תגובה על רגל אחת

תגובה על רגל אחת

חנה אייזנמן
16.06.2009 07:19
תגובה על רגל אחת


בחיפושי אחר חומר על אובמה, ימח שמו, נתקלתי במאמר של מנוול גדול ממנו – יואב קרני – “כתבנו בוושינגטון” – תחת הכותרת: “מי יפרש את האינטרס הלאומי”.ב”ה

 

 

תגובה על רגל אחת

 

בחיפושי אחר חומר על אובמה, ימח שמו, נתקלתי במאמר של מנוול גדול ממנו, בשם – יואב קרני – “כתבנו בוושינגטון” (היום של “גלובס”, ובעבר של גורמים אחרים במנגנון התעמולה לחורבן ישראל, הנקרא: “תיקשורת ישראלית” – “הארץ”, “ידיעות אחרונות” וגלי-צה”ל).

 

 

כבר מזמן לא קראתי גיבוב כזה של שקרים מגמתיים!

אין עוד מדינה בעולם שגונתה פעמים רבות כל כך, כ”ישראל”, ואשר עליה הוטלו סנקציות, אך ורק בגלל הגנה עצמית, יש לציין – הגנה עצמית אימפוטנטית!!

 

האויבת הגדולה ביותר של “ישראל” היא ארה”ב, שהסוותה את עצמה, כידידת-ישראל, בעזרת השמאל האנטישמי (שראה ב”ידידות” זו גנאי לארה”ב), על כן קבלה “ישראל” באהבה את כל פשעיה נגדה, שאחד מהם היא החזקת פולארד בכלא. פולארד עשה את מה שארה”ב צריכה היתה לעשות מרצונה ובכפוף להסכמי ההגנה שלה  עם “ישראל”. פולארד היה המצפון שאיננו קיים בארה”ב האנטישמית, מאז ומתמיד, עוד מן הימים בהם מנעה ארה”ב כניסת ניצולי שואה לתחומיה.

 

כדי למצוא חן בעיני ארה”ב, הניחה “ישראל” למדינות ערב להנחית את מכת המוות במלחמת יום הכיפורים, וכך, יחדיו, רצחו קיסינגר היהודון האמריקני, וה”ישראלים” קרוב לשלושת אלפים בנים יקרים, כי אין דבר זול יותר מדם יהודים. וזה לא הספיק לקיסינגר, היהודון, ימח שמו וזכרו, הוא לא רק עצר את הרכבת האוירית של הנשק, אלא, לאחר שישראל ניצלה בעור שיניה, אך ורק בעזרת ה’, דרש הפושע הזה נגד האנושות לשחרר את הארמיה הצבאית השלישית… האדמירל זומוולט, הבן, כתב בספרו, שקיסינגר רצה שישראל תקיז מספיק דם, כדי להביאה לויתורים על שולחן הדיונים.

 

ארה”ב החלה לזלזל ב”ישראל”, רק בגלל ויתוריה, כאשר הפכה, מרצונה, מנכס אסטרטגי לנטל בטחוני.

 

וועידת אנאפוליס היתה שלב נוסף בתכנית השלבים להשמדתנו! המנוול, נתניהו, נתן היום את הגשפנקא שלו לבלוף הארכי-ארכי-נאצי, בדבר “העם הפלשתינאי”, שלא היה ולא נברא, וגם אישור שבמעט שעדיין לא נשדד מאיתנו על ידי חלאת המין האנושי, הג’יהאדית, תוקם לאימפריאליזם הג’יהאדי מדינה נוספת, כאשר כל אדם בעולם יודע, וזה כולל את הדרעק שכתב את המאמר כאן, שהמדינה הזו היא השלב המתקדם ביותר בפתרון הסופי לבעיית היהודים.

 

את הכותב הזה, הכותב דברי הסתה בעת מלחמת האומה על עצם קיומה, נגד עולם נאצי, בראשות הנהגת “מדינת ישראל”, יש לתבוע לדין לפני בית משפט בינלאומי, ולזעוק בקול גדול – אנו מאשימים! את כולכם! שאלפיים שנות רדיפתנו לא  סיפקו את תאוותכם לראות דם יהודים נשפך. ימח שמכם.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר