מימצא מדהים – An amazing fossil find

מימצא מדהים – An amazing fossil find

ג’וזף פארח
25.03.2009 15:32
מימצא מדהים  -  An amazing fossil find


זהו תמנון, בן 95 מליון שנים, לטענתם. ונחשו מה? הוא דומה בצורה מדהימה לתמנון דהיום – שמונה רגלים, שורות של כפתורי-הצמדה ואפילו שאריות של דיו. נראה שבמשך כל אותן מיליוני שנים, לא התפתח התמנון, כהוא זה.
ב”הAn amazing fossil find


Posted: March 25, 2009
1:00 am Eastern

מימצא מדהים

 

ג’וזף פארח

 

תרגום: חנה אייזנמן

 

 

וקהילת המדע נבוכה, לנוכח מציאת המאובן האחרון.

 

זהו תמנון, בן 95 מליון שנים, לטענתם.

 

ונחשו מה? הוא דומה בצורה מדהימה לתמנון דהיום – שמונה רגלים, שורות של כפתורי-הצמדה ואפילו שאריות של דיו.

 

נראה שבמשך כל אותן מיליוני שנים, לא התפתח התמנון, כהוא זה.

 

המיוחד במימצא זה הוא – שתמנונים מורכבים כמעט באופן מוחלט משרירים ועור. כשהתמנון מת, הוא נרקב מיד ונוזל לתוך מדמנת הרפש ממנה, על פי מדעני האבולוציה, החלו החיים. לאחר ימים אחדים, לא נותר מאומה מן התמנון המת. “מעולם, לפני כן, לא נמצא מאובן של תמנון, במיוחד לא כזה שהוא בן 95 מליוני שנים”, מסביר מוביל המחקר הזה, דירק פוקס מן האוניברסיטה החפשית בברלין.

 

“המזל היה, שהגופה נחתה ללא פגע על קרקע הים”, אומר פוקס. “קרקע הים היתה נעדרת חמצן, ועל כן לא נתקיימו בה חיי טורפי הנבלות. היעדר החמצן ואתו יצירתם המהירה של משקעים, מנעו את הריקבון”.

 

הדבר שהפתיע ביותר את פוקס ואת חבר החוקרים אשר אתו, היה – הדמיון הרב לתמנון הקיים.

 

“הדברים האלה בני 95 מליון שנה, ובכל זאת, לא ניתן להבחין בהבדל כלשהו בין המאובן שנמצא, לבין התמנונים שאנו מכירים היום”.

 

ומה לומדים מזה מדעני תורת-ההתפתחות היום?

 

איכשהו, זה מוכיח את תורת-ההתפתחות – למרות שהמימצאים מעידים על ההיפך.

 

חיה הנשמרת היטב במצב של מאובן הוא הצב, בגלל שריונו הקשה.

 

המדענים טוענים שמצאו צב בן 215 מליון שנים. נחשו אתם, איך הוא נראה? נכון! בדיוק כפי שנראה הצב היום. ואיכשהו, שוב, זוהי הוכחה לצידקת תורת האבולוציה.

 

גם עובדת היווצרותם המהירה של החיות המדהימות ביותר בתיחכום שבמבנן ובמהותן, בעת ה”מפץ הגדול”, שאירע, על פי המדענים, לפני חצי ביליון שנה – משמשת, איכשהו את המדענים להוכחת תורת ההתפתחות.

 

כל זה מבוסס על הקשר הדוקטרינרי של המדע לזמן. תורת האבולוציה הפכה לדת בקרב מדענים רבים; הם קבעו, לפני זמן רב, שגיל העולם צריך להיות בליוני שנים, שכן, זה הזמן שנדרש ליצירת הגיוון הרב בחיים על פני הארץ.

 

כך תוייגו שכבות האדמה על פי תקופות בזמן. גיל המאובנים נקבע על פי מקום הימצאם במערכת שכבות האדמה, שתוייגו, באופן שרירותי, כבנות תקופות שונות במרחב הזמן.

 

אין שום פתיחות לאפשרויות של אירועים אדירים, כמו המבול, המתואר בספר ההסטוריה הגדול ביותר שידע האדם. האם לא תיתכן העתקת שכבות באירוע אדיר כזה? לא! משום שהמדענים יודעים שהמבול אינו אלא אגדה, למרות שהוא מאוזכר בכל התרבויות בעולם.

 

מגוחך הוא בעיני, שרבים ממדענים אלה, הכופרים באירוע המבול על הארץ, מאמינים שחימום כדור הארץ הוא מעשה ידי אדם. בשעה שפזורות ברחבי העולם הוכחות רבות למבול, אין גם הוכחה מדעית אחת לחימום כדור הארץ על ידי האדם. זהו עורבא פרח. זוהי מזימה שמטרתה לשעבד את האנושות לשליטתו של מימסד גלובאלי.

 

ופה, כבר סטיתי מן הנושא…

 

יש הנחה אחת שלעולם לא תתקבל על דעת מדענים אלה, והיא – שהחיים על פני כדור הארץ, על כל גוניהם וגיוונם, נוצרו בבת אחת, ולפני זמן לא רב כל כך.

 

למעשה, עובדה זו מוכחת באמצעות מימצאי המאובנים, ונדרשת רק הפתיחות והנכונות להכיר באפשרות כזו.

 

אך, כל עוד המקרו-אבולוציה נלמדת, כלימודי דת, בבתי הספר שלנו ובאוניבסיטאות, מבלי שניתן שום אשראי לאפשרות שהכל נברא בחכמה, ימשיכו המימצאים החדשים להביך את המדענים.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר