילה ואלדד מייעצים ל”מדינת ישראל” לקדם את פני הרעה בצעד חד צדדי נגדי של “סיפוח” חבלי יו”ש….

 

מעולם לא היה צריך לעשות איזה צעד דרמאטי של “סיפוח”!

ראשית, זו ארצנו.

שנית, אם יש בעולם עם שאינו חייב לתת שום דין וחשבון לעולם, זה העם היהודי, שבכל דור ודור עומד עליו העולם לכלותו.

שלישית, חבלי ארץ ישראל לא היוו מעולם יחידה לאומית של עם אחר, הם גם לא היו בריבונות חוקית של עם אחר, גם לא על פי המשפט הבינלאומי. וזה מובן מאליו, כי זה מה שכתוב בתורה, ששילה ואלדד מתעלמים ממנה לחלוטין, וכך כתוב:

(לב) וַהֲשִׁמֹּתִי אֲנִי אֶת הָאָרֶץ וְשָׁמְמוּ עָלֶיהָ אֹיְבֵיכֶם הַיֹּשְׁבִים בָּהּ: ויקרא פרק כו

 

מוזמנים לבחוש בקדרה

 

שום גוי לא עזר לנו לנצח את הנצחון הנסי במלחמת ששת הימים

היה ברור לכל העולם, לפחות, זה, הנוצרי, שהיהודים לא יעזבו עוד, גם היה ברור לכל אדם שפוי בעולם, שהיהודים יחזרו אל הר בית מקדשם, אבל, הערב-רב עשה בדיוק את ההיפך, והעולם קפץ על המציאה. והיום משקרים לעם הזה שהתבוסתנות הזו היא בלחץ הגויים. שום גוי לא עזר לנו לנצח את הנצחון הנסי במלחמת ששת הימים, ולכן, אין להם שום זכות להתערב. והם גם לא היו מתערבים, אילולא הוזמנו לכך על ידי הערב-רב. בכל דור ודור פונים מהרסינו ומחריבינו אל הגויים, לסייע להם להשתלט על העם נגד רצונו, ותמיד זה מביא לחורבן. וכן עושה היום מדינת התועבה הזו. למעשה, על זה בנויה ה”ציונות”, על עירוב עולם ומלואו בענייני עם ישראל, כדי לבטל את “עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב”.

 

מאז גרושנו מארצנו, היו אלה שטחים כבושים בידי כל צר ואויב, אימפריאליסט, זב ומצורע. אלו הם חבלי ארצנו, שלנו. מי שמפריע לנו לרשת את ארצנו, הם לא הגויים, בכלל, ולא הערבים, בפרט, אלו הם אך ורק יהודונים שונאי ישראל, המגובים על ידי נמושות ה”מחנה הלאומי” בתוך זה, ובעיקר – ה”ציונות הדתית”.

 

מי הפריע ל”ישראל” במשך כל השנים, מאז שחרור חבלי ארץ ישראל מן הכיבוש הערבי בצפון, במזרח ובדרום לשלוט בהם שליטה מלאה, לבנות, לנטוע וליישב? איש לא הפריע!! שום גורם לא הפריע. אלו הם רק מהרסינו ומחריבינו מבית! האם מלחמת ששת הימים לא היתה סיבה מוחצת ל”ספח” את ארצנו? צריכים לחכות למעלה מארבעים שנה, עד שה”ציונות” תקים את המדינה-שבדרך ל”עם הפלשתינאי” שהיא יצרה והכירה ב”זכויות הלגיטימיות” “שלו” לבנות מדינת ג’יהאד נוספת דווקא בשארית ארץ ישראל?

 

שני הכותבים יודעים שהקמת “מדינה פלשתינאית” כבר מזמן חלק בלתי נפרד ממצע הליכוד, אם לא במצע שבכתב, אז במצע שבעל פה של מנוולים כמו שרון וביבי וגם הציפי, שהשתייכה, בשעתה, לאותה חבורת רמאים, ועכשו היא נמנית על חבורת זבל אחרת.

 

האם הם מאמינים שהמדינה הרשעה הזו תשנה פתאם את דעתה, כי שילה ואלדד משחקים בנדמה-לי, ותחליט להניח ליהודים לשלוט בארצם? האם מדינת הדמים והזדון הזו תחליט עכשו, שדי לשפוך דם יהודים, די לשנאת ישראל, די לתאווה לנתק את עם ישראל משורשיו, רק כדי להפוך את השקרים של שילה ואלדד לאמת? מה למדינה שהשמאל בנה ולאמת? מה הקשר?

 

אכן, מי מפחד מ”מדינה פלשתינאית”? “ישראל” אינה מפחדת, זה חלום חייה, כך אמר שרון בלטרון, ואנו, היהודים, איננו מפחדים, כי אנו יודעים שזה תלוי רק בנו, נאמני ה’, אם מדינה כזו תקום או לא תקום. השאלה היא רק, האם עם ישראל מוכן להילחם ב”מדינת ישראל”, כדי למנוע את הקמת אחותה לדמים!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר