עוד על רדיפת הפאלון גונג: בת תשע שאביה נרצח ע”י הרשויות בסין מבקשת צדק

עוד על רדיפת הפאלון גונג: בת תשע שאביה נרצח ע”י הרשויות בסין מבקשת צדק

רועי בר אילן, דובר מרכז המידע הישראלי של פאלון דאפא
10.03.2009 09:20
אבא היה בריא ביותר

אבא היה בריא ביותר


בתו בת התשע של ג’אנג לי-טיאן, מתרגל פאלון דאפא (פאלון גונג) בן 36 שהוכה למוות בהוראת האחראים בכלא, כתבה לתובע הכללי בסין בבקשה שיעזור להוציא את הצדק לאור ולהביא לדין את האחראים למותובת 9 שאביה נרצח ע’י הרשויות בסין מבקשת צדק

בתו בת התשע של ג’אנג לי-טיאן, מתרגל פאלון דאפא (פאלון גונג) בן 36 שהוכה למוות בהוראת האחראים בכלא, כתבה לתובע הכללי בסין בבקשה שיעזור להוציא את הצדק לאור ולהביא לדין את האחראים למותו   

ג’אנג לי-טיאן בן ה-36 מהעיר צ’או-יאנג, פרובינציית ליאו-נינג, הוכה למוות ב-17 בנובמבר 2008 בידי ארבעה מעמיתיו לתא בכלא. הם עשו זאת בהוראת אחראי יחידת כליאה מס’ 20 צ’ן ג’יון וסגנו ג’אנג באו-ג’י. כמו אלפי מתרגלים אחרים בסין נעצר מר ג’אנג רק בשל היותו מתרגל של פאלון גונג.

מעצרו של מר ג’אנג, כמו מעצרים של מתרגלי פאלון גונג אחרים, מנוגד לחירות האמונה כפי המוגדר באמנה הבין-לאומית שסין חתומה עליה, ומנוגד לחוקה של סין עצמה.

 

..

ג’אנג שין-טונג – הבת, מבקשת צדק

 

..

ג’אנג לי-טיאן – האב, הוכה למוות

 

בתו בת התשע כתבה למשרד התובע בבקשה להוציא את הצדק לאור ולהעניש את האחראים.  להלן קטעים ממכתבה:

תובע יקר,

שמי ג’אנג שין-טונג ואני בת תשע. אני בתו של מתרגל הפאלון גונג ג’אנג לי-טיאן שהוכה למוות בידי סוהרי כלא ג’ין-ג’ואו.

ב-18 בנובמבר, כשנודע לי על מותו הפתאומי של אבי, הוכיתי בהלם ולא יכולתי לדבר. […] מעולם לא האמנו שהוא מת מהתקף לב, אבא היה בריא ביותר, לא היה לו אפילו מצונן. איך הוא יכול היה למות בפתאומיות כזו?

אבי היה אבא שאכפת לו, וזה אפילו השתפר כשהוא החל לתרגל פאלון דאפא. אף פעם לא דאג מהפסד או רווח. הוא אהב אותי אהבת נצח. תמיד אזכור שאמר לי: “הדבר הנרחב ביותר על האדמה הוא הים, יותר רחב זה השמיים, ועוד יותר – רוח האדם. אדם לא צריך לחשוב על רכישות ועל הפסדים, ולא לנטור טינות ישנות. על אדם להיות תמיד סובלני ולחשוב, מעל לכל, על האחר”.

כך הוא חשב, אבי, וכך נהג. מעולם לא רב עם איש. בזיכרוני, היה עצור במשטרה לעיתים תכופות והוא לא שהה אתי הרבה. אבל תמיד ידעתי שהוא היה הכי טוב. המשטרה עוצרת אנשים טובים! הם הכו את אבי, אב נפלא שכזה, עד שמת. כל כך עצוב לי, ויש לי כל כך הרבה שאלות לשאול.

לא ראיתי את אבי מאז שהוא נעצר באפריל. בית המשפט בג’ין-ג’ואו לא יידע את בני משפחתנו, ודן אותו בחשאי. בכיתי לעיתים קרובות במר לבי כשראיתי את אבותיהן של חברותיי לכיתה באים לקחת אותן, וכתבתי ביומני כמה אני מתגעגעת לאבי. אמי אמרה שדנו אותו לחמש שנים, ואני הייתי מעלעלת בלוח השנה לראות מתי יחזור, זה היה צריך להיות בשנה שאסיים את בית הספר היסודי. דמיינתי את אבי, כל כך יפה, מגיע לאסיפת הורים בכיתה.

אבל עכשיו, אחרי שראיתי את מה שנשאר ממנו, הבנתי באמת שהוא הלך ממני לנצח. […] ראיתי את הצלקות על גופך, ספר לי איך הכו אותך. מישהו סיפר לי שהוכית עד מוות על ידי הסוהרים בבלוק 20 […]

אבי מעולם לא עשה שום דבר רע לחברה, מדוע הרגו אותו? הוא היה אדם טוב. אין על המפלגה הקומוניסטית הסינית לרדוף אנשים טובים. […]

[…]. אם אתם, התובעים מחשיבים עצמכם כאנשים טובים, אתם חייבים להגן על הצדק ולאסור פושעים. זה מה שעליכם לעשות. אם אינכם אוסרים אותם ואתם אפילו עוזרים להם להסתיר את פשעם, אז אני בטוחה שאתם תיענשו בעתיד.

ברכות,
ג’אנג שין-טונג

 

 רקע על רדיפת מתרגלי הפאלון דאפא (הידועה גם כפאלון גונג) בסין

 

רדיפת הפאלון גונג בסין נמשכת כבר יותר מתשע שנים, והיא נמשכת גם ברגעים אלו. כשנודע למשטר הקומוניסטי הסיני כי בסין יש כמאה מיליון מתרגלים של השיטה, הוא פתח במסע תעמולה נגדה והכריז עליה ביולי 1999 כעומדת “מחוץ לחוק”. מאז, נרדפים המתרגלים על לא עוול בכפם ובאופן לא חוקי על ידי כל רמות הממשל והרשויות המבצעות. מתרגלים נעצרים לחודשים ושנים במתקני כליאה ומחנות עבודה בכפייה, מעונים באכזריות בעינויים עתיקים ומודרניים כולל התעללות מינית וחומרים פסיכיאטריים, מונעים מהם שינה וטיפול רפואי, וסוחטים את משפחותיהם.

 

פאלון דאפא (פאלון גונג) היא דרך לטיפוח הגוף והנפש המבוססת על התאמה לעקרונות היקום “אמת-חמלה-סובלנות” ועל חמישה תרגילים שקטים ומדיטטביים.

 

לקריאה נוספת על הרדיפה: אתר פאלון ניוז –  http://www.falunnews.org.il/

 

שיטות עינויים המיושמות על המתרגלים בסין:

http://www.falunnews.org.il/torture_methods/

 

קצירת איברים ממתרגלי פאלון גונג בעודם בחיים – כולל דו”ח בלתי תלוי “קציר דמים“:

http://www.falunnews.org.il/_list.php?name=_lists/_organharvest

 

הקלטות וידיאו: דיווחן האישי של המתרגלות רן שו-ג’יה וגאו רונג-רונג על הרדיפה שסבלו במחנה העבודה בכפייה (שתיהן מתו לבסוף מהעינויים):

http://www.falunnews.org.il/articles_p/2005/11/c_01/64082-2_06.htm

מרכז המידע הישראלי של פאלון דאפא

FALUN DAFA ISRAELI INFORMATION CENTER

רועי בר אילן, דובר המרכז  052-5518866

info@falunnews.org.il

www.falunnews.org.il

 ישוחרר גאו ג’י-שנג, תופסק רדיפת הפאלון גונג!

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר