הקנרית במכרה הפחם – The canary in the mine

הקנרית במכרה הפחם – The canary in the mine

אליס וושינגטון- ELLIS WASHINGTON
07.01.2009 07:21
הקנרית במכרה הפחם - The canary in the mine


לרוע המזל, ישראל דהיום, היא מדינה סוציאליסטית, המתאמצת, ככפוית שד, לאמץ אל חיקה את הליברליזם, במדיניות הפנים והחוץ שלה. ישראל חייבת לזנוח את הליברליזם, את הסוציאליזם ואת השוויוניות, ולנתק את עצמה מפילוסופיה של אבדן עצמי, המדריכה אותה לבקש טובות מכל אלה שנתקדשו לאיסלאם, לסוציאליזם ולמוסר הכפול. 

The canary in the mine

ELLIS WASHINGTON – WORLDNETDAILY


Posted: December 31, 2008
1:00 am Eastern

תרגום: חנה אייזנמן


 

הקנרית במכרה-הפחם

 


 

נראה כי ההתקפות המטורפות והמעוותות האלה על זכות ההגנה העצמית, שנטלה לעצמה ישראל, אינן באות מעמים נאורים, אמונים עלי מוסר, אלא מתוך “קן הקוקיה”.

 

 

 

בימים עברו, כך מספרים, נהגו כורי הפחם לשלשל למעמקי המכרה כלוב ובו קנרית, במטרה לבדוק את רמות הגזים הרעילים הנמצאים בחלל המכרה. כל עוד נשאה הקנרית את קולה בשיר, ידעו הכורים שהמקום בטוח, אך הרגע בו נדם קולה, היה האות לנטוש במהירות את המקום בו קנה המוות ממשלה.

 

בנוהג זה התמידו ימים רבים, וכך ניצלו חיים רבים. אולם היום, בעידן הטכנולוגיה המתקדמת, נעלמה הקנרית ואיש בעולם המעוות והפסיכופתי הזה אינו שומע את זמרתה – את זמרת העם היהודי והאומה הישראלית.

 

בערב השנה החדשה, יצאה ישראל, סוף סוף, להילחם את מלחמת הקיום שלה, שלש שנים לאחר שמסרה את עזה לידי הפלשתינאים, מסירה שאת תמורתה קיבלה באלפי מטחי טילים על אזרחיה, בלי שום התגרות מצידה, בעודה נחנקת, כאותה קנרית במכרה, מרעל השנאה המוסלמית, מן האפאתיה העולמית ומן האנטישמיות של האו”ם, ולאחר שנים של הבלגה.

 

ההתקפה הציתה נשורת דיפלומטית. סוריה החליטה לדחות את השיחות הלא-ישירות עם ישראל שהחלו מוקדם יותר השנה. מועצת הבטחון של האו”ם קראה לשני הצדדים לנצור אש ובקשה מישראל לאפשר העברת סיוע הומניטרי לעזה. ראש ממשלת תורכיה, המדינה המוסלמית היחידה המקיימת יחסים דיפלומטיים עם ישראל, הגדירה את ההתקפה האווירית – פשע נגד האנושות – ונשיא צרפת, סרקוזי, גינה את הפרובוקציות שהביאו לתגובה המוגזמת של ישראל

 

נראה כי ההתקפות המטורפות והמעוותות האלה על זכות ההגנה העצמית, מפני טילי החמאס, שנטלה לעצמה ישראל, אינן באות מעמים נאורים, אמונים עלי מוסר, אלא מתוך “קן הקוקיה”.

 

“הליברליזם היא הפרעה נפשית”, זו כותרת ספר המופת של מייקל סוואג’. ואילו צ’רצ’יל קבע: “הסוציאליזם הוא הפילוסופיה של הכשלון, אמונת הבּוּרים ודת החמדנים, מורשתו היא החלוקה-השווה של העליבות”. לרוע המזל, ישראל דהיום, היא מדינה סוציאליסטית, המתאמצת, ככפוית שד, לאמץ אל חיקה את הליברליזם, במדיניות הפנים והחוץ שלה. ישראל חייבת לזנוח את הליברליזם, את הסוציאליזם ואת השוויוניות, ולנתק את עצמה מפילוסופיה של אבדן עצמי, המדריכה אותה לבקש טובות מכל אלה שנתקדשו לאיסלאם, לסוציאליזם ולמוסר הכפול.

 

בעוד הקנרית מזמרת את האריה העצובה שלה, כדאי לשים לב להבחנות הבאות –

 

  • איראן מבצעת שיפורים אחרונים בטילים הגרעיניים שלה, שמטרתם – השמדת ישראל.

  • לראשונה בכירים בצבאות רוסיה וסין דנים בהסכמים בילטרליים באמצעות טלפון ישיר.

  • סין מחזיקה בתעלת פנמה, בעלת החשיבות האסטרטגית, שנבנתה לפני מאה שנה, תחת שלטונו של תיאודור רוזוולט.

  • רוסיה, בחוצפה ובלא שום התגרות נגדה, מורידה שוב את מסך הברזל על פני דרום אמריקה, קובה (תשעים מלין מגבול ארה”ב), גיאורגיה, עיראק, המזרח התיכון ובאפריקה.

  • כנופיית פיראטים סומאלית, בסירות מירוץ, שולטים, למעשה, על מפרץ עדן וגובים שוחד במאות מליוני דולרים.

  • ומזכירת המדינה המתחנחנת, ד”ר קונדי רייס, שנפגשה עם הטרוריסט הלובי, מועמר קדאפי, הצהירה לפני כמה ימים הצהרה מדהימה זו – אינני אישיות סוג א’, כהסבר לכך שמטעמי דיפלומטיה היא נאלצת לקשור קשרים לבוא במגע עם דמויות מושחתות, רודניות ורצחניות, סוג א’ בעולם.

 

הבטחת ה’ לאברהם, אבי האומה היהודית, תלתה את גורל העמים ביחסיהם עם העם היהודי: “ואעשך לגוי גדול ואברכך ואגדלה שמך והיה ברכה. ואברכה מברכיך ומקללך אאור ונברכו בך כל משפחות האדמה” (בראשית י”ב)

 

כאשר הטרגדיה השקספירית הזו תגיע אל סיומה הבלתי נמנע, יהיה גורלן של כל המדינות הנאורות, כגורלה של אותה קנרית קטנה, המקוננת מתוך מעמקי המכרה אלא אם מנהיגים בעלי רצון טוב, אנשי אמת שוחרי מוסר יתעשתו ויתאחדו לקדם את פני הרעה להכריז מלחמת חרמה על הרוע.

 

שאלותי לידידי היהודים הן:

 

  1. מדוע אתם מתעקשים לתת לאויביכם המושבעים, המוסלמים הפלשתיניים את ארצכם – את עזה, את הגדה המערבית (יהודה הגדולה), חברון, בית לחם, מחציתה של ירושלים, שהם ירושתכם, מורשת אבותיכם כחוק, שהונחלה לכם על ידי האלוקים, עצמו, והיא  מתועדת לפרטיה בתורה?

  2. מדוע הנחתם לאומות-המאוחדות באנטישמיות ולמנהיגי העולם המושחתים, השונאים את עצם קיומכם, להוביל אתכם למדיניות מטורפת המודרכת על ידי פוליטיקה גיאופוליטית שפלה וצינית – “שתי מדינות לשני העמים”, “שטחים תמורת שלום” ו”מדיניות בילאטרלית”?

  3. ישראל, האם מסירת הארץ תמורת שלום, העניקה לכם יום אחד של שלום? שעה אחת של שלום? שניה של שלום? לא! ודאי שלא. משום שהחמאס, הפת”ח, הערבים ומדינות האיסלאם אינם רוצים בשלום. הם רוצים להטביע את ישראל בים התיכון. ישראל, אין לך בעולם, לא ידידים ולא בעלי ברית, לבד מצבאך, הרצון למלא את ייעודך ואלוקי ישראל.

 

ישראל, הרי את יודעת ש-44 העמים המוסלמיים שונאים אותך בהכשר הדת, מדינות הרווחה הסוציאליסטית באירופה המערבית, שונאות אותך ברשות הפוליטיקה, הרודנויות הקומוניסטיות שונאות אותך בצידוק אידיאולוגי, ולמעשה, עולם ומלואו נגדך, משום שאינם מאמינים בנבואות התנ”ך בדבר היות היהודים העם הנבחר ע”י האלוקים. גם בת בריתך היחידה, ארה”ב, היא ידידה לא יציבה, שתמכור אותך למוסלמים ברגע שברק אובאמה ייכנס לתפקידו, בדיוק כשם שבוש מכר את ישראל לרעיו הסעודים (זוכרים את בוש המטייל להנאתו בגן הוורדים של הבית הלבן, יד ביד עם הנסיך עבדאללה, כשתי ילדות בית-ספר? אכן, מראה מעורר קבס).

 

נניח לרגע לפוליטיקה, איזה עם הגיוני, תרבותי, עלי אדמות, יסבול מידי שכניו, בלא תגובה, שמונה דקות של התקפות, קל וחומר שמונה שנים של הפגזה בלתי פוסקת? האם אנגליה היתה סובלת, בשם השלום, התקפות על ארצה ועל אזרחיה מצד אירלנד או סקוטלנד, בלא שקדמה להן שום התגרות מצידה? האם אמריקה תסכים לכניסה בלתי מופרעת לארצנו, של החמאס, החיזבאללה, אל-קאעידה, הטליבאן או ארגוני טרור אחרים, כדי לזרוע מוות בארצנו בשם השלום, מבלי שתצא לאלתר למסע נקמה? האם מצרים, תורכיה, גרמניה, רוסיה, סין, איראן, סוריה, או כל מדינה אחרת, חברה באו”ם, המגנות עכשו את ישראל על נסיונה הנואש לשמור על גבולותיה, תרשינה לחמאס לירות 3,000 רקטות לתוך ארצותיהן? ברור שלא!!

 

ובינתיים, כאשר הקנרית מפרפרת בתוך אדי המכרה, אומר העולם לעצמו – הכניסה לעבודה במכרה בטוחה. זה שישראל גוססת, אינו אומר שגם אנו נמות – האמנם?

 כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניהול האתר