“בכל מחיר”, למה הם מתכוונים?

“בכל מחיר”, למה הם מתכוונים?

חנה אייזנמן
17.03.2009 17:22
"בכל מחיר",  למה הם מתכוונים?


מרשק ופואד יכולים לדבר על “כל מחיר”, שכן, פואד, למשל, אינו נוסע באוטובוסים (הצחקתם אותו), בוודאי לא לכותל, ולכל מקום שהוא נע, נעים אתו שומרי ראשו האידיוטי. ואילו, ליואל מרשק עומדת חסינות שיתוף הפעולה שלו עם רוצחי העם היהודי, והם לא יפגעו בו עד הדקה בה יפסיק להביא להם תועלת, והלוואי שזה יהיה במהרה!ב”ה

 

 

 

“בכל מחיר”, למה הם מתכוונים?

 

 

היא, למשל, מקבלת המון המון שלום, תמורת לא כלום, כלומר, תמורת הרבה הרבה דם יהודים, אך מה ערכו של דם הדליל ממים, לעומת שלום סמיך מדם?

 

 

נורא פשוט, בדם יהודים. זהו, במרוז, המטבע, הפופולארי ביותר להעברה לסוחר. התשלום, תמיד, בדם יהודים, לכל דבר וענין. כי בעיני הנהגת מרוז, אין דבר פחות-ערך יותר מדם יהודים, ועל כן, מרוז תמיד מרויחה, היא משלמת תמורת כל “הישגיה” העצומים במטבע הזול ביותר – דם יהודים.

 

היא, למשל, מקבלת המון המון שלום, תמורת לא כלום, כלומר, תמורת הרבה הרבה דם יהודים, אך מה ערכו של דם, הדליל ממים, לעומת שלום סמיך מדם?

 

ראיתם את חגיגותיהם של הנערצים על מנגנון התעמולה המרוזי, הנקרא “תיקשורת ישראלית”, על בתי הכנסת בגוש קטיף, על פי התכנית של אורי גליקמן ומערכת nrg? הידעתם שה”ירדנים” החריבו 58 בתי כנסת בירושלים, בתי כנסת עתיקים ויפהפיים, שבמשך דורות התפללו בהם יהודים? ראיתם את מצבות בית הקברות בהר הזיתים בהן, עדיין, מרוצפים השבילים לבתי חלאת האדם בכפר-השילוח – “סילואן”? אני ראיתי! ראיתם את המצבות שבהן ריצפו חיילי חוסי הנאור את השבילים למחראות שלהם?

 

אבל, במלחמת ששת הימים, שלחה מרוז את חייליה לפעולה קרקעית בעיר העתיקה שלנו, במקום להפציץ מן האויר, זאת, כדי שלא לפגוע ב“מקומות הקדושים” לאיסלאם ולנצרות. ושוב נשפך הדם הזול, ובלבד שלא ייפגעו המבנים בהם מטיפים לשפך דם יהודים.

 

רוצחים!

 

רוצחים הם אלה השולחים את ילדינו לפעולות קרקעיות, כדי לשמור על חייהם ועל רכושם של מרצחי הג’יהאד, הצולפים לראשי תינוקות יהודים!

 

מה השיגה מרוז בפעולה בעזה?

את הכניעה לחמאס! ובלשון מרוז – הפעולה השיגה את יעדיה. בהחלט; שוב נשפך לשווא דם יהודים.

 

המטבחון המרוזי של גולדה מאיר, שר”י, שילם בדם כ-שלושת אלפי בני ישראל, תמורת שמירת “שמה הטוב”, כלא-תוקפנית… שלושת אלפים מתים ועוד אלפי נכים, פיזית ונפשית, לצמיתות והורים שכולים, בהם כאלה שאיבדו עצמם לדעת לאחר ששכלו את כל עולמם!

 

חיילים נשלחים לשלוף מחט מערימת שדי-שחת. מוסרים את חייהם כדי לתפוס “מבוקש”. משלמים בדמם תמורת מבצעי הראווה, להאדרת שמם של מנהיגי מרוז, ימח שמם. ה”מבוקשים” האלה חיים בתנאי מלון, כולל השגת תארים אקדמאיים, של אוניברסיטאות מרוז, ומיומנות בשנאה ורצח, בלי תארים, באוניברסיטת הכלא. ואז, לוקחים את כל המוכשרים האלה, ומשחררים אותם אל שדות הצייד.

 

את ה“כל מחיר” הזה עושים גם תמורת לא כלום, כמחווה. כלומר, תמורת… איך לא?… עוד ועוד שפך דם יהודים. ואם זה ה“כל מחיר”, תמורת לא כלום, היעלה על דעתכם שה”כל מחיר” הזה, של פואד ויואל מרשק, לא ישולם עכשו? מה עוד, שמרוז רואה בזה רווח נקי לפוליטיקאים שלה. הם שחררו את שליט, כיפאק! ו…. זהו! מה שיקרה אחר כך, זו דרך הטבע – דם יהודים יישפך כמים, כרגיל, במסגרת “מלחמת-השחרור”-מיהודים של הג’יהאד!

 

ואני מקווה שהמחיר יהיה דמם של הפועלים להוצאת העיסקה הנפשעת הזו לפועל! מרשק ופואד יכולים לדבר על “כל מחיר”, שכן, פואד, למשל, אינו נוסע באוטובוסים (הצחקתם אותו), בוודאי לא לכותל, ולכל מקום שהוא נע, נעים אתו שומרי ראשו האידיוטי. ואילו, ליואל מרשק עומדת חסינות שיתוף הפעולה שלו עם רוצחי העם היהודי, והם לא יפגעו בו עד הדקה בה יפסיק להביא להם תועלת, והלוואי שזה יהיה במהרה!

 

אם עיסקת הדמים – שליט-חמאס – תצא לפועל, לא ירחקו הימים בהם המוני בית ישראל יקללו את גלעד ואת משפחתו, כפי שרבים מקללים, עד עצם היום הזה, את מרים גרוף ואת בנה יוסק’ה, שאת מחיר האנוכיות שלהם, שילמו המוני יהודים, נשים, גברים, טף ועוללים, בדמם, שנשפך על ידי משוחררי עיסקת גרוף-ג’יבריל!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר