לשכת שר המשפטים, דניאל פרידמן: הטייס האוטומטי strikes again

לשכת שר המשפטים, דניאל פרידמן: הטייס האוטומטי strikes again

שמחה ניר, עו”ד
19.03.2009 00:42
לשכת שר המשפטים, דניאל פרידמן: הטייס האוטומטי strikes again - חיים רמון - אהרן ברק - גיליה רביד - טובה שטרסברג-כהן - אידיוט - דניאל פרידמן - סלים ג'ובראן - נתל"ש


בלשכת שר המשפטים יושבים פקידים אידיוטים, או שהם חושבים שאחרים אידיוטים, או שהם שיעבדו את עצמם לנהלים אידיוטיים *** מה ההבדל בין אידיוט לבתולה? כנסו-כנסו!כאשר פניתי אל שר המשפטים, חיים רמון (ואיתו גם אל נשיא ביהמ”ש העליון, אהרן ברק), כדי להדיח את השופטת גיליה רביד משום בורותה המקצועית, הטייס האוטומטי שבלשכת השר העביר את פנייתי אל הנתל”ש דאז, הטובה-למי שטרסברג-כהן, למרות שעניין כישוריו של שופט אינו בסמכות הנתל”ש.

הטובה-למי – והיה זה המקרה היחיד בו הסכמתי איתה – קבעה שהנושא אינו בסמכותה. אמנם היא עשתה זאת בצורה צורמת וחצופה, אבל לגופו של עניין היא צדקה, וכיוון שהיא צדקה חזרתי ופניתי אל השר, על מנת שיפעל על פי סמכותו.

ומה עושים האידיוטים בלשכת השר – מעבירים גם את הפנייה החדשה אל הנתל”ש, וכל נסיונותי להסביר לאידיוטים האלה מה שהם עושים – ומה שהם צריכים לעשות – עלו בתוהו, כי אידיוטים נשארים אידיוטים.

כעת, אחרי למעלה משנתיים של “דממת אלחוט”, חזרתי ותזכרתי את שר המשפטים הנוכחי, דניאל פרידמן, על פנייתי הנ”ל, ובהזדמנות “חגיגית” זו גם הוספתי וביקשתי להעיף גם את שופט ביהמ”ש העליון סלים ג’ובראן, גם הוא משום אי-התאמתו לשמש שופט.

בפנייתי זו הבהרתי היטב מדוע אני פונה אליו, אל השר, ולא אל הנתל”ש, והנה … לשכת השר “מתכבדת להשיב לי” כי הנושא מצוי בסמכות הנתל”ש, ולכן היא “מציעה” לי לפנות אליו.

אתם יודעים מה ההבדל בין אידיוט לבתולה? אידיוט נשאר אידיוט!

וזה האולטימאטום שהחזרתי ללשכת השר:

שמחה ניר, עו”ד

משעול גיל 1-ג’, כפר סבא 44281

טל’  09-7424838, נייד 050-7520000

פקס 09-7424873

www.quimka.net

www.quimka.com

quimka@quimka.com

 

כפר סבא, 18.3.2009

ד ח ו ף !!!

 

לכבוד

לשכת שר המשפטים

ירושלים

 

הנדון: השופט סלים ג’ובראן, ביהמ”ש העליון; השופטת גיליה רביד, בימ”ש השלום

            מכתבכם 2009-0002-1243 מיום 16.3.2009

 

אתם נדרשים למשוך את מכתבכם שבנדון, תוך 24 שעות, ולא יאוחר ממחר, ה-19.3.2009, בשעה 2200, ועד לאותו מועד גם להודיעני על המועד האחרון למתן תשובתו העניינית של השר.

לרשותכם הפקס והמייל המצויינים לעיל.

 

 

שמחה ניר, עו”ד

 

____________

המלצת היום: הטרגדיה של דניאל פרידמן בגוב המשפטים

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר