בני בליעל (4) על התנחלויות ותיקשורת גבלס

בני בליעל (4) על התנחלויות ותיקשורת גבלס


22.06.2009 08:42
בני בליעל (4) על התנחלויות ותיקשורת גבלס


הכותרת זועקת: כ-1000 מורים התחרו על 450 משרות, עתירות הטבות, בהתנחלויות ובערי פיתוח. ובפנים: 369 הישובים (בהם 15 ישובים דרוזיים בגולן ובגליל) ו-59 ההתנחלויות, הנכללים באזור עדיפות לאומית א’, חיפשו מגוון רחב של מורים לחטיבות הביניים והתיכוניים…”.ב”ה

זה מתחיל בכך, שיש התייחסות ייחודית ל”התנחלויות”, שהרי, על פי השמאלנאצים תישק הלגיטימיות. ה”התנחלויות” זו יצירה בלתי חוקית, ועל כן, כל פרוטה שנכנסת אליה, זה מעשה לפנים משורת הדין, במקרה הטוב, ומעשה בלתי חוקי, במקרה השכיח, אליבא מהרסינו ומחריבינו,  רוצחינו מבית.
כאן המגמה בולטת במיוחד. מדובר ב-310 ישובים בארץ ישראל, בתוכם 15 ישובים דרוזיים, שעליהם הכותרת אינה מזדעקת. על מה היא כן צורחת? על מיעוט של 59 ישובים שהשמאלנאצים מגדירים – “התנחלויות”. כך הם בנו את מערכת ההסתה הגבלסית שלהם. ההתנחלויות זו מכה בכיס הישראלי….

אם למישהו מגיע, זה לישובי הספר, סופגי מכות המוות ל”ישראל”, המכונים – “התנחלויות”, אלא, כולם מקבלים, רק לא הם! נא לבדוק. הם עושים את כל ההתישבות, את כל ההגנה, את כל החלוציות, בתמורה הם מקבלים את התרת דמם, מוענקת להם שנאה, ששום נאצי לא העניק ליהודים, עד שבא השמאלנאציזם, והראה לכולם, שאין דבר שהיהודים אינם עושים טוב יותר, וזה כולל את הנאציזם על כל מרכיביו, מתעמולה גבלסית/שטירמרית ועד מדיניות היודנריין.

זוהי חלאת המין האנושי. והדוגמא כאן, היא עדיין כלום. האמינו לי – בכל העולם כולו, לא היתה מעולם ואין כיום חלאת אדם כמו שמאל-השלום היהודי! תועבת התועבות!כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר