איכפת לי

איכפת לי

רות ירדני כץ
21.05.2009 20:44
כמו מרידור ובגין

כמו מרידור ובגין


נתניהו נעזר בהקמת ממשלה בזכות בני בגין, דן מרידור והפרופסור המכובד ברוורמן שרץ אחרי ברק, להיות שר בלי כלום כמו מרידור ובגין. הם שותקים, יושבים בממשלה ושותקיםאיכפת לי שיש  לנו שלושים שרים, ותשעה סגני שרים שעולים מיליונים לך ולי רק בגלל שנתניהו מכר את נשמתו לכל מי שרצה כדי להיות ראש ממשלה. מצער אותי שנבחר ראש ממשלה לא ראוי. אסור לשכוח שהוא היה כבר ראש ממשלה, ועף אחרי שנה וחצי, והצליח פעם נוספת להיבחר בזכות הסחטנים, בזכות הימין הקיצוני, בזכות אהוד ברק שאמר בקול רם שהוא לא יישב עם ליברמן, והצטרף לממשלה. ברק שהרס מפלגה, שדורס ומשפיל את חבריו. ברק שהעלה כמה קילוגרמים טובים מרוב עונג. לא רק הוא, ראיתם את פואד איך הוא נראה? ואת אחמד טיבי ועוד.

נתניהו נעזר בהקמת ממשלה בזכות בני בגין, דן מרידור והפרופסור המכובד ברוורמן שרץ אחרי ברק, להיות שר בלי כלום כמו מרידור ובגין. הם שותקים, יושבים בממשלה ושותקים. לא שומעים אותם. חבורה של אנשים ישרים והגונים שהייתה לי הערכה רבה כלפיהם, התפתו והם עכשיו כבר לא מה שהיו. מה קרה להם? הוולוו, המאבטחים, המזכירות והלשכות?  זה מה שהכתיב להם להיות בפנים?

איכפת לי שבמשך שנים אין לנו ממשל יציב מפני שיש מספר בלתי מוגבל של מפלגות קיקיוניות שרצות לכנסת ויש להן בוחרים!  בשום מדינה נורמלית אין דבר כזה. הצבעה  לא עניינית. אנחנו לא מבינים שלתת את הקול למפלגה שדורשת חשיש חופשי רצה לכנסת, ויש מטומטמים שזורקים את הפתק שלהם בקלפי. בכל מדינה מתוקנת יש שלוש מפלגות. שמאל, ימין ומרכז. לנו יש תוספת: הדתיים שתודה להם הם עוזרים מאוד לרוקן את קופת המדינה. יש להם כח, חוצפה ואומץ וראש הממשלה מושיט להם יד ולוחץ אותה חזק. הוא צריך אותם ומשלם להם מה שהם מבקשים.

 

איכפת לי  וכואב לי שרוב חברי הכנסת הם בעלי עור פיל שמה שבאמת חשוב להם זה מנעמי החיים, ואתה ואני לא נחשבים, ואתה ואני משלמים.  אני ואתה לא יכולים לשנות כי ברגע שהם נבחרו, אנחנו כבר לא בתמונה. הם נהנים מהעובדה שיש להם כיסא נהדר ונוח, משכורת, והטבות בלי סוף.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר